Jak na věc


lhota

Jezero Lhota (u Brandýsa nad Labem)

    Majitelům areálu bych důsledně poradil aby se přes zimu hodně plácli přes kapsu a nechali vyčistit celé jezero od bahna a vodních rostlin. Letošní letní sezóna a nízká návštěvnost na Lhotě jasně ukázala že z někdejší slávy nelze žít donekonečna.
    Jinak nepíši to sem proto, že se nudím nebo že bych chtěl někoho poškodit.. A pánové, to že vás dva napadlo zrovna tohle, zhola nic nevypovídá o mně, ale čistě o vás! …I když si spíš myslím, že jste opravdu někdo ze Lhoty nebo ze samotných úchylů a bojíte se úbytku vašich obětí, obzvlášť když je zde archivované vlákno, kde se v mnoha příspěvcích řeší problém se šmíráky a vy přesto tvrdíte, že se tam nic neděje a že si vymýšlím. Podezřelé.
    Mnoho jsem o této pláži četl a tak když jsme měli v neděli cestu do Prahy, tak jsme se tam stavili. Recenze nelhaly. Na pláži tak 500 naháčů…převážně páry středního věku. Nějaké rodiny s dětmi a v zadní části i nějací teenageři. Škoda jen že většina mladých holek si nechala spodní (některé i horní) díl plavek :) Stánky fungovali celý den a neustále tam byly fronty manželů/přítelů opalujících se žen, kteří jim nosili malinovku.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7868
cache: 0024:00:00