Jak na věc


lipová lesní bar

Virtuální prohlídka trasy Horní Lipová - Lesní bar - Smrk Lví hora

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Přibližně 900 metrů nad hlavním barem je vybudován Horní bar s přírodní sprchou. Z Horního baru se otevírá krásný výhled na panorama Jeseníků, které si lze prohlédnout volně přístupným triedrem.
    Originální samoobslužný bar uprostřed lesů na pomezí Jeseníků a Rychlebských hor. Za volně přístupné občerstvení tu platíte do pokladničky, kterou nikdo nehlídá; projekt s fungujícím konceptem, v jehož úspěch zpočátku málokdo věřil. Bar se nachází u cesty z Horní Lipové směrem na hraniční horu Smrk. Je vybaven odpočívadly s přístřešky, ohništěm, suchým WC, plynovou bombou na vaření a dalšími vymoženostmi.
    Lesní bar je originální a skvělý nápad! Bar je ale natolik vyhledávaný, že je zde pořád celkem rušno. Kdo má rád více klidu a ticho, může si v Lesním baru nakoupit a siestu si udělat až u méně navštěvovaného Horního baru s čistým pramenem, který je odsud vzdálen asi 900 metrů.


Obec Lipová - lázně - oficiální internetové stránky obce

    Nechte nám zde svůj email a my Vám čas od času dáme vědět o našich zajímavých akcích, nových výhodných balíčcích nebo třeba slevách. Váš email je u nás v bezpečí.
    Pokud jste milovníci turistiky nebo cyklistiky, naplánujte si trasu v okolí Lipové-lázně. Zaslouženou odměnu si pak můžete dopřát v samoobslužném baru uprostřed lesů. Čeká vás tu příjemné posezení s ohništěm, žlaby s chlazenými nápoji, káva, čaj a spousta dalších dobrot. A když budete mít štěstí, můžete ochutnat i vyhlášené Staroměstské trubičky z nedaleké obce Branná.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00