Jak na věc


masér terapeut

Pojisti se pro případ hospitalizace od 149 Kč

    Trápí Vás bolesti zad? Máte problémy s tuhnutím svalstva v oblasti krční, hrudní a bederní páteře? Špatně se Vám prokrvuje organismus? Budí Vás ze spaní svalové křeče? Máte obavu z bitnění karpálních tunelů a zkracování šlach? Chcete tyto problémy řešit nebo, ještě lépe, jim předcházet? Tak právě pro Vás je tu revoluční masážní přístroj Musclemasseur.
    Mechanický masér Musclemasseur z kvalitního antibakteriálního materiálu, s nastavitelnou rychlostí masáže je možné využít k masáži celého těla, a to díky šesti ergonomicky uspořádaným masážním hlavicím. Tento certifikovaný výrobek z kůže Vám přímo imituje prsty lékaře či maséra při masáži různých partií. Jeho jednoduchá obsluha vyhovuje potřebám každého uživatele v každé situaci.
    Rádi byste si vyzkoušeli, jak tento přístroj funguje? Potřebujete se o produktu dozvědět více? Kontaktujte nás na telefonním čísle či přes kontaktní formulář a my Vám sdělíme, kde a kdy si tento produkt můžete vyzkoušet.


Mechanický masér - Musclemasseur

    Jedná se o mechanického maséra, jehož mechanismus je obdobou tradiční japonské masážní techniky shia-tsu. Tato japonská masážní technika uvádí do pohybu energii v akupunkturních drahách a pomocí tlaku a dotyku odplavuje ze svalových vláken kyselinu mléčnou, čímž uvolňuje zatuhle svály, prokrvuje měkké tkáně a obnovuje energetickou rovnováhu celého Vašeho těla. Výsledný efekt takovéto masáže je pro Váš organismus uvolňující a zároveň posilňující.
    Mechanismus přístroje Musclemasseur Vám tedy může přímo nahradit ruce maséra. Přístroj svými masážními hlavicemi masíruje tam, kde se má masírovat a tak, jak se má masírovat. To znamená hloubkově a v hlubokých svalech v oblasti páteře. Tento systém je v kombinaci s pravidelným užíváním přístroje zaručenou cestou ke zbavení se problémů s tuhnutím svalstva a špatným prokrvováním organismu. Velice jednoduché ovládání a praktické a skladné provedení je další nespornou výhodou tohoto certifikovaného výrobku.
    Využití tohoto masážního přístroje je poměrně rozmanité. Nejčastěji je využíván domácnostmi, ale své uplatnění si našel i v mnohých sportovních klubech, lázeňských domech, wellness centrech či rekreačních a relaxačních zařízeních.
    Přístroj je vybaven ještě druhou doplňkovou tappingovou masážní technikou. Ta je vhodná zejména pro vrcholové sportovce a pro lidi, kteří chodí na masáže jednou za čas. Rychlost masáže lze nastavit regulátorem rychlosti, který je zabudovaný přímo v přístroji.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00