Jak na věc


malování na obličej

100% PLASTOVÉ POKEROVÉ KARTY BICYCLE

    Vysoce kvalitní interiérové barvy v uceleném nabídkovém spektru za vynikající cenu! Nejvyšší kategorii řady malířských barev od firmy Colorlak zastupuje PROFI V 2099. Jedná se o sněhově bílou disperzní barvu charakteristickou svou vysokou bělostí (94% MgO), paropropustností a přilnavostí k podkladu. Nejprodávanější skupinu výrobků na trhu prezentuje PLUS V 2098 – univerzální otěruvzdorná disperzní barva k okamžitému použití. Je [...]
    Věříme, že kreativita je jednou z klíčových schopností pro dosažení úspěchu a spokojenosti vašeho dítěte v 21. století. Být kreativní ovšem vyžaduje trénink. A ideální období, kdy je vhodné začít trénovat, jsou děti ve věku tři až šest let (tzv. magické období kreativity).
    Systém Caparol 3D-plus je určen jak pro architekty, designéry, malíře a natěrače, tak pro obchodníky. Zaručuje věrné a bezpečné provedení barevného návrhu fasád a vnitřních povrchů do nejjemnějších detailů.
    Penetrační nátěr je, při dnešní snaze vymalovat rychle a za co nejnižší cenu, podceňován a mnohými řemeslníky úmyslně vynecháván. Jedná se o napuštění savého podkladu, jeho zpevnění a zvýšení přilnavosti. Rozdílná savost, špatná soudržnost podkladu, prach, mastnota, to vše jsou prvotní příčiny fleků a skvrn na nové malbě.


Puzzle malované vodou - Papoušci

    Ať už se rozhodnete, že si vymalujete sami, nebo zadáte malování malířské firmě, je jen na vás, jaký materiál použijete. Může to být barva ze „speciální“ nabídky některého stavebního supermarketu, oblíbený Primalex, nebo kvalitní barvy splňující nejnáročnější parametry.
    Proto již více než 5 let rozvíjíme koncept Kreativního malování, který napomáhá dětem už od útlého věku rozvíjet jejich individualitu, fantazii a kreativitu. Malování využíváme jako nástroj, protože je dětem blízké, zábavné a snadno uchopitelné. Díky kombinaci nadšení, lásky, odborných znalostí, mnohaletých zkušeností a výjimečného přístupu můžeme pomoci rozvíjet a lépe připravit na život i vaše dítě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00