Jak na věc


luhačovice last minute

Bazárek vánočního cukroví provoněl místní kostely

    Jedním z kulturních programů, které letos v Luhačovicích navodily sváteční atmosféru, byl Vánoční koncert světoznámé operní pěvkyně Evy Urbanové. Ta se v kulturním domě Elektra představila za doprovodu komorního souboru Barocco sempre giovane. 
    Vážení občané,v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní rozhlas. Nově Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů.
    Oznámení o příležitostném prodeji alkoholických nápojů podle §14 zákona č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek (dále jen „protikuřácký zákon“)
    Krásnou vánoční atmosféru navodilo setkání v Domově pro seniory Luhačovice, při kterém přišli popřát jeho obyvatelům hezké svátky představitelé místní samosprávy. Na akci nechyběly ani dárečky od města a vystoupení dětí plné koled.
    Město Luhačovice připravuje realizaci projektu s názvem Terminál Luhačovice. Tento záměr bude možné realizovat na ploše stávajícího autobusového nádraží s přímou návazností na železniční dopravu. Hlavním cílem předkládaného...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00