Jak na věc


masečín paintball

Nemovitosti - vzory smluv a podání

    Hraje se na 4 hodiny. Hráč si projde všech 5 hřišť. Na každé hřiště je několik scénářů. Na závěř se hraje na celou arénu tématická hra - černý jestřáb sestřelen, hledání štěchovického pokladu nebo převod VIP osoby. Mezi jednotlivými scénářemi jsou přestávky na občerstvení.
    Před začátkem hry Vás naučíme se zbraní pomocí střelby na terč. Vysvětlíme pravidla, které je důležité dodržovat po dobu celé hry. Hrou Vás bude provádět náš instruktor.
    Hřiště se rozkládá na ploše 24 000 m2 a je složeno z několika cvičných hřišť jako je Dobývání bunkru, Military hřiště se zákopy a bunkry, Dostřelové hřiště, Dobývání mostu a Válečné město s vraky aut a jiné.
    Luxusní akce, s partou sme si užili na 200%. Parádní scénáře, výborná atmosféra a organizátoři nejlepší jací můžou bejt. Těšíme se na příští návštěvu, která bude na stopro.
     V životě mohou nastat situace, které si nedokážeme představit ani v těch nejdivočejších snech. Situace, které nás mohou dohnat k činům, které jsme nepředvídali. Situace, díky kterým se budeme muset vzdát svého majetku, abychom ulehčili sobě nebo blízkému....


Nemovitosti Masečín , Štěchovice - 1 nabídek

    Nabízíme Vám velké množství nemovitostí ve městě Masečín , Štěchovice. Máte možnost si u nás vybrat jak malé byty (garsoniéry, 1+KK apod.), tak vícepokojové byty, stejně jako domy, vily, či komerční prostory. Nemovitosti v oblasti Masečín , Štěchovice jsou komodita, po které je velká poptávka. Toto je zapříčiněno několika faktory – výbornou infrastrukturou města, dobrým rozmístěním různých obchodů, institucí a podobně. Reality v oblasti Masečín , Štěchovice můžete vybírat i podle lokace ve městě – např. pokud si přejete bydlet v rušnějším centru, či naopak v klidnější okrajové oblasti města, adekvátní nemovitosti v naší nabídce naleznete.
    Byl to dárek pro syna k 12.narozeninám a s kamarádem si to náramně užili. Super prostředí, výborná komunikace s organizátory a opravdu adrenalinový zážitek :-)
    Jedná se o bezkontaktní adrenalinový sport, při němž je k vyřazení protihráčů používáno zbraní, které střílejí želatinové kuličky s barvou. Paintball je kolektivní sport, kde je důležitá spolupráce jednotlivých hráčů.
    Hra v ZÁKOPECH - MILITARY HŘIŠTĚ je boj o jednu vlajku ve středové věži, potom výměna stran a stejný scénář. Další hra je náročnější, protože se hraje na dvě vlajky a navzájem si je musí týmy ukořistit, potom se opět strany vymění.
    Hra na prvním hřišti DOBÝVÁNÍ BUNKRU začíná tím, že nejdříve jeden tým dobývá bunkr a musí ukořistit vlajku a druhý tým brání bunkr i vlajku a po malé přestávce, která slouží k doplnění munice se strany vymění.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00