Jak na věc


levná ochrana proti holubům

Výškové práce: Práce ve výškách horolezeckou technikou

    Máte na balkonu neplatící opeřené nájemníky? Sítě proti holubům a jinému ptactvu Vám možná ušetří nekonečné uklízení! Instalace a prodej sítí proti holubům a jinému ptactvu svižně a za rozumné ceny.
    Pro mnohé situace by byly výškové práce prováděné klasickými postupy nejen technicky, ale především finančně velmi nákladné. Práce ve výškách horolezeckou technikou jsou oproti tomu mnohem efektivnějším a zejména cenově dostupnějším řešením – obzvláště při realizacích prací v hůře přístupných místech. Výškové práce pomocí horolezecké techniky vám ušetří řadu nákladů, neboť nemusíte pronajímat lešení či vysokozdvižnou plošinu, nenastanou žádné komplikace s dopravním omezením v okolí stavby apod.


Uzlový (běžný) – uzlové sítě z polyethylenu oko 50x50 vlákno 1 mm

    Na montáž jedné lodžie je třeba cca 3 hodiny. Sítě se montují přímo na míru na konkrétní lodžii. Vzhledem k našim zkušenostem a množství montáží není třeba u standardní lodžie či balkonu provádět prohlídku, neboť se jedná o pevné materiály a nebudou, zde potíže s kotvením. Stačí nám sdělit rozměr +-5 cm (délka + výška + boky pokud jsou otevřené nebo částečně otevřené) a my Vám obratem spočítáme cenu a najdeme vhodný termín pro montáž. U nestandardních lodžií a novostaveb je nutné provést prohlídku.
    Kotvení a lankový rám z pozinkované oceli. Sítě jsou pohledově hezčí než uzlíkové, všechna oka jsou stejně pravidelná, materiál je na dotyk měkký poddajný lehce pružný. Tento systém je vhodný na všechny typy lodžií balkonů – nehodí se na světlíky a dvorany. Kvůli menšímu oku a silnějšímu vláknu se na síti snadněji usazuje sníh a námraza. Naopak nejčastěji se používá na bytové lodžie. Ceny tohoto systému jsou o 10% vyšší. Záruční doba 3 roky.
    Máte doma drahé spotřebiče a chcete je ochránit před zničením díky přepětí v síti, může se Vám hodit tato ochrana, kterou jednoduše nacvaknete na běžnou zásuvku. Absorbuje tepelný ráz až do 236 J. Díky kontrolce protected snadno poznáte, zda je zapnutá. Praktická je tak.. zjistit více >>


Porovnání způsobů instalace sítě proti ptactvu:

    Máte doma drahé spotřebiče a chcete je ochránit před zničením, může se Vám hodit tato ochrana proti zkratu a impulzovému přepětí, kterou jednoduše nacvaknete na běžnou zásuvku. Poskytuje plnou třípólovou ochranu až do tepelného rázu 576 J. Díky kontrolce snadno poznáte,.. zjistit více >>
    Zajistíme vám výškové práce od A do Z – provádíme práce ve výškách horolezeckou technikou, čistíme a natíráme fasády, izolujeme dilatační spáry, zajišťujeme spolehlivou ochranu proti holubům, montujeme hromosvody a mnoho dalšího.
    Kotvení a lankový rám z pozinkované oceli. Sítě jsou uzlové, na dotek vlákno působí jako tvrdší plast. Nepruží. Vhodný pro všechny typy montáží proti holubům, pro standardní panelákové lodžie. Ceny včetně práce a materiálu a dopravy po Praze pro standardní panelákové lodžie 2500 Kč - 3600 Kč. K ceně se připočítává DPH ve výši 15% pro bytové objekty nebo 21% pro komerční objekty. Záruční doba 3 roky.
    Pokud potřebujete doma ochránit velké množství drahých spotřebičů, které jsou zapojené do rozbočovací zásuvky, bude se vám hodit tato přepěťová ochrana, která umožňuje zapojit až 5 spotřebičů najednou. Poskytuje plnou třípólovou ochranu pro všechny vodiče. Absorbuje.. zjistit více >>


montáže hromosvodů pro všechny stavby

    Díky našim dlouholetým odborným zkušenostem umíme kompletně zrealizovat veškeré výškové práce horolezeckou technikou. Profesionálně zajistíme celý rozsah prací ve výškách – drobnými pracemi počínaje, komplexními výškovými rekonstrukcemi konče.
    Během realizací práce ve výškách provádíme zároveň také montážní, stavební, údržbové a úklidové práce, a to i v těžce přístupných místech. Naši nabídku výškových prací využijí zejména správci objektů, společenství vlastníků, bytová družstva, města, obce, stavební firmy či reklamní agentury zabývající se outdoorovou reklamou.
    Výškové práce vám zajistíme v širokém rozsahu: od základních oprav a čištění fasád či montáže hromosvodů přes rekonstrukce střech, zabezpečení ochrany před holuby nebo kácení stromů až po mytí oken izolace dilatačních spár, klempířské a pokrývačské práce.
    Ukázka přichycení elektrikářskými páskami přímo k zábradlí balkonů. Tento způsob je velmi rychlý a není nutné vrtat do domu. Je tak levnější jak na práci, tak na materiál k přichycení.


Bez-uzlový - pámátkový oko 50x50 mm vlákno 1 mm polypropylén

    Jedná se o soubor kotvících a napínacích prvků, které se volí dle typu materiálu, do kterého se provádí kotvení (zdivo, beton, kov, oplechování, zateplení). Lze dodat i v nerezové oceli pro vyšší životnost systému pro každý síťový systém. Náklady na vyšší cenu nerezového materiálu se projeví cca. 20% navýšení ceny zakázky oproti systému, který je z pozinkované oceli. Záruční doba 5 let.
    Potřebujete opravit střechu, namontovat reklamu či vzduchotechniku? Provádíme veškeré výškové práce, ať už se jedná o opravy střech, montáže reklam a vzduchotechniky, stavební práce ve výškách, výměny skel ve výškách, nátěry konstrukcí a výtahů či rekonstrukce historických objektů.
    Úklidem se zabýváme od roku 1998, jako akciová společnost pak působíme od roku 2009 a náš servis využívají stovky různě velkých klientů ročně. S námi máte jistotu, že bude velmi dobře postaráno i o tu vaši nemovitost.
    Bytové lodžie se většinou síťují samostatně, lodžie schodišťové se síťují v celku. Síťování celého sloupce lodžií v celku je o něco málo levnější než varianta každá lodžie samostatně.
    Máte doma drahé spotřebiče a chcete je ochránit před zničením, může se Vám hodit tato ochrana proti zkratu a impulzovému přepětí, kterou jednoduše nacvaknete na běžnou zásuvku. Poskytuje plnou třípólovou ochranu až do tepelného rázu 576 J. Díky kontrolce snadno poznáte,.. zjistit více >>


Příklady použití méně odolné sítě nebo horšího upevnění:

    Velkou nevýhodou je však nemožnost uchycení sítě v linii se stěnou, což nevypadá dobře a zároveň dává holubům šanci. I v případě zateplených domů je možné velmi kvalitně přichytit síť na lanko bez porušení izolačních vlastnosí nové fasády.
    Oko 51x51 mm, vlákno 1,2 mm (sítě jsou vyrobené z ocelového lanka 1,2 mm). Vhodný pro chovatelské stanice, místa s vysokou vzdušnou vlhkostí, továrny, přehrady, ZOO a místa špatně přístupná. Tento systém je finančně nákladnější cca 2000 kč/m2, ale vhodný tam, kde se požaduje vysoká pevnost a dlouhá životnost síťového systému. Záruční doba 5 let.
    Máte doma drahé spotřebiče a chcete je ochránit před zničením díky přepětí v síti, může se Vám hodit tato ochrana, kterou jednoduše nacvaknete na běžnou zásuvku. Absorbuje tepelný ráz až do 236 J. Díky kontrolce protected snadno poznáte, zda je zapnutá. Praktická je tak.. zjistit více >>
    Pokud potřebujete doma ochránit velké množství drahých spotřebičů, které jsou zapojené do rozbočovací zásuvky, bude se vám hodit tato přepěťová ochrana, která umožňuje zapojit až 5 spotřebičů najednou. Poskytuje plnou třípólovou ochranu pro všechny vodiče. Absorbuje.. zjistit více >>


Solight PO27 Přepěťová ochrana do zásuvky s 2 výstupy, 576 J eshop >>

    Naše zkušenosti nám umožňují spolehlivě zabezpečit všechny výškové práce včetně náročných řešení s pečlivou individuální přípravou. Potřebujete provést práce ve výškách v zimě? Není problém! Bez jakýchkoliv omezení pracujeme v každé roční době.
    Sítě proti holubům instaluji na nerezové ocelové lanko síly 2mm a síť k němu připevňuji drobnými hliníkovými kroužky. Na panelových domech se většinou chrání celý sloupec balkónů najednou a pak síť proti holubům instalujeme na vnější plášť domu. Při ochraně jednotlivých balkonu doporučujeme instalovat síť na okraje vnitřních zdí balkonu.
    Váš specialista na výškové práce – firma ARANEUSS disponuje nejmodernější horolezeckou technikou a všemi bezpečnostními prostředky nezbytnými pro zdařilou realizaci prací ve výškách. Pro jakékoli výškové práce vám vždy poskytneme tým zkušených pracovníků. Můžete si být jisti, že naši pracovníci mají veškeré odborné řemeslné znalosti a zkušenosti z různých oblastí stavební a servisní činnosti, které z nich činí skutečné profesionály dokonale zvládající všechny práce ve výškách.


Solight PO27 Přepěťová ochrana do zásuvky s 2 výstupy, 576 J

    Kotvení a lankový rám z pozinkované oceli. Tento systém je nejméně viditelný přesto je viditelný ptactvem a tedy nedochází k tomu, že by ptáci do sítí nalétávali. Vhodný pro všechny typy montáží, ale zvláště tam, kde se klade důraz na co nejmenší viditelnost. Tento systém je cca o 20% dražší než běžný uzlový. Záruční doba 3 roky.
    Používáme síť proti holubům z vysokopevnostního polyethylenového vlákna ze šesti vlákýnek s okem 50x50mm s síle vlákna 1mm. Tato síť proti ptactvu je velmi pevná, trvanlivá (životnost 10 let) a je velmi nenápadná - z několika desítek metrů již neviditelná.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00