Jak na věc


malířské škrabky

Škrabka malířská na barvu - Schuller

    Naši malíři pokojů používají kvalitní a prověřené materiály a pečlivě dodržují technologické postupy výrobců. Malířské práce poskytujeme samozřejmě samostatně, ale velmi často i ve spojení s jinou službou, což naši zákazníci velmi oceňují, protože jim šetříme čas i finanční prostředky a tak mohou obojí ušetřené vesele investovat jinak, třeba obdarovat blízké, či strávit s nimi více času.
    Malířské práce pro Vás poskytujeme již přes 20 let. Provádíme veškeré běžné i méně běžné malířské práce jako jsou benátské štuky, antické zeminy či jiné speciální malířské techniky. Samozřejmostí jsou související doplňkové malířské práce, jako strhávání tapet, škrábání starých maleb, penetrační nátěry, vyspravování, štukování a stěrkování zdí, sestěhování nábytku, úklidové práce a další.
    Neváhejte nás oslovit, víme jak na to, rádi Vám zdarma poskytneme kvalitní odborné poradenství a do druhého pracovního dne zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.


Škrabka malířská Spokar YORK PH 100 mm

    Neváhejte se na nás obrátit, spolehlivě a za rozumnou cenu provedeme veškeré malířské služby tak, aby Vám nově vymalovaný interiér každý záviděl. Pokud malujete z důvodu, že chcete nemovitost pronajmout, nebo prodat, poradíme Vám, jak u potencionálního zájemce vyvolat WAU pocit a skvělý první dojem, na kterém při prodeji či pronájmu skutečně velmi záleží. Nemovitost Vám můžeme také profesionálně nafotit, udělat kvalitní poutavý popis a text inzerátu a umístit jej na internet. Tyto profesionální fotografie a poutavý inzerát můžete libovolně využívat při pronájmu či prodeji Vaší nemovitosti.
    Všechny tři výše stručně popsané produktové programy v případě požadavku zákazníka provádíme i na klíč, což znamená, že zákazník nemusí být přítomen při provádění malířských a natěračských prací a může tak s ušetřeným časem svévolně naložit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00