Jak na věc


mary fashion

Jaro se hlásí o slovo! Vstupte do něj se stylovou pánskou bundou

    Hledáte moderní oblečení, které vám umožní zažívat každý den pocit opravdové výjimečnosti? Dejte šanci moderní značce Lerros, se kterou pokaždé vynikne vaše jedinečná osobnost. Objevte svět kvalitní módy, který je plný emocí, vitality a umění zářit.  
    Populární internetový obchod MARY Fashion se začátkem podzimu předvedl v modernějším designu. Po osvěžující proměně je nyní mnohem přehlednější a zajímavější.
    Máme tu první adventní týden. V nákupních centrech vrcholí předvánoční nákupní horečka, ale vy nemáte ani dárky ba ani inspiraci na dárky vašim blízkým. Žádné obavy, značka Mohito má pro vás tipy na vánoční dárky.
    Již dvanáct let se hair stylistka Lucie Bugnerová věnuje prodlužování a zahušťování vlasů na nejvyšší úrovni a s maximální individuální péčí ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. 
    S podzimem jsme se nadobro rozloučili a poslední listopadové dny budou ve znamení chladných dnů. To si žádá změnu vašeho šatníku. Jak vybrat správnou pánskou košili do mrazivého počasí?
    Londýnské muzeum Victoria & Albert představí zcela novou expozici modelů společnosti Christian Dior nazvanou 'Christian Dior: Designer of Dreams'. Bude se jednat o zatím největší britskou výstavu tohoto módního domu.


Londýn představí největší britskou sbírku návrhů Christiana Diora

    To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.
    Podzimní a zimní období je mylně spojováno s nevýraznou módou. Neznamená to ale, že jakmile na scénu nastoupil podzim, musí se i váš šatník potopit do módní šedi a zůstat v jejích hlubinách až do konce zimy. Stačí se jen zaměřit na tu správnou módu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00