Jak na věc


místo zločinu plzeň

Seriál Místo zločinu Plzeň - ČT1 díly seriálu online

    Jedná se o šestidílný seriál z prostředí plzeňského kriminalistického oddělení. Vzorem byly české i světové kriminálky typické pro sedmdesátá léta – např. Major Zeman, Profesionálové a dal.
    "Jedním z nejdůležitějších faktorů je pro nás česká detektivní tradice, pro níž je typická drobnokresba charakterů a specifický druh humoru," dodává Štern. "V seriálu pracujeme převážně s obyčejnými lidskými příběhy, přičemž nechceme řešit spiknutí politiky a organizovaného zločinu bez konkrétních konců," vysvětluje producent Martin Froyda a dodává: "Osobní linky našich hlavních hrdinů se prolínají celým seriálem. Důležitým motivem je pro nás také přiblížení atmosféry dané lokality. V případě Plzně tak necháme diváka nahlédnout do zajímavých lokalit města, ale i celého kraje."
    Toto jsou fan stránky archivu České Televize. Oficiální stránky ivysilání jsou na www.ceskatelevize.cz/ivysilani. Na stránce jsou použity materiály ze stránek ČT.


Herecké obsazení seriálu Místo zločinu Plzeň

    Tým kriminalistů bude v seriálu řešit vraždu významného plzeňského podnikatele, pátrat po nezvěstných pracovnících bio farmy, hledat manželku šéfa plzeňské opery, odhalovat psychopata, který zřejmě stojí za vraždou mladé ženy, i pátrat po tom, kdo řídil náklaďák, který srazil místní učitelku.
    Divákům se představí plukovník Karel Drtina (Lukáš Vaculík), šéf plzeňské kriminálky, strohý profesionál, který nemá osobní vztahy s vyšetřovateli v oblibě, a kapitán Tomáš Karas (Jan Zadražil), racionální pedant, jehož jedinou slabostí je tolerance ke kolegovi Viktoru Knappovi (Martin Stránský), který i přesto, že se rád napije, má v týmu respekt. Nejstarším členem kriminalistického oddělení je major Vladimír Šimek (Vladimír Kratina), ženský element zastupuje kapitánka Mirka Ondrová (Berenika Kohoutová), svéhlavá, ale velmi pracovitá vyšetřovatelka.
    Nejmladším členem týmu, hledajícím každou příležitost k tomu, aby se prosadil, je zakomplexovaný kapitán Jakub Lepší (Vladimír Polívka). Kromě nich se v seriálu objeví také Bára Kodetová, Jitka Čvančarová, Tereza Brodská, Andrea Verešová či Zuzana Vejvodová.
    Nová šestidílná kriminální série Místo zločinu Plzeň režiséra Jana Hřebejka, založená na námětu a scénáři Martina Bezouška, sleduje práci plzeňských vyšetřovatelů.


Tvůrčí tým seriálu Místo zločinu Plzeň

    Kromě hvězdného týmu vyšetřovatelů se v seriálu objeví také další známé osobnosti jako je Bára Kodetová, Jitka Čvančarová, Zuzana Vejvodová nebo Tereza Brodská.
    Kriminalisté budou v jednotlivých dílech řešit vraždu významného plzeňského podnikatele, hledat budou také manželku šéfa plzeňské opery, pokusí se vypátrat zmizelé pracovníky z bio farmy, budou se pídit po tom, kdo řídil nákladní auto, které srazilo jednu z plzeňských učitelek nebo zkusí odhalit místního psychopata.
    Mezi tým vyšetřovatelů patří šéf plzeňské kriminálky Karel Drtina (Lukáš Vaculík), který je strohý profesionál a velmi nerad se bratříčkuje s ostatními vyšetřovateli. Další v týmu je kapitán Tomáš Karas (Jan Zdražil), pedant, jehož hlavní slabostí je tolerance k jeho kolegovi Viktoru Knappovi (Martin Stránský). Viktor Knapp se rád napije, avšak v týmu má respekt. Nejstarší člen na oddělení je major Vladimír Šimek (Vladimír Kratina). Jediná žena v kriminalistickém týmu je velmi pracovitá, avšak svéhlavá vyšetřovatelka Mirka Ondrová (Berenika Kohoutová). Nejmladší člen je zakomplexovaný a na příležitost čekající kapitán Jakub Lepší (Vladimír Polívka).


Díly seriálu Místo zločinu Plzeň

    Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.
    Tým kriminalistů bude v seriálu řešit vraždu významného plzeňského podnikatele, pátrat po nezvěstných pracovnících bio farmy, hledat manželku šéfa plzeňské opery, odhalovat psychopata, který zřejmě stojí za vraždou mladé ženy, i pátrat po tom, kdo řídil náklaďák, který srazil místní učitelku...
    "Místo zločinu Plzeň je profesionálně natočený kriminální seriál založený na regionu, v němž se odehrává. Kriminalisté, vrazi i oběti jsou z jednoho prostředí, z Plzeňska. Naší ambicí bylo využít krásy a atmosféry regionu, vtisknout mu svéráz tamní krajiny a prostředí," popsal kreativní producent Jan Štern, v jehož tvůrčí producentské skupině Místo zločinu Plzeň vzniká.
    Nová šestidílná kriminální série Místo zločinu Plzeň režiséra Jana Hřebejka, založená na námětu a scénáři Martina Bezouška, sleduje práci plzeňských vyšetřovatelů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00