Jak na věc


lupénka a její léčba laserem

Webové stránky - soubory protokolů

    Při lupénce (psoriáze) aplikujeme dlouhodobě a opakovaně na postiženou kůži 2 -25 Hz a pro zlepšení detoxikace na oblast břicha a jater frekvence 65 – 81 Hz. Doplňujeme pitným režimem upravenou vodou pomocí programu č. 31. Vhodné jsou velké ploché aplikátory a solenoid.
    Zlepšení lupénky přináší podpora vyčištění a detoxikace organismu, která ulehčí játrům, ledvinám, kůži a střevům při práci s vylučováním odpadních látek a metabolitů z těla.
    E-mail (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Předmět a zpráva - kontaktní formulář zájem o pracovní pozici (Osobní údaj), Příjmení (Osobní údaj), Stát (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Ulice (Osobní údaj), www (Osobní údaj)
    Přístroje a aplikátory Biomag nemusím svým nejbližším doporučovat, s postupem času se každý přesvědčil osobně.Všichni si ho oblíbili pro jednoduché a přesné použití, úspoře času. V informačních brožurách si našli další možností použití.
    Adresa (Osobní údaj), DIC (Osobní údaj), E-mail (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Příjmení (Osobní údaj), PSČ (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Ulice (Osobní údaj)


Aplikace magnetoterapie při lupénce (psoriáze)

    Charakteristika programu lupénka – psoriáza: Psoriasis vulgaris (lupénka) je jedním z nejčastějších kožních neinfekčních onemocnění postihující především kůži (nejčastěji na loktech, kolenech, nohách a trupu, v tříslech, na pohlavních orgánech, vlasové části hlavy), ale postihuje také nehty a klouby. Při lupénce se kožní buňky reprodukují extrémně více než normálně, což způsobuje neustálé navršování a odlupování postižené oblasti. Postižení kloubů – psoriatická artritida, je podobná revmatoidní artritidě a zánětlivé změny vedou k deformacím a degeneraci kloubu.
    Z kosmetiky nabízíme balzámy na ruce a nohy, bylinná pleťová mléka, aktivní pleťové krémy, pleťové oleje, BIO pleťové oleje, masážní gely, masážní oleje, masážní mléka, koupelové oleje a tělové oleje. Ucelené kosmetické řady Tea Tree Oil, Manuka, Granátové jablko, Konopí, Panthenol, Biovitality. Součástí sortimentu je i opalovací kosmetika, vlasová kosmetika, bylinné masti, bylinné oleje, rostlinné silice. Pro Vaše děti jsme připravili ucelenou řadu přírodní kosmetiky a doplňků stravy pod značkou safari TOPVET. Produkty řady PEDICAP omezují výskyt vší ve vlasech a pokožce hlavy. Z veterinární kosmetiky nabízíme řadu produktů pro malá zvířata, zejména kočky a psy. Doplňkovým sortimentem jsou dárkové předměty zvířátek značky Schleich a propagační předměty fondu KRTEK.


Informace ke zpracování osobních dat

    V našem sortimentu naleznete veškerou přírodní kosmetiku, doplňky stravy a veterinární přípravky. Nabízíme bylinné čaje, extrakty, a to lihové tinktury i tobolky, tabletované extrakty. Dále rostlinné oleje, sirupy, řadu beta-glukan, kloubní výživu, sportovní výživu.více...
    Naše produkty obsahují mimo jiné následující byliny: Guarana – Paulinie Nápojná (Paullinia Cupana L.), Jalovec obecný (Juniperus communis L.), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba L.), Kaštan - Jírovec maďal (Aesculus Hippocastanum L.), Konopí seté (Cannabis Sativa L.), Kostival lékařský (Symphytum Officinale L.), Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus L.), Manuka – Balmín košťatý (Leptospermum scoparium J.R. Forst & G. Forst), Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum L.), Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides L.), Schizandra – Klanopraška čínská – (Schizandra Chinensis Turcz.), Šišák bajkalský (Scutellaria Baicalensis L.), Třapatka nachová, Třapatkovka nachová - (Echinacea Purpurea L.), Vrbovka (Epilobium sp). Více podrobností obsahuje náš herbář.


Magnetoterapie a lupénka (psoriáza)

    Vyplněním Vašich osobních údajů se Biomag Medical s.r.o., se sídlem 1270, Průmyslová , 50601 Jičín, IČ 06480853, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu výslovného souhlasu evidujeme E-mail, ID dotazu, IP adresa, Jméno , Město, Pohlaví , Předmět dotazu, PSČ , Stát , Telefon, Ulice , www, 5 let od poskytnutí souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem zodpovězení dotazu. Tyto údaje dále předáváme smluvním zpracovatelům osobních údajů, pokud to vyžaduje typ Vašeho dotazu.
    Přesný důvod vzniku lupénky (psoriázy) není znám, ale na vzniku onemocnění se podílí řada faktorů jako dědičná dispozice, autoimunitní mechanizmy, faktory vnějšího prostředí podporující vznik lupénky (stres, infekce, poranění, špatná funkce jater, některé léky, hormonální vlivy aj.).
    Lupénka je nepříjemné kožní onemocnění, které se projevuje charakteristickými olupujícími se růžovými či červenými skvrnami. U pacientů se střídají období klidu a zhoršení lupénky. Jedná se o neléčitelnou formu kožního onemocnění, je možné ji pouze hlídat. Používejte přípravky na zvláčnění a promazání kůže, lékař při zhoršení předepisuje kortikoidy. Velmi pozitivně působí také UV záření v podobě fototerapie či pobyt u Mrtvého moře. U nás si můžete vybrat mnoho produktů, které pokožku regenerují, zvláčňují a zabraňují jejímu loupání.


Zabezpečení Vašich osobních dat

    Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností dodavatele tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email privacy@biomag.cz nebo na sídlo naší společnosti: Biomag Medical s.r.o., 1270, Průmyslová , 50601 Jičín.
    Email (Osobní údaj), Fotografie (Osobní údaj), ID dotazu (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Kopie dokladu o zakoupení (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Na co je přístroj aplikován - Biomag extra (Citlivý údaj - Zdravotní stav), Obor či profese (Osobní údaj), Oslovení (Osobní údaj), Příjmení (Osobní údaj), Společnost (Osobní údaj), Stát (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Titul před jménem (Osobní údaj), Titul za jménem (Osobní údaj)
    E-mail (Osobní údaj), ID dotazu (Osobní údaj), IP adresa (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Pohlaví (Osobní údaj), Předmět a zpráva - kontaktní formulář (Citlivý údaj - Zdravotní stav), PSČ (Osobní údaj), Stát (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Ulice (Osobní údaj), www (Osobní údaj)


Aktualizace údajů, právo na opravu

    U méně závažných forem lupénky (psoriázy) se užívá především lokální léčba (černouhelný dehet, kortikosteroidy, retinoidy, keratolytika, alternativně i sůl z Mrtvého moře aj.), u těžkých forem systémová léčba (Metotrexát, Cyklosporin a Retinoidy). K moderním metodám léčby lupénky patří biologická léčba s cíleným efektem do imunitních mechanismů a fotochemoterapie (PUVA), kde jde o společný efekt psoralenu a UVA složky ultrafialového záření.
    Při lupénce (psoriáze) je použití nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag vhodné jak ve stádiu kožních projevů, tak při kloubních projevech. Při lupénce se uplatňuje efekt protizánětlivý, hojící, zklidňující, omezující svědění, imunostimulační a detoxikační. Magnetoterapii používáme jednak v období aktivity kožních projevů lupénky, ale také v období klidovém s cílem udržovat stav a předcházet zhoršování lupénky. Kromě přikládání aplikátoru na postižená místa je vhodná aplikace na oblast jater a břicha k podpoře detoxikačních a metabolických jaterních funkcí a k úpravě procesů trávení a vstřebávání. Při lupénce (psoriáze) aplikujeme magnetoterapii opakovaně – vlastně celoživotně – dle vývoje a průběhu onemocnění.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00