Jak na věc


malíř bubeníček

Speciální nátěry :

    Na druhé straně Jindřich Bican maluje precizním realistickým způsobem ženskou figuru. Výslednou náladu dosahuje barevnou stylizací, důrazem na vnější estetizaci a prací se světlem a polostínem.
    Kája Saudek o něm napsal: „Konečný, to byl člověk, který uměl v roce třicet sedm nebo třicet osm to, co dnes v Americe umí sotva pár desítek malířů. Byl neporovnatelný s čímkoli. Tento Bohumil Konečný, zcela zapomenut a za života neuznán, byl absolutní génius, který už jen tak nebude. To, co umím, mě naučil on.“
    Na jedné straně vytváří stylizované strukturální cykly imaginárních krajin dekoračního charakteru v příjemných hnědých a okrových barevných tónech umocněných náznakem vnitřního zklidňujícího světla.
    Malířské a natěračské práce se skládají z několika navazujících činností a postupů. Každá objednávka nebo smlouva o dílo potřebuje soupis prací nebo výkaz výměr, stanovený dohodou mezi zákazníkem a naší firmou.


REKLAMNÍ PLAKÁTY A DALŠÍ TVORBA BOHUMILA KONEČNÉHO v Plzeňském Prazdroji

    Bohumil Konečný přezdívaný Bimba je výjimečný a neprávem opomíjený malíř a ilustrátor 2. pol. 20.století. Je mistrem dynamických dobrodružných ilustrací a kreseb krásných žen. Je známý jako ilustrátor knih Jaroslava Foglara a Otakara Batličky, je ale i autorem řady reklamních plakátů. Jeho kariéru velmi poznamenala aféra s komiksovou hrdinkou Amazonou - Octobrianou, kterou obdivoval i David Bowie.
    ​Po dohodě jsem připraveni Vaši zakázku zrealizovat podle Vašeho přání, pokud Vás tlačí z nějakého důvodu čas jsme schopni začít práci do druhého dne. Není také problém zakázku směřovat do harmonogramu prací ostatních řemesel například při rekonstrukcích. Klademe maximální důraz na dodržení stanoveného termínu z naší strany, jak při započetí prací tak při dohodnutém dokončení.
    V dubnu 2018 uplynulo 100 let od narození Bohumila Konečného. Na rok 2018 (2019) připravil Středoškolský klub a Jan Hosnedl čtveřici vzpomínkových výstav v místech úzce spjatých s Konečného životem – za velkého zájmu veřejnosti proběhly výstavy v refektáři Muzea a galerie severního Plzeňska v Mariánské Týnici (13. 6. - 19. 8. 2018), v Galerie Villa Pellé v Praze (24. 9. - 10. 11. 2018) a v Galerii Jiřího Trnky v Plzni (6. 12. 2018 -19. 1. 2019). V plánu je výstava na Zámku Zlín (15. 5. - 30. 7. 2019).
    Vložte poptávku a vyberte si nejlepší nabídku. Malíři vám budou zasílat nabídky emailem nebo telefonicky.


Nenašli jste to, co právě potřebujete? Nezoufejte, naše možnosti jsou daleko rozsáhlejší než nabídka na webu. Napište, a my se pokusíme Vašemu přání vyhovět.

    Provádíme malířské, lakýrnické, zednické, sádrokartonářské a podlahářské práce. Zbavíme Vás starostí při rekonstrukcích bytů, domů, schodišť a… více ...
    Naše firma se od roku 1994 zabývá realizací zakázek v oboru malířství, natěračství a tapetářství, ke spokojenosti našich zákazníků využíváme všech dostupných materiálů a technologií, dbáme také na vysokou kvalitu našich služeb. Již samozřejmostí jsou přípravné práce, zakrývání nábytku a podlah vždy provádíme základní úklid po malování, rádi Vám také pomůžeme se stěhováním nábytku. Po malování je možné objednat kompletní úklid, který nabízíme za výhodné ceny. V případě potřeby provádíme malování na klíč tato služba zahrnuje podrobnou přípravu před malováním, po malováníkompletní úklid a přestěhování nábytku i drobností do původního stavu.


Sledujte nás na sociálních sítích

    ​​Každou zakázku řešíme podle konkrétního přání zákazníka. Abychom Vám vyšli maximálně vstříc ídneme Vám v rámci bezplatného poradenství všechny varianty řešení které jsou v daném případě možné. Po osobní konzultaci Vám zpracujeme nejvhodnější cenovou nabídku. Cenová nabídka je vždy sestavována s ohledem na co nejvyšší kvalitu použitých materiálů a také aby splňovala Vaše finanční možnosti. Výsledná cena za dílo v cenové nabídce je také konečná a nebude se za žádných okolností navyšovat.Osobní konzultace a zpracování nezávazné cenové nabídky je vždy zdarma, neváhejte nás tedy kontaktovat.​

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00