Jak na věc


logistics solution staticky

ZastoupeníBF Logistics s. r. o.

    Plně si uvědomuje význam kvalitní logistiky při zabezpečování přepravy a skladování Vašich komodit. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli investovat do výstavby nového logistického centra v Dolních Jirčanech, které je v provozu od roku 2007 a zabývá se skladováním chlazeného a mraženého zboží a služeb s ním spojených.
    V současné době provozujeme více než 130 vlastních nákladních souprav a zaměstnáváme více než 180 zaměstnanců. Naše společnost je držitelem několika certifikátů:
    Nejsme žádnou anonymní společností, nýbrž konkrétní firmou, která nese moje jméno. Jsem si jistý, že ve firmě Bříza Logistics s.r.o. najdete plnohodnotného partnera, který dokáže profesionálně přistupovat k plnění Vašich dopravně-logistických požadavků.
    Doprava a logistika jsou nedílnou (příjemnou i nepříjemnou) součástí Vašeho každodenního, osobního i profesního života. Na nás je, aby naše odborné zkušenosti co možná nejlépe doplňovaly Vaše podnikatelské potřeby, šetřily Váš profesní i soukromý čas a pomohly Vám dopravní a logistické problémy zvládnout s nadhledem. Pouze tak může dojít k oboustranné maximální spokojenosti.


Představení společnosti AGF Logistics, s.r.o.

    Historie firmy AGF Logistics, s.r.o., sahá do roku 1996, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku pod názvem AG MARKET TACHOV, s.r.o., se sídlem v Tachově. Během následujících let prošla několika změnami. V roce 2005 se přejmenovala na AG Agroservis s.r.o. se sídlem v Boru. Ke dni 30. 11. 2011 společnost změnila název na současný – AGF Logistics, s.r.o., a přesídlila do Havlíčkova Brodu. Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 29954. Jediným společníkem je společnost AGROFERT, a.s.
    Toto jsou internetové stránky společnosti AGF Logistics, s.r.o., se sídlem Havlíčkův Brod Havířská 1059, PSČ 58001, IČ 64361594, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 29954. Společnost AGF Logistics, s.r.o., je členem koncernu AGROFERT.
    Společnost je řízena z centrály v Kostelci, napříč Českou republikou ale využívá služeb 8 cross dockových center. Flotilu vozidel tvoří přes 90 vlastních vozů a zhruba 3 desítky externích vozidel. Pro společnost pracuje 180 zaměstnanců.
    byla založena v roce 1998 s cílem vybudovat komplexní zajištění služeb pro hlavního zákazníka Barum Continental spol. s r.o. V průběhu několika málo let se společnost stala dynamicky se rozvíjející firmou s mezinárodní působností.
    V roce 2000 byl vybudován systém řízení jakosti a o rok později byl společnosti vydán certifikát ISO 9001. V roce 2015 jsme získali i certifikát ISO 14001.


Přístup k podnikání

    Toto jsou internetové stránky společnosti AGF Food Logistics, a.s., se sídlem Kostelec Kostelec 60, PSČ 588 61, IČ 24151114, zapsané v obchodním rejstříku Spisová značka B 6764 vedená u Krajského soudu v Brně Společnost AGF Food Logistics, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00