Jak na věc


lodni motory 10-15hp bazar

Lodní motor Tohatsu MFS 2,5B L

    Hledáte-li lodní motory vyznačující se nízkými nároky a náklady na údržbu, velmi tichým chodem, nízkými emisemi, využívající moderní technologie, pak si jistě vyberete z naší nabídky lodních motorů.
    Náš profesionální tým Vám velmi rád poradí při výběru vhodného lodního motoru. Lodní motory v našem elektronickém obchodě vynikají svou kvalitou. Přesto doporučujeme využívat námi poskytovaný záruční i pozáruční servis na všechny lodní motory. V případě dodržování pravidelného servisu získáte pro lodní motory Evinrude, Johnson, Merkury, Suzuki a Tohatsu prodlouženou záruku. Na lodní motory Honda poskytujeme záruku až 5 let.
    Lodní motory Evinrude, Honda, Mercury, Suzuki či Tohatsu vynikají svým ekonomickým provozem. Tyto lodní motory současně splňují přísné ekologické normy EU. Díky nejnovějším technologiím (vstřikování paliva, proměnlivé sání aj.) mají lodní motory z naší nabídky nízkou spotřebu paliva, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost.


RA Lodní hřídel s pouzd.150mm šroub 30mm

    Lodní motory jsou nedílnou součástí většiny lodí a člunů. Ať vybíráte laminátovou loď, nebo nafukovací člun, vždy je nutné velmi dobře zvážit právě výběr lodního motoru. Nabízíme výkonné a spolehlivé lodní motory pro pohodovou plavbu, rybolov i akční jízdu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8442
cache: 0024:00:00