Jak na věc


masáže hradec králové

DÁTÁ SNÉHAN – ajurvédská olejová masáž

     Masér už není můj zaměstnanec, osamostatnil se a pravděpodobně zde bude už jen do konce roku. V salonu je jen podle objednávek. Poté bude ve svém studiu - adresu dodá.. Tak za něj už nic nemohu vyřizovat a chcete li masáž nebo poukaz k němu tak kontakt na něj 739 031 770
    Shiatsu je japonská dotyková terapie zahrnující akupresuru, masážní hmaty, měkké techniky, mobilizace, trakce, reflexní terapii a relaxační techniky.  Jedná se o preventivní metodu v rámci péče o sebe, svůj systém, své tělo. Podle východní medicíny totiž lze zdravotní obtíže nalézt a řešit dříve, než se projeví na fyzickém těle. Tělo si startuje ozdravné procesy na základě vyrovnání čchi v meridiánech. Ovlivňuje se tedy i ladění nervového systému, s tím související hladiny vylučovaných hormonů… Shiatsu lze také vnímat jako chvilku pro sebe, k odpočinku, možnost přiblížení se sama k sobě a příležitost k načerpání nové energie pro každodenní život.


Rehabilitační a relaxační masáže

    Dobrý den, vítám vás na svých stránkách. Jsem mladá žena s chutí žít život naplno. V současné době provádím relaxační a regenerační masáže, reflexní masáže chodidel, medové detoxikační masáže a Breussovu masáž, která patří mezi mé oblíbené. Nedávno jsem si rozšířila své znalosti o lymfatickou masáž. Cítím, že mým posláním je vykouzlit druhým na tváři úsměv. Ráda bych, abyste se mnou zapomněli na každodenní starosti a užili si chvíli určenou jen a jen vám. Ke každému člověku se snažím přistupovat jako k jedinečné bytosti.
    Prosím nové zákazníky, aby se podívali dobře do naší fotogalerie a mapy,často si pletou vchod a jdou do kadeřnictví pod námi .Nebo nás hledají v kulturáku na střelnici..což je fakt jinde.))Vchod k nám je budovou a salon je v přízemí vlevo (viz foto).
    Koshi zvonkohra je autentický hudební nástroj, ručně vyráběný na úpatí Pyrenejí.  Zvonkohra při pohybu vytváří zvuková pole, léčivé alikvotní struktury a přináší hluboký, harmonizující zážitek, uvolnění, radost.
    Moje cesta: Mám vzdělání technického směru a vždycky jsem byl realista, materialista a řešil věci jasně a věcně. Ale v mém životě přišel čas, kdy jsem začal cítit, že mi něco chybí.
    Marie Kozová | Všehrdova 1701, 500 02 Hradec Králové | IČ: 01143140Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 4.10.2012 Sp. značka: SZ MMHK/162085/2016 Evidující úřad: Magistrát města Hradec Králové


PŘEDSTAVUJEME NOVÉ BALÍČKYJÁVSKÁ EXOTICKÁ KŮRA A JÁVSKÉ ZNOVUZROZENÍ

    Naší specializací je především rehabilitace pacientů s pohybovým onemocněním, po úrazech a operacích. Využíváme léčebné tělesné výchovy, elektroléčebné procedury, masáže dle ordinace rehabilitačního lékaře.
    S radostí Vám oznamujeme nové otevření JAVA salonu v prestižním hotelu VISTA v Brně.Jedinečnost prostředí wellness a nadstandardní úroveň celého hotelu Vám garantuje maximální spokojenost.Těšíme se na Vaší návštěvu + logo hotelu / pošlu v samostatném mailu.
    Pokud byste chtěli někoho potěšit, můžete mu zakoupit dárkový poukaz na masáž. K dispozici jsou poukazy na jednotlivé masáže (typ masáže si zvolíte) nebo permanentky na 5 masáží.


ENERGETIC wellness resort Rožnov pod Radhoštěm - Nový člen ROYAL SPA

    Bolí vás svaly unavené fyzickou námahou a sportem? Nebo se cítíte nepříjemně ztuhlí, protože trávíte dlouhé hodiny u počítače a pracovního stolu? Prodělali jste nemoc či zranění a navštěvujete rehabilitaci? Právě pro vás je určena regenerační masáž. Regenerační masáž se soustředí na zatěžované svalové skupiny, kdy jemnými a systematickými masážními technikami uvolňuje svalstvo a obnovuje přirozené napětí svalových vláken. Regenerační masáž pomáhá detoxikaci, má pozitivní vliv na činnost srdce a působí preventivně proti vzniku nemocí. Výsledky však nejsou jen fyziologické, masáž příznivě působí také na kůži a navozuje celkový pocit uvolnění a harmonie.
    Masáže lze hradit formou poukázek Sodexo (Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Relax Pass, Bonus Pass – více informací najdete na www.sodexo-benefity.cz) a nebo formou poukázek Le Cheque Déjeuner (UNIŠEK, UNIŠEK+, Cadhoc – více informací najdete na www.seky.cz a nebo www.gallerybeta.cz).
    klasické relaxační masáže zad, šije, krku, dolních končetin a baňkování. Provádíme aroma masáže, indické masáže hlavy, masáže horkými/lávovými kameny, čokoládová a medová masáž, Shiatsu a hůlková masáž.
    Moje cesta: Vystudovala jsem humanitní obor. Moje pracovní zkušenosti mě vedly k hlubší práci s lidmi a tak jsem absolvovala pětiletý psychoterapeutický výcvik.
    Thalgo mořská pěstící kosmetika - to nejlepší z moří celého světa Bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících přípravků a potravinových doplňků pro krásu a dobrý pocit každého člověka více na www.aprodelta.cz


Zbavte se bolestí, dopřejte si odpočinek

    Tibetské mísy jsou podle tradice vyrobeny ze sedmi kovů, z nich každý symbolizuje kov jedné planety: Zlato symbolizuje Slunce, stříbro Měsíc, rtuť Merkur, měď Venuši, železo Mars, cín Jupiter a olovo Saturn. Každý kov produkuje určitý zvuk, včetně harmonických tónů a dohromady pak vytváří výjimečně znělý a bohatý zvuk zpívajících mís. Mnozí lidé cítí, že se zvuk mís nějak dotkl jejich duše. Hovoří o zvucích prostoru a hlubokého klidu. Tyto vibrace se velmi rychle rozšíří do celého našeho těla, protože to se skládá téměř z 80% z vody (a voda vede zvuk 3x rychleji než vzduch). Výsledkem je vnitřní masáž buněk. Zdravý orgán je „vyladěný“ a vibruje ve své typické a unikátní a optimální frekvenci, zatímco vibrace nemocného orgánu je narušena. Mísy pomáhají obnovit harmonické frekvence a stimulovat tělo. To se vyladí na harmonické frekvence mísy, zesílí tak svou energii a je pak schopno znovu navodit nenarušenou původní frekvenci zdravých orgánů.
    Otevírací doba Pondělí: podle objednávek Úterý: 10:00 - 18:00Středa: 10:00 - 18:00Čtvrtek: 10:00 - 18:00Pátek: 10:00 - 18:00Víkendy na objednání (Po dohodě i mimo prac.dobu od 8:00 do 20:00)
    Léčebná rehabilitace je prováděna na základě doporučení od obvodního lékaře, ortopeda, neurologa nebo chirurga. Léčbu určuje rehabilitační lékař, který je přítomen na pracovišti Rehabilitace Aktiv dle objednávky. Pracoviště má smlouvy se všemi pojištovnami (Všeobecná zdraotvní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Česká průmyslová pojišťovan a Zaměstnanecká pojišťovna Škoda).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
14681
cache: 0024:00:00