Jak na věc


lidské tělo-vnitřní orgány ledviny

Nejprodávanější

    Podrobné znázornění oka, model je6-ti násobně zvětšený, rozdělený na 6 částí - vnitřní vrstva, venkovní vrstva, sklovec, čočka, duhovka a rohovka. Pro lepší manipulaci je celý model na stojanu.
    Sada pomáhá děti naučit správné zubní hygieně. Jednotlivé zuby jsou spojeny flexibilním vodičem. S velkým zubním kartáčkem se děti naučí správně čistit zuby i na těžce přístupných místech. VHODNÉ PRO DĚTI OD  3 LET.
    Pomůcka zobrazuje všechny hlavní orgány sluchu, ve kterém sídlí centrum rovnováhy. Plastický barevný model je 4násobně zvětšený, vhodný pro základní školy.
    Replika lidského těla je vyrobena z odolného plastu a seznamuje děti s anatomií našeho trupu. Pomůcka je 50 cm vysoká a 11 samostatných částí umožňuje studovat lidské orgány. Hlavu lze rozdělit na dvě části a prostudovat uložení jejích orgánů.


Tape in vlasy 43cm lidské - PŘÍRODNÍ ČERNÉ

    Soubor obsahuje 4 oddíly - Hygienu, Zdravou výživu, Moje tělo, U lékaře - a umožňuje výuku správných hygienických návyků, seznamuje děti s prospěšnými i škodlivými potravinami, přináší základní informace o lidském těle a seznamuje je se zdravotnickou péčí a návštěvou u lékaře. Celkem 48 obrázků má různou velikost /9x9, 18x13, 18x18 a A4/, jsou z tvrdého kartonu s magnetem na zadní straně a každý soubor je balený zvlášť v kartonové krabici s potiskem.
     --Podle ceny: od nejnižšíPodle ceny: od nejvyššíPodle jména: od A do ZPodle jména: od Z do ANejprve zboží skladem Třídit podle
    Výborná pomůcka na vysvětlení funkce srdce a oběhové soustavy. Plastický barevný model je 3násobně zvětšený, rozdělený na tři části a umístěný na stojanu. Vhodné pro základní školy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00