Jak na věc


lte co to je

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

    Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.
    LTE (zkratka z anglického 3GPP Long Term Evolution) je technologie určená pro vysokorychlostní Internet v mobilních sítích (nástupce GSM). Formálně jde o technologii spadající do standardu 3G. Následovník LTE Advanced již bude plnohodnotné 4G řešení. V technologii LTE se již nepočítá s odděleným systémem pro přenos hlasu, bude použito přenosu hlasu přes datové spojení. V současné době (2016) je zatím v Česku používán tzv. fallback, díky kterému telefon přepne na klasickou 3G technologii, aby se mohlo uskutečnit hlasové volání, což znamená že operátor mobilní sítě pokrývá území oběma technologiemi zároveň. Volání přes datové přenosy (VoLTE) je zatím pouze experimentální (stav v roce 2016).
     Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.czSdílejte text pojmu LTE se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.


Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla LTE?

    Klíčová slova: heslo, popis, Hardware, význam slova, termín, pojem, Hardware, co znamená, význam, co to je, slovo, LTE, formulace, význam pojmu, synonymum
    Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00