Jak na věc


malá obřadní síň krematorium praha strašnice

Maloskalskem na lodi, na kole i pěšky

    Malá Skála patří mezi nejoblíbenější turistická centra regionu Český ráj. Tato malebná obec rozkládající se na obou březích řeky Jizery má neopakovatelnou atmosféru a je oblíbeným východiskem turistických výletů. Mezi nejnavštěvovanější místa v okolí Malé Skály patří zřícenina Vranov – Pantheon, zřícenina hradu Frýdštejn, Maloskalské skalní město, Suché skály, Besedické skály a další.
    Apartmán Petra nabízí ubytování v klidném místě a zároveň v centru obce Malá Skála v turisticky vyhledávaném regionu Český Ráj. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, páry i skupinku lidí.
    Hostinec U Rudy nabízí ubytování i stravování v krásném koutu Českého ráje. V těsné blízkosti se nacházejí unikátní Suché skály, Besedické skály a spousta dalších přírodních zajímavostí a památek. Pojeďte tam, kde se budete cítit skutečně jako v ráji.
    Nedaleko Malé Skály se nachází i Baráček SUNDISK - turistická ubytovna určená převážně pro baťůžkáře, školní výlety a outdoorová školení. Jestliže dáváte přednost ubytování v kempu, pak je dobrou volbou autokemp Ostrov, který leží přímo na břehu řeky Jizery a nabízí ubytování ve stanech, karavanech či chatkách.
    Penzion a hospůdka Křížky se nachází na samém okraji stejnojmenné osady, patřící k Malé Skále. Hned vedle penzionu protéká řeka Jizera, která je hojně, zejména v letních měsících, využívána vodáky.


Hotel Jizera - bowling a víceúčelové hřiště v Malé Skále

    Pokud chcete v obci Malá Skála strávit svou dovolenou a hledáte zde ubytování, pak máte na výběr z několika možností - od hotelů, přes penziony, apartmány, ubytování v soukromí, ubytovnu či kemp. Záleží jen na vašich požadavcích, které na ubytování kladete.
    Penzion Sport Frýdštejn nabízí ubytování v obci Frýdštejn, nedaleko obce Malá Skála. Penzion je ideálním výchozím místem pro výlety do turistického regionu Český ráj a Pojizeří.
    Hotel - penzion Starý mlýn se nachází v krásné přírodě Českého ráje, klidné části města Železný Brod, v malebném údolí potoka Žernovníka. Městem protéká řeka Jizera, podél níž vede cyklostezka Greenway Jizera směrem k Malé Skále a dále k Turnovu. Železný Brod je známý svou staletou sklářskou tradicí, Malá Skála je turistickým centrem jedné z nejkrásnějších oblastí Českého ráje – Maloskalska. Město Železný Brod je vzdálené od obce Malá Skála cca 7 km.
    Co se týká sportovního vyžití, i zde Malá Skála nabízí řadu možností, ať už se jedná o pěší turistiku, cyklistiku či horolezectví. Na břehu Jizery se rozkládá sportovní centrum Žlutá Plovárna s lanový centrem, půjčovnou lodí a dalšími aktivitami.


Nehledáte náhodou jednu z těchto lokalit?

    Vodácká ubytovna U Tlusťocha nabízí levné ubytování na břehu řeky Jizery na Malé Skále. Obec Malá Skále jedním z turistických center Českého ráje a leží na trase E65 Turnov–Železný Brod. Ubytovnu najdete v areálu sportovního centra Žlutá plovárna, které nabízí nejen ubytování a stravování , ale i řadu dalších sportovních aktivit.
    Pokud dáváte přednost spíše ubytování v penzionu, apartmánu či ubytování v soukromí, pak můžete zvolit například penzion Neco, který poskytuje dva typy ubytování – levné turistické pokoje či kompletně vybavené apartmány. Ubytování Zdeněk Tunka nabízí ubytování ve dvou samostatných objektech – jedná se o samostatný domek a dále o budovu, ve které jsou dva apartmány. Klidné ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích nabízí ubytování Burianová Eliška. Oblíbené jsou i apartmány apartmány Zrcek, apartmán Šimek či apartmán Atelier Malá Skála.
    Jestliže hledáte ubytování v hotelu, pak se nabízí například hotel Skála či hotel Kavka. Hotel Skála je příjemný rodinný hotel s vybaveným dětským koutkem a dalšími službami pro rodiny s dětmi. Hotel Kavka nabízí ubytování ve dvou ubytovacích kategoriích, takže zde najdete i levné ubytování charakteru turistické třídy. Hotel je také vhodný pro ubytování při firemních akcí.


Užijte si adrenalin i zábavu v centru Malé Skály - půjčovna horských kol, horolezectví, lukostřelba, kanoistika

    Penzion Formanka se nachází u hlavní silnice v obci Splzov – Malá skála v turistickém regionu Český ráj, na hlavním silničním tahu E65 z Prahy do Krkonoš a dále do Polska, mezi městy Turnov a Železný Brod.
    Apartmány Tunka Zdeněk jsou tři objekty, které nabízejí ubytování bez přítomnosti majitele, umístěné v klidné části obce Malá Skála, v krásném turistickém regionu Český ráj. Ubytování v penzionu Tunka nabízí celkem až 28 lůžek v dalších okolních budovách. Bližší informace získáte u provozovatele penzionu Tunka.
    Ubytování Burianová Eliška se nachází na klidném a tichém místě v obci Malá Skála v turistickém regionu Český ráj, s překrásným výhledem na Suché skály.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00