Jak na věc


lvíček v plzni

Příměstské kempy – jarní a letní prázdniny 2019

    Herna je rozdělena do několika zón podle věku dětí, svůj koutek si tu najdou ti nejmenší, ale i větší šelmy do 15 let. Všichni ovšem musí přijít s doprovodem, který má vstup zdarma.
    Vezměte svá lvíčata (ale i opičky, berušky a další hravou zvěř) k nám do zbrusu nového Dětského světa Lvíček, kde budou jako doma. Tedy spíše jako v ráji – čeká je tu totiž zcela nová čtyřskluzavka, trampolíny, nový nafukovací krokodýl, skákací hora i pavoučí věž a labyrint prolézaček. Že je to málo? No jistě, atrakcí je tu mnohem více! Podívejte se ve fotogalerii..
    Tréninky v Pardubicích se ve školním roce 2018-2019, tak jako loni, konají na venkovním hřišti Sportovního gymnázia Pardubice Dašická, od měsíce října pak v tělocvičně Obchodní akademie Pardubice. Pro skupiny A a B každé pondělí a středu, v odpoledních hodinách. Každý sudý týden v sobotu dopoledne jsou pak plavecké kurzy pro plavce v Aquacentru Pardubice. Neplavci jsou rozděleni do dvou skupin. Všechny skupiny pak mají plavecké tréninky dle rozpisu, jednou za čtrnáct dnů, každý sudý týden, v sobotu dopoledne.


I ten nejmocnější král zvířat byl kdysi hravým lvíčetem, které se zajímalo hlavně o to, která prolézačka bude ze všeho nejzábavnější.

    Zatímco děti budou řádit a zkoušet spolu s novými kamarády jednu vylomeninu za druhou, vy můžete v klidu posedět u kávy či něčeho dobrého k snědku v restauraci v 1. patře a ruch herny sledovat na obrazovkách.
    Přihláška do klubu se stává závaznou po zaplacení částky 700,- Kč. Zbylý doplatek bude zaplacen nejpozději do 16.srpna konkrétního kalendářního roku. Při přihlášení nového člena (dítěte) v průběhu roku výši příspěvku stanovíme dohodou dle data nástupu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00