Jak na věc


majitel facebooku

Pronajmu krásný byt 3+ kk v Dolní Dobrouči

    Majitel serveru bezva-ubytko.cz má právo prezentaci okamžitě ukončit bez nároku na vrácení již uhrazených poplatků v případě porušení všeobecných podmínek,nebo v případě poškození dobrého jména serveru bezva-ubytko a nebo nezaplacením ročního poplatku či jiné předem stanovené a odsouhlasené platby.
    Sami se rozhodnete, jestli zaplatíte za naše služby paušálním poplatkem 365 Kč/rok což představuje pouhou 1 korunu na den, nebo provizí 12% z uskutečněných objednávek.
    Veškeré informace které uvádí majitel objektu, provozovatel ubytování,nebo pověřená osoba na stránkách našeho ubytovacího katalogu www.bezva-ubytko.cz musí být v souladu s platnými zákony a předpisy.
    Při provizním způsobu platby je povinen zadavatel prezentace (provozovatel ubytování) pravdivě uvést veškeré objednávky a uskutečněné platby za pobyty, kdy byli kontaktováni přes stránky www.bezva-ubytko.cz a v případě zatajení nebo zkreslení takové objednávky má provozovatel stránek právo na náhradu provize navýšené o 100%.
    Bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno používat odkaz na vlastní www stránky objektu vedených u konkurenčních ubytovacích serveru nebo jiných ubytovacích katalogů.


Uživatelská hodnocení a komentáře

    Zde můžete propagovat své ubytování v hotelích,penzionech, pronájem chat, chalup a apartmánů. Zde je na výběr i ubytování v kempu, pronájem privátů a nebo chalupy na horách. Ubytování se třídí na ubytování na horách,u vody,pro děti,pro cyklisty, s domácím mazlíčkem bez bariér u vinného sklípku nebo ubytování v Lázních. Také se třídí podle počtu osob, turistických oblastí hor či krajů.
    Odkaz na prezentaci vlastních webových stránek rekreačního objektu vytvořených a vedených na serverech pro snadnou tvorbu webových stránek, jako jsou webnode, e-stránky a podobně je povolen.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9045
cache: 0024:00:00