Jak na věc


místo zločinu plzeň

Abecední archiv pořadů České televize

    Mezi tým vyšetřovatelů patří šéf plzeňské kriminálky Karel Drtina (Lukáš Vaculík), který je strohý profesionál a velmi nerad se bratříčkuje s ostatními vyšetřovateli. Další v týmu je kapitán Tomáš Karas (Jan Zdražil), pedant, jehož hlavní slabostí je tolerance k jeho kolegovi Viktoru Knappovi (Martin Stránský). Viktor Knapp se rád napije, avšak v týmu má respekt. Nejstarší člen na oddělení je major Vladimír Šimek (Vladimír Kratina). Jediná žena v kriminalistickém týmu je velmi pracovitá, avšak svéhlavá vyšetřovatelka Mirka Ondrová (Berenika Kohoutová). Nejmladší člen je zakomplexovaný a na příležitost čekající kapitán Jakub Lepší (Vladimír Polívka).
    Jedná se o šestidílný seriál z prostředí plzeňského kriminalistického oddělení. Vzorem byly české i světové kriminálky typické pro sedmdesátá léta – např. Major Zeman, Profesionálové a dal.
    Tým kriminalistů bude v seriálu řešit vraždu významného plzeňského podnikatele, pátrat po nezvěstných pracovnících bio farmy, hledat manželku šéfa plzeňské opery, odhalovat psychopata, který zřejmě stojí za vraždou mladé ženy, i pátrat po tom, kdo řídil náklaďák, který srazil místní učitelku.
    "Místo zločinu Plzeň je profesionálně natočený kriminální seriál založený na regionu, v němž se odehrává. Kriminalisté, vrazi i oběti jsou z jednoho prostředí, z Plzeňska. Naší ambicí bylo využít krásy a atmosféry regionu, vtisknout mu svéráz tamní krajiny a prostředí," popsal kreativní producent Jan Štern, v jehož tvůrčí producentské skupině Místo zločinu Plzeň vzniká.


SERIÁL: Místo zločinu Plzeň díl: Návrat staré lásky

    Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.
    Nejmladším členem týmu, hledajícím každou příležitost k tomu, aby se prosadil, je zakomplexovaný kapitán Jakub Lepší (Vladimír Polívka). Kromě nich se v seriálu objeví také Bára Kodetová, Jitka Čvančarová, Tereza Brodská, Andrea Verešová či Zuzana Vejvodová.
    Nová šestidílná kriminální série Místo zločinu Plzeň režiséra Jana Hřebejka, založená na námětu a scénáři Martina Bezouška, sleduje práci plzeňských vyšetřovatelů.
    Nová šestidílná kriminální série Místo zločinu Plzeň režiséra Jana Hřebejka, založená na námětu a scénáři Martina Bezouška, sleduje práci plzeňských vyšetřovatelů.
    Tým kriminalistů bude v seriálu řešit vraždu významného plzeňského podnikatele, pátrat po nezvěstných pracovnících bio farmy, hledat manželku šéfa plzeňské opery, odhalovat psychopata, který zřejmě stojí za vraždou mladé ženy, i pátrat po tom, kdo řídil náklaďák, který srazil místní učitelku...


Seriál Místo zločinu Plzeň - ČT1 díly seriálu online

    Toto jsou fan stránky archivu České Televize. Oficiální stránky ivysilání jsou na www.ceskatelevize.cz/ivysilani. Na stránce jsou použity materiály ze stránek ČT.
    Divákům se představí plukovník Karel Drtina (Lukáš Vaculík), šéf plzeňské kriminálky, strohý profesionál, který nemá osobní vztahy s vyšetřovateli v oblibě, a kapitán Tomáš Karas (Jan Zadražil), racionální pedant, jehož jedinou slabostí je tolerance ke kolegovi Viktoru Knappovi (Martin Stránský), který i přesto, že se rád napije, má v týmu respekt. Nejstarším členem kriminalistického oddělení je major Vladimír Šimek (Vladimír Kratina), ženský element zastupuje kapitánka Mirka Ondrová (Berenika Kohoutová), svéhlavá, ale velmi pracovitá vyšetřovatelka.
    Kriminalisté budou v jednotlivých dílech řešit vraždu významného plzeňského podnikatele, hledat budou také manželku šéfa plzeňské opery, pokusí se vypátrat zmizelé pracovníky z bio farmy, budou se pídit po tom, kdo řídil nákladní auto, které srazilo jednu z plzeňských učitelek nebo zkusí odhalit místního psychopata.


Tvůrčí tým seriálu Místo zločinu Plzeň

    "Jedním z nejdůležitějších faktorů je pro nás česká detektivní tradice, pro níž je typická drobnokresba charakterů a specifický druh humoru," dodává Štern. "V seriálu pracujeme převážně s obyčejnými lidskými příběhy, přičemž nechceme řešit spiknutí politiky a organizovaného zločinu bez konkrétních konců," vysvětluje producent Martin Froyda a dodává: "Osobní linky našich hlavních hrdinů se prolínají celým seriálem. Důležitým motivem je pro nás také přiblížení atmosféry dané lokality. V případě Plzně tak necháme diváka nahlédnout do zajímavých lokalit města, ale i celého kraje."
    Kromě hvězdného týmu vyšetřovatelů se v seriálu objeví také další známé osobnosti jako je Bára Kodetová, Jitka Čvančarová, Zuzana Vejvodová nebo Tereza Brodská.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12431
cache: 0024:00:00