Jak na věc


losování ligy mistrů osmifinále

Sportka 17.8.2018 pátek – výsledky a kontrola tiketu pro mimořádné losování

    Zlatá výroční medaile vydaná u příležitosti 10 let projektu Wander Book ve spolupráci s Českou mincovnou - tradičním výrobcem pamětních mincí a medailí
    30. listopadu 2018 vylosujeme jednoho výherce zlaté medaile a 12 výherců medaile stříbrné. O dalších cenách zařazených do losování Vás budeme informovat.
    Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.
    Pronájem bytů zařazených na základě výzvy do veřejného losování se uskutečňuje v souladu se „Zásadami pronajímání bytů svěřených městské části Praha 10 a bytů z kvóty MHMP“ (dále jen Zásady) , bod I, za podmínek dále specifikovaných touto výzvou.
    K 8.4.2010 bylo vylosováno 12 výherců cen z celkem 500 turistů, kterým se podařilo zaslat 100 různých kuponů z Turistických vizitek.Seznam výherců a cen:


Sportka 14.9.2018 pátek – výsledky a kontrola tiketu pro mimořádné losování

    zaregistrujte si na našich stránkách www.zverimexpajtas.cz číslo své účtenky a vyhrajte každý měsíc jednu ze spousty cen !!! Účtenky se losují vždy prvního dne následujícího měsíce za měsíc předchozí. Účtenky s výhrou budou zveřejněny na webových stránkách společnosti. Výhra bude vydána po předložení vylosované účtenky. Na vyzvednutí ceny má zákazník 30 dnů od slosování, jinak výhra propadá. Úhrady hodnoty účtenky jsou realizovány formou poukazu na nákup zboží ve vyhrané hodnotě.
    K 30.11.2013 bylo vylosováno 12 výherců cen, kterým se podařilo zaslat celkem 100 a více kuponů z různých Turistických vizitek. Dnes jim byly zaslány poštou ceny od těchto sponzorů:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00