Jak na věc


malotraktory české výroby -bazar

Nové malotraktory DongFeng s výkonem 30 a 40 Hp Od 177.678 CZK bez DPH!

    Z mnoha desítek let zkušeností s pracovním využitím, především z těžkých pracovních podmínek na svazích a obtížně přístupných místech, spojil Köppl nejoptimálnější prvky do jednoho stroje – Köppl Gekko.
    Nejsilnější model! Hydro Athlet – nejsilnější jednonápravový nosič, vybavený výkonnými motory, variabilním hydraulickým pohonem a posuvnou portálovou osou. Je schopen vyrovnat se i s nejtěžšími požadavky zákazníka.
    Jednoosý malotraktor Ferrari 328 PowerSafe je vybaven převodovkou se třemimi rychlostmi vpřed a třemi vzad a hydraulickou spojkou PowerSafe. Nastavitelná řídítka otočná o 180° umožňují využití stroje k přední i zadní agregaci přídavného nářadí.
    Hydro Compakt Easy podobně jako Compakt Light vyniká zejména díky svému krátkému a kompaktní designu. Ideální profesionální stroj s vynikajícím poměrem výkon/cena.
    Jednonápravové nosiče nářadí Köppl a pracovní adaptéry R2 - to je ideální kombinace pro efektivní zpracování a úpravu půdy zahrad, parků a dalších veřejných ploch.


Jednonápravový malotraktor Ferrari 328 PowerSafe

    Díky kompaktní konstrukci, dokonalému tvaru, širokému rozchodu a excelentní svahové dostupnosti je Reform M 9 nezbytným partnerem v extrémní terénu. Hydrostatický nosič nářadí M 9 se vyznačuje plynulým hydrostatickým pohonem, jemně dávkovatelným hydraulickým řízením a celkově jednoduchým ovládáním.


Akční ceny nožových mulčovačů- sekaček SLM v různých záběrech již od 17.990 CZK s DPH !!

    Tým Traktory Malotraktory CZ dováží kvalitní japonské malotraktory, zemědělskou techniku a minibagry již řadu let, v okrese Ostrava - město v Moravskoslezském kraji se specializujeme na dovoz nových, použitých i bazarových traktorů a malotraktorů, podkopů, minibagrů a pásových rýpadel japonské výroby. Dovážené malotraktory mají nejčastější značky: malotraktory Kubota, malotraktory Iseki, malotraktory Shibaura, malotraktory Mitsubishi, malotraktory Hinomoto a malotraktory Yanmar. Ze značek minibagrů jsou nejčastěji námi dovážené minirypadla KOMATSU, minibagry YANMAR, minibagry KOBELCO a minirypadla KUBOTA. V naší nabídce naleznete bazarové japonské traktory, malotraktory s výkonem od 10-30 Hp a bagry od 500 -3.000 kg tyto kompaktní použité traktory a rypadla si vybíráme dle kvality a sami necháváme dovážet přímo z Japonska, proto máme vybrané jen naprosto spolehlivé a funkční traktory, malotraktory a bagry nejen pro region Ostrava, Opava, Olomouc a okolí za bezkonkurenční ceny. S prodej
    Víceúčelový nosič nářadí agria 5900 Bison je univerzální stroj pro celoroční využití. Vysoká svahová dostupnost zajišťuje pracovní bezpečnost stroje pro dlouhodobý provoz až do 45° (100%).
     Jsme firma prodávající od roku 2006 a oficiálně zastupujicí jako jediní v ČR kompletní sortiment malotraktorů zn: DF Cronimo (Dong Feng) v typech Dong Feng 304, DF 404, DF 304 G2, DF 404 G2 a z novějších nyní také traktor Dong Feng 224 G3 a 504 G3.
    S praktickým nastavením rychlosti otočnou rukojetí a sofistikovaným hydrostatickým pohonem spolu s kompaktním a lehkým provedením může nový Köppl Atra snadno a bezpečně manévrovat.
    Kvalitní a prověřené zemědělské, japonské matraktory. Použité traktory a malotraktory dovezené z Japonska pro ty, kdo chtějí za nižší ceny spolehlivý a kvalitní traktor. Nabízíme široké spektrum značek a typů ojetých malotraktorů za skvělé ceny.


Připravte se na štěpkovací sezónu s našimi štěpkovači. Štěpkovač BX 42S za akční cenu 19.990 CZK s DPH a typ 42R za 39.990 CZK s DPH!

    Jelikož víme, že je pro Vás důležitá hlavně cena stroje, je u každého traktoru či bagru napsaná orientační cena, která se může lišit směrem nahoru nebo dolů dle stavu. Na konkrétní cenu daného stroje, který je skladem, je nejlepší kontaktovat nás emailem nebo telefonicky.
    Občas je rozumné se odvázat a pořídit to nejlepší, co je zrovna k mání. Jenže kdy? Ten správný okamžik nadešel právě teď. Pokud do 30. října 2017 zakoupíte John Deere X590 – nejvýkonnější traktor této značky poháněný zážehovým motorem – s žacím ústrojím a sběrným košem, ušetříte 66 000 Kč.
    Malotraktory se v dnešní době stávají vyhledávanými díky svým kompaktním rozměrům, menší hmotnosti, menším nákladům na pořízení a údržbu a také nižší spotřebě pohonných hmot na rozdíl od velkých traktorů. Díky svým vlastnostem se malotraktory staly ideálním pomocníkem do menších prostorů. Neodmyslitelné jsou tyto malotraktory zejména pro drobné zemědělce, farmáře, lesníky, chmelaře sadaře a chovatelé koní, kterým usnadňují práci. Díky své kompaktní šířce najdou své uplatnění také ve vinicích, kde jsou omezené prostorové možnosti  V součastné době se malotraktory často využívají také na komunální služby, které v sobě zahrnují technickou údržbu měst a obcí.


Nyní nově v nabídce Traktor ZOOMLION CR754 s výkonným motorem KOHLER 75 Hp za 438.000 CZK bez DPH.

    Hydro Compakt Light vyniká zejména díky svému krátkému a kompaktnímu designu. Těží z inovativní, kompaktní konstrukce se všemi výhodami z modularity přídavných nástrojů a "robustnosti" výrobků firmy Köppl.
    Nová generace TXG 237 se vyznačuje kombinací všestrannosti a kompaktního výkonu. Vypínatelný náhon 4x4, hydrostatická převodovka. Tisíckrát osvědčená tradice spolehlivosti. Technologicky dokonalý stroj s optimální ergonomií pro celoroční nasazení.
    Jednonápravový malotraktor agria 3400 je univerzální stroj pro celoroční využití. Stroj lze díky otočné řídící rukojeti snadno přestavit ze zadního nástavbového zařízení na přední, je univerzálně použitelný.
    Modelem Swiss vyvinul Rapid mimořádně lehký a víceúčelový stroj pro svažité terény, který perfektně zapadá do rodiny strojů Rapid. Jeho hydrostatický pohon nabízí plynule ovládaný pohyb vpřed i vzad a aktivní řízení otočnou rukojetí znamená, že může být lehce ovládán i v těžkých podmínkách.
    Jednonápravový malotraktor agria 3400 KL lze díky otočné řídící rukojeti snadno přestavit ze zadního nástavbového zařízení na přední, je univerzálně použitelný.


Nosič nářadí Köppl Hydro Compakt Easy

    Tyto značky traktorů jsou mezi zákazníky stále oblíbenější pro svou jednoduchost a nízkou cenu. O tomto svědčí například i tento nezávislý článek:  https://www.agritrac.cz/prodej-traktoru-v-unoru-2018/
    Víceúčelový nosič nářadí agria 5500 KL Grizzly premium je univerzální stroj pro celoroční využití. Široká nabídka nástavbových zařízení zvyšuje hospodárnost stroje.
    Pro každého zákazníka je jednou z nejpodstatnějších informací o traktoru, jeho výkon. A jelikož se mnohdy setkáváme se zavadějícími informacemi o výkonech japonských malotraktorů přidáváme zde přehlednou tabulku, ve které si můžete najít výkon Vámi vybraného traktoru. Výkony traktorů jsou uváděny na motoru, protože takto to také prezentují výrobci. Ke stažení zde


VÝHODA VARI SYSTÉMU - JEDEN MOTOR NA VŠECHNY PRÁCE!

    Pro sečení a komunální práce potřebujeme malý a velmi lehký stroj, který se musí vejít pod keře na zahradě, nesmí poškodit trávník a musí s ním být snadná manipulace. To splňuje převodová skříň DSK-316 s aktivním vývodem. Je kompaktní a lehká a práce s ní je velice pohodlná. Rychlá výměna adaptérů pomocí aretačního kolíku dovoluje používat tuto sestavu celoročně pro veškeré komunální práce, jako je sečení, mulčování, zametání, srhnování a obracení sena, odhoz a úklid sněhu. Při práci na velkých plochách lze pro usnadnění práce připojit sulku AV-650 s odpruženou sedačkou a pedálovou brzdou.
    Díky plynule nastavitelné poloze nápravy, umožňující optimální nastavení těžiště pro příslušné přídavné zařízení a pracovní podmínky, je s Reform M14 vždy zajištěna příjemná práce. K tomu přispívají velmi jemně dávkovatelné řízení obou jednotlivých kol a nastavení pojezdu sklápěcím spínačem.
    Sekačku lze namontovat na všechny druhy traktorů a malotraktorů pomocí tříbodového závěsu kat. 2, resp. kat 1. Traktor musí být vybaven vývodovým hřídelem s otáčkami 540 ot./min.
    Představujeme Vám nejmenší model malotraktoru Iseki TM 3185 A/AL, který ocení nejen soukromí uživatelé, ale i profesionální zahradníci, obce nebo firmy zabývající se údržbou různých areálů.


Jednonápravový malotraktor Ferrari 340 PowerSafe

    Stěžejním rysem tohoto traktoru je páteřový rám podvozku. Využívá modulovou konstrukci dvou do sebe zasunutých nosných otočných trubek, umožňující vzájemné 15° pootočení náprav.Koncepce tohoto rámu je velmi výhodná pro vozidla pohybující se v těžkém terénu. Pro páteřový rám této konstrukce se vžilo celosvětové označení Tatra - koncept. Díky této koncepci dokážeme zdolat stejně náročný a nepřístupný terén, jako legendární český nákladní automobil.
    Jednoosý malotraktor Ferrari 360 PowerSafe byl konstruován pro náročné nasazení, je vybaven převodovkou se třemi rychlostmi vpřed a třemi vzad a hydraulickou spojkou PowerSafe. Uzávěrka diferenciálu pak zlepšuje ovládání malotraktoru.
    Jednonápravový malotraktor agria 3600 je univerzální stroj pro celoroční využití. Ploché konstrukční řešení umožňuje použití stroje v nepřístupném terénu a poskytuje svahovou dostupnost do 45° (100%).
    Jednoosý malotraktor Ferrari 338 PowerSafe je vybaven převodovkou se třemi rychlostmi vpřed a třemi vzad a hydraulickou spojkou PowerSafe. Uzávěrka diferenciálu pak zlepšuje ovládání malotraktoru.
    Traktor určený pro potřeby zejména malých zemědělců. Vývodový hřídel je synchronizovaný se všemi otáčkami a lze ho vypnout a zapnout i při zatížení. Tříbodový závěs s možností zatížení 1000 kg. Kompaktní traktor vyznačující se hlavně komfortem, kvalitou a bezpečností.


Speciální malotraktor Antonio Carraro Mach 4

    Stěžejním rysem tohoto traktoru je páteřový rám podvozku. Využívá modulovou konstrukci dvou do sebe zasunutých nosných otočných trubek, umožňující vzájemné 15° pootočení náprav. Koncepce tohoto rámu je velmi výhodná pro vozidla pohybující se v těžkém terénu. Pro páteřový rám této konstrukce se vžilo celosvětové označení Tatra - koncept. Díky této koncepci dokážeme zdolat stejně náročný a nepřístupný terén, jako legendární český nákladní automobil.
    Všestranně použitelný traktor s pohonem všech 4 kol. Vhodný pro práci na zahradách, parcích, sportovních hřištích a komunálních plochách. 4 stejná kola zajišťují perfektní styk s podložkou při zatížení.
    Jednoosý malotraktor Ferrari 340 PowerSafe je vybaven převodovkou se třemi rychlostmi vpřed a třemi vzad a hydraulickou spojkou PowerSafe. Uzávěrka diferenciálu pak zlepšuje ovládání malotraktoru.
    Rapid Mondo je nejmenší hydrostaticky poháněný jednonápravový malotraktor na světě. Díky otočným řídítkům, jednoduchému a rychlému systému výměny přídavného nářadí, je Rapid Mondo ideální pro náročné domácí uživatele a pracovníky komunálních a zahradnických služeb.
    Nejúspěšnější model! Hydro Luchs se vyznačuje svým "úzkým" designem, což z něj dělá nesmírně obratného a flexibilního pomocníka, nabízeného s různými typy motorů.


Malotraktor Antonio Carraro Tigre 3200

    Technika použitá v modelu Rapid Universo je jedinečná. Hydraulická čerpadlo pohání stroj prostřednictvím dvou nezávislých hydromotorů. Patentovaný IDC ventil (Iten Drive Control) umožňuje proporciální ovládání stroje bez ohledu na pojezdovou rychlost.
    Köppl Bergtalent BT-2 je určen pro extrémní použití. Díky nízkému těžišti, extra širokým nápravám s dobrou světlou výškou a zvláště chráněnému podvozku je to ideální stroj pro práci na nejstrmějších svazích.
    VÝHODA VARI SYSTÉMU - JEDEN MOTOR NA VŠECHNY PRÁCE! Srdcem stavebnicového systému je pohonná jednotka HONDA s řidítky a automatickou odstředivou spojkou. Ta slouží k pohonu dvou základních převodových skříní – DSK-316 a DSK-317. Pohonnou jednotku lze velice jednoduchým způsobem přendat z jedné převodové skříně na druhou. Tímto rozdělením převodových skříní si může zákazník z naší obchodní sítě odvézt stroj sestavený prodavačem přímo dle jeho požadavků.
    Nový design, kvalita, propracovanost, obratnost a kompaktní rozměry japonských matraktorů jsou zárukou Vaší spokojenosti. Ukázku nových malotraktorů najdete v naší nabídce. Samozřejmě nabízíme nejen nové ale i ojeté malotraktory.


Malotraktor DongFeng 304 na SPZ cena 219.990 CZK s DPH!

    Víceúčelový nosič nářadí agria 5900 Taifun disponuje širokou nabídkou nástavbových zařízení, která zvyšuje hospodárnost stroje. Aktivní řízení stroje rukojeti s úsporou sil a menší námahou.
    Rapid Orbito je po stránce bezpečnosti, funkčnosti a ovladatelnosti zcela převratnou a nadčasovou koncepcí jednoosých nosičů nářadí s několika technickými inovacemi, které vycházejí z každodenních potřeb uživatelů této kategorie profesionálních strojů v komunální, zahradní a realizační sféře.
    K tomuto modelu nabízí výrobce celou řadu užitečných doplňků, například čelní nakladač, čelní hydrauliku a vývodový hřídel, celoprosklenou bezpečnostní kabinu a různé pracovní nástavce.
    Lehký subkompaktní traktor vhodný pro trávníkářské aplikace. Nízká hmotnost a široká travní kola zaručí šetrnost na trávníku i na chodnících. Stroj lze využít při připojení vhodného příslušenství celoročně.
    Podkop, štěpkovač, čelní nakladač, mulčovač, mulčovač za čtyřkolku, pluh, bubnová sekačka, rotavátor, přívěs, mini lis na kulaté balíky (balíkovač), ovíječka,  atd...


Subkompaktní traktor Shibaura SX26

    Tento nosič nářadí je velmi oceňován profesionálními uživateli jak v komunální oblasti, tak i profesionální zahradnické realizaci. Rapid Euro může být používán po celý rok díky široké škále přídavných nářadí.
    Žádný univerzální stroj nemůže ve výkonové třídě 4 - 6 HP splnit tak protichůdné požadavky zákazníků. Právě díky čtyřicetileté zkušenosti používá firma VARI koncept jedné pohonné jednotky a dvou převodových skříní. To umožňuje praktické řešení všech požadavků zákazníka pro práci na poli, zahradě, ve skleníku nebo profesionálům v komunálních službách při údržbě a úklidu malých a středně velkých pozemků.
    Videogalerie jednonápravových malotraktorů a nosičů nářadí, aktuálně máme připraveno několik videí značek Agria, Köppl a Rapid Technic vč. nejsledovanějšího videa našeho Youtube kanálu PROFISTROJE.


Hračka IGRÁČEK - VARÁČEK - VARI 45let

    Třírychlostní převodová skříň se zpátečkou DSK-317 je určená pro orbu, kde potřebujeme těžký stroj s velkými koly a dobrou adhezí. Orební jednotka, která má hmotnost 250 kg, umožňuje orbu až do hloubky 18 cm. Ke stroji lze připojit oboustranný nebo jednostranný pluh, vyorávací radlice, radličkový kypřič, stavitelný smyk, hřebové brány, kombinátor, hrobkovací radlice , shrnovací radlice a vyklápěcí návěs, který je schválen pro provoz na místních komunikacích (viz. malotraktor VARI akční sety). Jednoduchou výměnou tažné nápravy za sestavu kypřicích nožů bez použití nářadí získáme rotační kypřič o záběru od 60 do 125 cm s možností volby kypřicího ústrojí dle typu půdy (lehká, středně těžká - úhlové nože, těžká - kopinaté nože).
    Pro sečení a komunální práce potřebujeme malý a velmi lehký stroj, který se musí vejít pod keře na zahradě, nesmí poškodit trávník a musí s ním být snadná manipulace. To splňuje převodová skříň DSK-316 s aktivním vývodem. Je kompaktní a lehká a práce s ní je velice pohodlná. Rychlá výměna adaptérů pomocí aretačního kolíku dovoluje používat tuto sestavu celoročně pro veškeré komunální práce, jako je sečení, mulčování, zametání, srhnování a obracení sena, odhoz a úklid sněhu. Při práci na velkých plochách lze pro usnadnění práce připojit sulku AV-650 s odpruženou sedačkou a pedálovou brzdou.
    Malotraktory Branson série 00 jsou nabízeny s mechanickou a hydrostatickou převodovkou s motory o výkonu 21 až 31 k. Výkonné, robustní a s příznivou cenou. Malotraktory série 00 dokáží vyhovět požadavkům náročných uživatelů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00