Jak na věc


luhačovice otevirani pramenu

Rozhovor s vedoucí denního stacionáře Charity Luhačovice Mgr. Karolínou Žáčkovou

    Virtuální prohlídkyAltánDŮM BEDŘICHA SMETANY **** LuhačoviceFontánaFontánaJESTŘABÍ **** LuhačoviceJurkovičův důmKolonáda - pramen AmandkaKruhový objezdLázeňský hotel Jurkovičův dům LuhačoviceLázeňský Hotel PALACE **** LuhačoviceOtevírání Pramenů - zkouškaPramen Aloiska Pramen OttovkaPramen Ottovka (2)Pramen VincentkaVila Alpská růže **** LuhačoviceVincentka - před budovou
    Střetnutí SK Žeravice – TJ Sokol Luhačovice, které sehráli házenkáři lázeňského města v přerovské sportovní hale 10. března, skončilo výsledkem 24 : 26, tedy výhrou  pro luhačovický tým. 
    Město Luhačovice připravuje realizaci projektu s názvem Terminál Luhačovice. Tento záměr bude možné realizovat na ploše stávajícího autobusového nádraží s přímou návazností na železniční dopravu. Hlavním cílem předkládaného...
    Šibřinkový karneval pro děti nemohl v luhačovické Sokolovně chybět ani letos. Organizátoři z DDM si na neděli 3. března pro děti připravili bohatý zábavní program. Tentokrát na téma cirkus.


Maškary budou k vidění na fašanku i při šibřinkách, pochovají také basu

    Nejstarší a největší moravské lázně s volně přístupnými prameny a kolonádou. Lázeňská péče má v Luhačovicích tradici již od 17. století. Město je plné secesních staveb architekta Dušana Jurkoviče inspirované valašskou lidovou architekturou. Vyvěrá tu šestnáct hydrouhličitanochloridosodných kyselek a jeden sirný pramen. Každou hodinu se zde na povrch dostává 15 tisíc litrů minerální vody. Nejznámější prameny jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a Sv. Josefa. Léčí se zde onemocnění dýchacího ústrojí, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruch výměny látkové a poruchy pohybového aparátu. Luhačovice Vám také nabídnou bohatou nabídku kulturních a společenských akcí a událostí, folklórní a gastronomické zážitky. Více informací naleznete na www.luhacovice.cz .
    V sobotu 9. března Charita Luhačovice a Římskokatolická farnost v Luhačovicích pozvala dobrovolníky – tříkrálové koledníky a jejich asistenty - na Městskou plovárnu v Luhačovicích.
    Vážení občané,v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní rozhlas. Nově Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00