Jak na věc


losování 3z21

V 30. sázkovém týdnu bylo taženo páteční losování – 24.7. 2015 – on line kontrola tiketu – tažená čísla Eurojackport

    Ano, prosím Vás, platí to pro všechny, nevěřte každému emailu, který dostanete z neznámé adresy. A ty, které na první pohled jsou podezřelé rovnou smazat…
    Hru Extra 6 provozuje čistě jen Sazka, v ostatních zemí se nehraje. Eurojackpot je Evropská soutěž, losuje se v Helsinkách vždy v pátek mezi 20 – 21 hodinou. Sazka pouze tuto hru zprostředkovává v ČR. Snad jsem odpověděl na všechno.
    Dobrý den, bohužel jsem nenašel žádné bližší informace, pouze ty, které jsem napsal výše. S tímto dotazem bych se obraťte přímo na společnost Sazka na emailu info@sazka.cz
    Dobrý den, za hru se neplatí, proto se ani nezaškrtává jestli chcete nebo nechcete. Automaticky na každém potvrzení o sázce jsou vytištěny jedinečné sedmimístné kódy, které jsou losovány generátorem.
    Eurojackpot je nová hra v české republice. Vyhrát můžete až neuvěřitelně vysoké výhry. Vsadili jste si? Zajímají Vás jaké čísla byly vylosovány? Výsledky Eurojeckpot, kontrola ticektu, jaké jsou výhry a jak se Eurojackpot hraje se dozvíte v našem článku.


V 40. sázkovém týdnu bylo taženo

    Po registraci a přihlášení do e-shopu máte od nás, slevu 5 % na veškeré zboží. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a výprodeji. Aby byla sleva uplatněna musíte se nejdříve registrovat a přihlásit.Dále od nás dostanete rybářský kalendář na rok 2018 a při každé objednávce, praktický dárek CA SILLURO. více »
    Dobry den, rad bych se zeptal na rozdeleni vyher. Pocitam ze 1.poradi je asi pro jednoho a nebo se deli mezi vice vyhercu, ale co 2. 3. 4. atd.? Dekuji za odpoved.
    hra není pravidelná, takže datum dalšího slosování nevíme. Výhry jsou losovány v osmém sázkovém období, které následuje po sázkovém období,ve kterém překročila hodnota Fondu Plus Mega 20 mil.Kč.
    Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.
    Výplata částek do 350 000 Kč (platí i pro součet většího počtu výher) je možná ve sběrnách určených pro výplatu těchto vysokých výher nebo přímo v sídle společnosti SAZKY. Adresy sběren vyplácejících vysoké výhry jsou k dispozici na všech terminálech Sazky.
    výhry se můžou dělit, pokud je víc výherců. Například včera 2. výhru tedy 44 224 491 Kč si odnesl jeden Fin a Ital. A 1. VÝHRU jeden NĚMEC. U nás bylo nejblíže 17 Čechů s 5. výhrou.


V 31. sázkovém týdnu bylo taženo

    VÁNOČNÍ TOP AKCEPřipravili jsme pro Vás Vánoční top akci na vybrané produkty. Akce platí do 31.12018. Přejeme Vám Veselé Vánoce a Nový rybářský rok, plný krásných úlovků.


V 42. sázkovém týdnu bylo taženo páteční losování – 16.10. 2015 – on line kontrola tiketu – tažená čísla Eurojackport

    Loterie Eurojackpot je číselná loterie se společnou výherní jistinou. Eurojackpot je provozován na území 16 států. Těmito státy jsou Holandsko, Německo, Itálie, Dánsko, Finsko, Estonsko Slovinsko, Španělsko, Chorvatsko, Island, Lotyško, Litva, Norsko, Švédsko, Česká republika a Maďarsko. Díky společné výherní jistině dosahuje jackpot nevídané výše. Minimální výše jackpotu je 10 mil. Euro, maximální 90 mil. Euro, což představuje částky 270 mil. Kč až 2,5 mld. Kč. Výhry jsou vypláceny v Kč a výše výher v Eurech je přepočítána na Kč podle kurzu v den slosování. V loterii Eurojackpot se losuje se 5 čísel z 50 a 2 čísla z 10. Cena za 1 tip je v ČR 60 Kč. Na výhry je určeno 50% z přijatých vkladů. V ČR je u Eurojackpotu doplňková hra Extra 6 (hra s podobným principem jako šance). Cena za Extra 6 je 40 Kč. Losování Eurojackpotu probíhá každý pátek v intervalu 20:00 – 21:00 v Helsinkách. Losování Extra 6 probíhá v pátek v SAZCE. Další doplňková hra v ČR je Plus Mega, kde se losuje 5 mili
    zatím si ZDE můžete vyzvednout 200 KČ, které jsme pro Vás ve spolupráci s Fortunou připravili. A hned koukejte vsadit na naše hokejisty! Jsme doma, tak to bude tutovka!!!
    dobra hra až na tu nepravydelnost vyher s fondu plus ,kde najit čisla sazenek mimo kontroly u termynali .plus se na netu ponuka 2+2 slupce za 120kč je to od saska společnosti iternet sazeni odpovjezte. za odpovjěd dekuji .
    na pravděpodobnosti je postavený celý byznys těchto her. I když šance není velké, náklad pro většinu lidí je menší než užitek z hry a proto vsadí. Vylosovaná čísla budou vždy v našem článku. Jinak ceny jsou následující
    Při výhře od 350 000 Kč prosím volejte na Callcentrum SAZKA a.s.,  tel.: 266 121 266, kde si domluvíte postup předání výhry každý pracovní den od 9.00 do 15.00 hod.


Sociální oblast a zdravotní služby

    Dárek nad 500 Kč - propiska CA SilluroDárek nad 1000 Kč - zapalovač CA SilluroDárek nad 2000 Kč - klíčenka CA SilluroDárek nad 3000 Kč - nášivka CA SilluroDárek nad 4000 Kč - hrnek CA SilluroDárek nad 5000 Kč - tričko CA SilluroDárek nad 10 000 Kč - mikina CA SilluroPři každé objednávce, od nás dostanete dárek. Do celkové ceny se nepočítá doprava a dobírka. více »
    Výsledku tu budou každý pátek obvykle chvíli po 20:00 hodině. Čísla bývají zveřejněna během několika hodin, nemůžeme Vám tak přesně říci, kdy je u nás naleznete!
    U zboží s více varianty, je možné že všechny velikosti a gramáže nemusí být skladem. Po objednání Vás budeme informovat o jejich dostupnosti. Děkujeme za pochopení. více »
    Vítejte na našem e-shopu CA Silluro-shop.E-shop je zaměřen na sumcařinu, kaprařinu, feeder, přívlač, mořský rybolov, atd. V nabídce máme i různé druhy vybavení jak na camping tak i vybavení lodí a člunů. CA Silluro-shop Vám nabízí produkty od známých výrobců, které testujeme na vodách v zahraničí a ČR.Máme pro Vás připravené velké slevové a výprodejové akce.Nevité si rady s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám ve všem poradíme.Přejeme Vám mnoho úspěchů u vody a krásných zážitků při rybaření.


V 34. sázkovém týdnu bylo taženo páteční losování – 21.8. 2015 – on line kontrola tiketu – tažená čísla Eurojackport

    Výplata výher se do částky 1 000 Kč uskutečňuje ve kterékoli sběrně, kde je v provozu terminál Sazky. Pozor na pokladnách jsou vypláceny výhry do 1 000 Kč, pouze pokud Sázka byla uzavřena prostřednictvím pokladny.
    Pronájem bytů zařazených na základě výzvy do veřejného losování se uskutečňuje v souladu se „Zásadami pronajímání bytů svěřených městské části Praha 10 a bytů z kvóty MHMP“ (dále jen Zásady) , bod I, za podmínek dále specifikovaných touto výzvou.
    zaregistrujte si na našich stránkách www.zverimexpajtas.cz číslo své účtenky a vyhrajte každý měsíc jednu ze spousty cen !!! Účtenky se losují vždy prvního dne následujícího měsíce za měsíc předchozí. Účtenky s výhrou budou zveřejněny na webových stránkách společnosti. Výhra bude vydána po předložení vylosované účtenky. Na vyzvednutí ceny má zákazník 30 dnů od slosování, jinak výhra propadá. Úhrady hodnoty účtenky jsou realizovány formou poukazu na nákup zboží ve vyhrané hodnotě.


V 44. sázkovém týdnu bylo taženo 30.10.2015

    OCHRANNA OSOBNÍCH ÚDAJŮ-GPDRÚdaje o našich obchodních partnerech, dodavatelích, odběratelích, klientech a zákaznících zpracováváme v souladu s Nařízením 2016/679 (GDPR) v právním zájmu a pouze rozsahu, který po nás vyžadují účetní a daňové předpisy. více »
    Cestovní agentura CA SILLURO pro Vás zajišťuje rybolov v zahraničí a ČR, půjčovnu rybářských potřeb, prodej nástražních rybiček, rybářský e-shop. více »
    Dobrý den, 60 KČ platíte za jeden sloupec. Tedy vyberete 5 čísel z 50 a 2 z 10. Pokud chcete vsadit celý tiket i s EXTRA 6 hra stojí 400 KČ. Minimum na hlavní výhru je však těch 60 KČ, tato sazba by se neměla měnit.
    kde vyhledáme tažené kódy ??? nějaký odkaz na stránky jistě máte , pokud si tedy stojíte za svým tvrzením jako muž , jste Muž co drží své slovo tis. mluvčího.
    Každý páteční večer okolo 20:00 v Helsinkách. Jedinečná šance stát se čerstvým výhercem v nejrychleji rostoucí mezinárodní loterii Evropy! Jak hrát se dozvíte v našem článku.
    Dobrý den, jedná se o komentář čtenáře, nikoliv redakce. Nicméně všichni jsme pochopili, o čem dotaz je :) Radši nám řekněte, jak všichni netrpělivě čekáte na zveřejnění čísel? Kolik tiketů máte? Já už to nevydržím…:)))

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
16935
cache: 0024:00:00