Jak na věc


masér terapeut

Mechanický masér - Musclemasseur

    Trápí Vás bolesti zad? Máte problémy s tuhnutím svalstva v oblasti krční, hrudní a bederní páteře? Špatně se Vám prokrvuje organismus? Budí Vás ze spaní svalové křeče? Máte obavu z bitnění karpálních tunelů a zkracování šlach? Chcete tyto problémy řešit nebo, ještě lépe, jim předcházet? Tak právě pro Vás je tu revoluční masážní přístroj Musclemasseur.
    Využití tohoto masážního přístroje je poměrně rozmanité. Nejčastěji je využíván domácnostmi, ale své uplatnění si našel i v mnohých sportovních klubech, lázeňských domech, wellness centrech či rekreačních a relaxačních zařízeních.
    Jedná se o mechanického maséra, jehož mechanismus je obdobou tradiční japonské masážní techniky shia-tsu. Tato japonská masážní technika uvádí do pohybu energii v akupunkturních drahách a pomocí tlaku a dotyku odplavuje ze svalových vláken kyselinu mléčnou, čímž uvolňuje zatuhle svály, prokrvuje měkké tkáně a obnovuje energetickou rovnováhu celého Vašeho těla. Výsledný efekt takovéto masáže je pro Váš organismus uvolňující a zároveň posilňující.
    Rádi byste si vyzkoušeli, jak tento přístroj funguje? Potřebujete se o produktu dozvědět více? Kontaktujte nás na telefonním čísle či přes kontaktní formulář a my Vám sdělíme, kde a kdy si tento produkt můžete vyzkoušet.


Pojisti se pro případ hospitalizace od 149 Kč

    Přístroj je vybaven ještě druhou doplňkovou tappingovou masážní technikou. Ta je vhodná zejména pro vrcholové sportovce a pro lidi, kteří chodí na masáže jednou za čas. Rychlost masáže lze nastavit regulátorem rychlosti, který je zabudovaný přímo v přístroji.
    Mechanismus přístroje Musclemasseur Vám tedy může přímo nahradit ruce maséra. Přístroj svými masážními hlavicemi masíruje tam, kde se má masírovat a tak, jak se má masírovat. To znamená hloubkově a v hlubokých svalech v oblasti páteře. Tento systém je v kombinaci s pravidelným užíváním přístroje zaručenou cestou ke zbavení se problémů s tuhnutím svalstva a špatným prokrvováním organismu. Velice jednoduché ovládání a praktické a skladné provedení je další nespornou výhodou tohoto certifikovaného výrobku.
    Mechanický masér Musclemasseur z kvalitního antibakteriálního materiálu, s nastavitelnou rychlostí masáže je možné využít k masáži celého těla, a to díky šesti ergonomicky uspořádaným masážním hlavicím. Tento certifikovaný výrobek z kůže Vám přímo imituje prsty lékaře či maséra při masáži různých partií. Jeho jednoduchá obsluha vyhovuje potřebám každého uživatele v každé situaci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9446
cache: 0024:00:00