Jak na věc


martina zbořilová

I. PROGRAM SLOVENSKÉ TELEVIZE (RTVS) VYSÍLÁ DNES TV PROGRAM ZLATÉ ČASY SE SIMONOU STAŠOVOU A S MARTINEM HUBOU (HOST MARTIN CHODÚR) - (20,30 HOD.)

    Poznejte kosmetiku, která nejenže splňuje všechny podmínky přírodní kosmetiky (neobsahuje žádné chemické a syntetické látky, jako je např. ropa, parabeny, glycerin, emulgátory, stabilizátory, barviva, parfémy aj., ale díky certifikaci Demeter dopřeje Vaší pokožce ten nejpřirozenější a nejúčinnější způsob péče.
    Se sérií tematických koncertů vyrazil do českých klubů zpěvák Martin Chodúr. Kromě úspěšného turné „Martin Chodúr zpívá šanson“ představí ve svém podání také legendární filmové melodie. Autentický zážitek, nefalšovaná opravdovost a důraz na přirozenost. Na to vše se mohou návštěvníci koncertů těšit. Na přelomu dubna a května pak ostravský rodák vymění klubovou atmosféru a čtyřčlennou kapelu za velkolepé koncerty s armádním orchestrem.
    Martin Chodúr, který před šesti lety vyhrál historicky první soutěž Česko Slovensko hledá Superstar, se od té doby prezentuje jako zpěvák působící v žánrově zcela protichůdných repertoárových oblastech. Našel se nejen ve světě popu a rocku, ale i swingu, šansonu a filmových písní. Svůj hudební záběr ale neváhá rozšířit ani o další žánry. Ve spolupráci s DJem Eddiem Senderem proto nazpíval letní song Better We Dance, který pochválil i Karel Gott.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7808
cache: 0024:00:00