Jak na věc


malířské válečky

SPOKAR 6705451200 Midiváleček NYLON 100 mm

    Sklad jak má býtZ naší ankety vyplynulo, že Vám záleží na tom, aby měl eshop pořádný sklad. Vzali jsme Vás za slovo a k dnešnímu dni držíme skladem 118 346 položek.[11.9.2017]
    Světoznámý výrobce profesionálních malířských potřeb firma Wooster, která má výrobní závody v USA, Indonésii a také nedaleko Českých Budějovic v České republice. Mezi jeho výrobky patří válečky Pro/Doo-Z, Polar Bear, držáky Sherlock, Little Ben, nástavce Sherlock, Quik-Lok, misky a nádoby Pelican.
    V tomto oddělení naleznete kompletní malířské potřeby jakými jsou gumové špachtle, nerezové špachtle, štukovací špachtle a rozmanité druhy škrabek na barvu. Pokud hledáte klasické štěce na malování, jste zde rovněž správně. Nabízíme klasické velikosti a tvary, například radiátorový štětec atd.


SPOKAR 6709417200 Midiváleček PERFECTA šíře 150mm

    Provozovatel e shopu vstoupil v roce 2018 do projektu zpětného sběru elektroodpadu a získalo certifikát Zelená firma. Zařadil se tak mezi subjekty, jimž není lhostejné životní prostředí a uvědomují si svoji zodpovědnost v tomto ohledu.Hlavním cílem projektu je zabránit, aby elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu tím, že daný subjekt poskytne svým zaměstnancům možnost zbavit se svých vysloužilých elektrospotřebičů prostřednictvím sběrného boxu. Toto opatření výrazně přispívá k ochraně životního prostředí a přírodních zdrojů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00