Jak na věc


lidské tělo-vnitřní orgány ledviny

Tape in vlasy 43cm lidské - PŘÍRODNÍ ČERNÉ

    Soubor obsahuje 4 oddíly - Hygienu, Zdravou výživu, Moje tělo, U lékaře - a umožňuje výuku správných hygienických návyků, seznamuje děti s prospěšnými i škodlivými potravinami, přináší základní informace o lidském těle a seznamuje je se zdravotnickou péčí a návštěvou u lékaře. Celkem 48 obrázků má různou velikost /9x9, 18x13, 18x18 a A4/, jsou z tvrdého kartonu s magnetem na zadní straně a každý soubor je balený zvlášť v kartonové krabici s potiskem.
    Sada pomáhá děti naučit správné zubní hygieně. Jednotlivé zuby jsou spojeny flexibilním vodičem. S velkým zubním kartáčkem se děti naučí správně čistit zuby i na těžce přístupných místech. VHODNÉ PRO DĚTI OD  3 LET.
    Podrobné znázornění oka, model je6-ti násobně zvětšený, rozdělený na 6 částí - vnitřní vrstva, venkovní vrstva, sklovec, čočka, duhovka a rohovka. Pro lepší manipulaci je celý model na stojanu.
    Pomůcka zobrazuje všechny hlavní orgány sluchu, ve kterém sídlí centrum rovnováhy. Plastický barevný model je 4násobně zvětšený, vhodný pro základní školy.
    Replika lidského těla je vyrobena z odolného plastu a seznamuje děti s anatomií našeho trupu. Pomůcka je 50 cm vysoká a 11 samostatných částí umožňuje studovat lidské orgány. Hlavu lze rozdělit na dvě části a prostudovat uložení jejích orgánů.
     --Podle ceny: od nejnižšíPodle ceny: od nejvyššíPodle jména: od A do ZPodle jména: od Z do ANejprve zboží skladem Třídit podle


Tape in 50 cm - uhlově černé (001), 20 pramenů, REMY

    Výborná pomůcka na vysvětlení funkce srdce a oběhové soustavy. Plastický barevný model je 3násobně zvětšený, rozdělený na tři části a umístěný na stojanu. Vhodné pro základní školy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8787
cache: 0024:00:00