Jak na věc


malé rádio do kuchyně

Smaltované dip misky World of Flavours

    Po přepájení rádio začalo normálně fungovat bez chrastění a jiných potíží. Byl jsem rád, že oprava byla takto jednoduchá, protože výměna potenciometru (tento je navíc se spínačem pro zapnutí/vypnutí rádia) z DPS není zrovna snadná. Rádio teď hraje a žena je spokojená, a to je hlavní
    Když mám náladu, tak totiž občas poslouchám vzdálené zahraniční stanice a některé mám ověřené i klasickým přijímačem. Zapojím jack do tabletu, zapojím do cinchů radiomagnetofonu aby to bylo autentičtějši a jedu . nebo PC se zesilovačem a jedu zrovna tak .
    Ptám se tak blbě proto, že nemám představu jestli se zadávají adresy do koupeného rádia, nebo tam už jsou a 2) bude jen otázkou času jak některé stanice časem své adresy změní, přestanou vysílat nebo přibudou nové stanice, které ale už v koupeném hotovém rádiu třeba neuvidím?
    nahradit výrobek zvaný internetové rádio koupené v obchodě? Nebo v těch kupovaných hotových rádií je navíc nějaký fígl, které ho činí lepším než PC nebo tablet?Díky, J.


Prkénko Basic Cutting Board 55 x 34, teak

    Pořiďte radiobudík a vstávejte ráno se svojí oblíbenou hudbou. Malá rádia využijete také třeba do kuchyně či na zahradu při posezení s přáteli. Duální budíky umožňují buzení ve dvou různých časech a nastavení buzení zvukovým signálem nebo rádiem. Disponují také možností nabíjení chytrého zařízení pomocí USB rozhraní. Napájení radiobudíků je buď pomocí baterií anebo napájecím kabelem z elektrické sítě. Mrkněte také do kategorie MP3 a MP4 přehrávačů a poslouchejte svou oblíbenou muziku kdekoliv.
     V České republice nežijí jen Češi, ale i mnoho lidí, kteří pocházejí z různých zemí světa. Třeba ze Slovenska, Ukrajiny anebo Vietnamu. V rubrice „Zapiš si to za uši“ si budeme povídat o národnostních menšinách a o specialitách z jejich kuchyní.
    Po nějaké době jeho používání se objevilo při zesilování/zeslabování zvuku „škrábání“ a praskání. Toto u starých rádií Tesla značilo problém s posuvným potenciometrem, který se časem zanesl prachem a zoxidoval. Obával jsem se tedy, že budu muset potenciometr odpájet z DPS a koupit tam nový.
    Jak jsem psal u posledního obrázku – naštěstí se ukázalo, že je jen špatně připájený kablík k reproduktoru. Byl tam tzv. studený spoj a navíc byl tento spoj v DPS uvolněný.
    Já mám velice dobrou zkušenost s tímto rádiem, je internetové a dá ze zasadit do rámečku, které mají mnoho barevných kombinací.http://lara.inels.cz/3/morawupiwiTady se můžete aji vyzkoušet, jaké by se vám to libilo.


Jak postupovat při nákupu Online?

    Sám používám k NB program s názvem RarmaRadio. Má i češtinu, lze si zvolit žánry, roky, region, síť a mnoho dalšího. Na netu je i patch, který umožní spuštění více než 4 stanic (omezení ve free verzi). Dá se slušně nahrávat, je zobrazen i datový tok. Toš tak.
    Kuchyň je místem v našem domově, kde většina z nás tráví relativně velké množství času. Dovolujeme si Vám nabídnout širokou škálu kuchyňských nástrojů, velké množství prkének, nožů, struhadel, misek, dóz a odměrek, táců a podnosů, dochucovacích sad, sklenic, hrnků a šálků, skleněných nádob a karaf, termosek a termošálků a spoustu dalšího moderního příslušenství do kuchyně v pestrých barvách a různých provedeních. Do kuchyně patří odkapávače, odpadkové koše, které jsou také součástí našeho sortimentu. Jako specialitu považujeme fondue, v současné době velmi populární. Příprava jídla a pití se nemusí odehrávat pouze v kuchyni a tak jsme si pro Vás připravili grily, grilovací sady, piknikové tašky, koktejlové sady, ledové příslušenství. Milovníci vína si u nás také přijdou na své, jsou pro ně přichystané krásné stojany na víno, vývrtky a chladiče na víno.


Záleží nám na Vaši spokojenosti

    Dobrý den. Rekonstruujeme byt a hledáme nějaké radio, ktere by bylo malé a nejlépe takové, aby se dalo zakomponovat do interiéru. Nejlépe nějak zabudované. Nemusi to být profi zvuk, jde především o hudební kulisu. Byl by nějaký osvědčený tip? Díky

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00