Jak na věc


mary fashion

V Amsterodamu se žije vice podle plánu než v Česku říká Marie Rejfová

    Populární internetový obchod MARY Fashion se začátkem podzimu předvedl v modernějším designu. Po osvěžující proměně je nyní mnohem přehlednější a zajímavější.
    Hledáte moderní oblečení, které vám umožní zažívat každý den pocit opravdové výjimečnosti? Dejte šanci moderní značce Lerros, se kterou pokaždé vynikne vaše jedinečná osobnost. Objevte svět kvalitní módy, který je plný emocí, vitality a umění zářit.  
    To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.
    S podzimem jsme se nadobro rozloučili a poslední listopadové dny budou ve znamení chladných dnů. To si žádá změnu vašeho šatníku. Jak vybrat správnou pánskou košili do mrazivého počasí?
    Již dvanáct let se hair stylistka Lucie Bugnerová věnuje prodlužování a zahušťování vlasů na nejvyšší úrovni a s maximální individuální péčí ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. 


Netradiční představení kolekce Můra Návrháře Michala Marka

    Londýnské muzeum Victoria & Albert představí zcela novou expozici modelů společnosti Christian Dior nazvanou 'Christian Dior: Designer of Dreams'. Bude se jednat o zatím největší britskou výstavu tohoto módního domu.
    Máme tu první adventní týden. V nákupních centrech vrcholí předvánoční nákupní horečka, ale vy nemáte ani dárky ba ani inspiraci na dárky vašim blízkým. Žádné obavy, značka Mohito má pro vás tipy na vánoční dárky.
    Podzimní a zimní období je mylně spojováno s nevýraznou módou. Neznamená to ale, že jakmile na scénu nastoupil podzim, musí se i váš šatník potopit do módní šedi a zůstat v jejích hlubinách až do konce zimy. Stačí se jen zaměřit na tu správnou módu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00