Jak na věc


manifestace proti islámu

Důležitá jsou slova, která používáte

    Praha prožila poklidné oslavy Prvního máje. Politické strany slavily se svými příznivci, Prahou prošli aktivisté podporující uprchlíky i protiimigrantské iniciativy. K žádným větším střetům nedošlo. Policisté včas oddělili znepřátelené tábory, během pochodů nemuseli zasahovat a nikoho nezadrželi.
    Stovky lidí se dnes navzdory sobotnímu varování politiků i policie sešly na náměstí Place de la Bourse v centru Bruselu, které se stalo místem shromáždění k uctění obětí úterních atentátů. Poklidnou pietní akci narušilo zhruba 450 extremistů, informoval belgický list La Libre.
    Tři do pasu obnažené aktivistky známého hnutí Femen protestovaly v centru Madridu při vzpomínkovém pochodu příznivců španělského fašistického vůdce Francisca Franca. Účastníci akce je následně srazili na zem a surově napadli.
    Když jste připraveni k manifestaci, nalaďte se do mozkových vln théta. Ujistěte se, že jste zadali příkaz pro manifestaci svého seznamu a staňte se svědkem jeho realizace ve Vašem životě. Pokud nebudete manifestovat svá přání ve stavu théta, bude možná zapotřebí zkontrolovat všechna přesvědčení, která Vám brání v tom, mít vše, po čem toužíte.


Buďte soustředění v procesu manifestace

    Dokud tvoříte a používáte svou mysl, Vesmír Vás podpoří a dá do pohybu vše směrem k Vám, a při manifestaci Vás podpoří. Když přestanete tvořit a zůstanete stát na místě, bude Vás Vesmír zásobovat tématy k manifestaci do té doby, než budete mít jasno, co dalšího chcete vytvořit nebo zrušit, aby Vás udržel v procesu. Zůstaňte tedy soustředění v procesu manifestace!
    Teď, když už máte sepsaný seznam, udělejte si jeho kopii. Jeden seznam ponechejte někde v bezpečí Vaší zásuvky u stolu a nekontrolujte jej až do konce roku. Druhý pak spalte nebo ho roztrhejte na malé kousky, které pak vyhodíte. Uvolníte tak potřebnou energii do Vesmíru. Když se na konci roku ohlédnete zpět, budete překvapeni, kolik věcí se Vám v životě projevilo.
    Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóruNemůžete odpovídat v tomto fóruNemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóruNemůžete mazat své příspěvky v tomto fóruNemůžete přikládat soubory v tomto fóru
    Návodů na to, jak si správně přát, manifestovat nebo utvářet svou vlastní realitu, existuje bezpočet, dnes Vám přináším několik zajímavých tipů od Vianny Stibal – zakladatelky metody ThetaHealing®, které mě zaujaly.
    Více než milion lidí se sešel ve Washingtonu, Los Angeles a dalších městech světa na manifestacích za práva žen. Ta jsou podle aktivistů ohrožena novou vládou amerického prezidenta Donalda Trumpa.


První máj v Praze: Demonstrace a oslavy. K potyčkám nedošlo

    Poté, co máte hotový seznam, vytvořte pro svou manifestaci prostor, ve kterém Vás nebude nic a nikdo rušit. Jedním z dokonalých míst je právě Váš domov. Když jej vyčistíte, připravíte jej na to, aby Vám poskytl dostatečnou podporu, radost, štěstí a rezonanci pro to, co chcete vytvořit.
    Zobrazit příspěvky za předchozí: Všechny příspěvky1 den7 dní2 týdny1 měsíc3 měsíce6 měsíců1 rok Seřadit podle AutorČas odesláníPředmět VzestupněSestupně
    Prvním tajemstvím manifestace je rozhodnout se pro to, co chcete. Přemýšlejte nad tím konkrétně: „Co opravdu chci?“ a „Co chci ze svého života propustit?“ Největším problémem lidí je skutečnost, že často nevědí, co chtějí. Vezměte si papír a tužku a sepište si všechno, co chcete. Zahrňte do svého seznamu i materiální věci, které byste chtěli mít, stejně jako vlastnosti, které byste si přáli, abyste se stali tou nejlepší verzí sama sebe. Sepsáním zjistíte, co vlastně chcete a utvrdíte se ve víře, že si dovolujete mít to, co manifestujete.
    Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.


Desetitisíce lidí vyrazily do ulic na podporu manifestace za práva žen

    Desítky tisíc lidí podpořily v sobotu ve světě manifestaci za práva žen, kterou iniciovaly aktivistky ve Spojených státech den po inauguraci nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Přestože demonstrace nejsou výslovně namířeny proti němu, stále jsou v paměti jeho kontroverzní výroky do jisté míry zpochybňující důstojnost žen. Kromě USA byla zřejmě nejmohutnější akce v Londýně, kde se sešlo podle britských médií asi 100.000 osob.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00