Jak na věc


levná letenka do paříže

Letiště Francie - seznam oblíbených letišť

    Velmi jednoduše. Objednávka a vystavení elektronické letenky probíhá na internetu, veškeré informace obdržíte emailem a následně budete kontaktování operátorem prodejce letenek, který vyřídí podrobnosti.
    Přemýšlíte o cestě do Paříže? Toto město, proslulé svou romantickou atmosférou, nabízí mnohem více než Eiffelovu věž nebo Louvre. Navštivte jednu z pověstných útulných kaváren, luxusních restaurací, nabízejících nezvyklý gastronomický zážitek nebo objevte tajemné uličky, dýchající historií. U nás naleznete ty nejlevnější letenky do Paříže, jež jsou v současnosti v nabídce.
    Kdo by nechtěl koupit nejlevnější letenku a ušetřit tak stovky, respektive tisíce korun na jednom letu. Možností je spousta, hledejte tzv. Low Cost letenky, nabídky nízkonákladových leteckých společností a Last Minute.
    Nejedná se o letecké společnosti, ale prodejce letenek do celého světa. Takzvanou nezávaznou rezervaci elektronické letenky můžete provést i zde právě přes firmu Královna a Studentagency - on-line.


Odlety z místních letišť a informace o zemi (města příletu)

    Cestující si v Paříži mohou vybrat celkem ze tří letišť nacházejících se poblíž města. Jednak je to nejfrekventovanější a nejznámější letiště Paris – Charles De Gaulle (CDG), kam míří drtivá většina leteckých společností z celého světa. Dále mohou cestující využít služeb letiště Paříž Orly (ORY) a letiště Paris Beauvais-toto letiště se ale nachází ve vzdálenosti asi 85 km od Paříže a létají sem spíše menší společnosti (například WizzAir).
    Paříž patří mezi nejnavštěvovanější evropská města, zejména během léta. Díky obrovskému turistickému zájmu je možné vybrat si z poměrně široké nabídky aerolinek, jež nabízejí letenky z Prahy. Ceny za letenky do Paříže se pohybují různě, v závislosti na předstihu, v jakém letenky objednáváte. Najděte si proto své letenky do Paříže již dnes!
    19. 12. |Air France nabízí opět akční letenky z Prahy do Paříže za dva a půl tisíce. Let trvá necelé dvě hodiny a na jeho konci vás čeká Eiffelova věž, Louvre a bezpočet kaváren. Podrobnosti


Nejlevnější letenky

    Paříže je skvělá volba, ať už směřujete za historickými památkami, uměním nebo chcete strávit romantický víkend se svým protějškem. Mezi nejznámější pařížské památky patří Katedrála Notre-Dame, Louvre, Vítězný oblouk, Invalidovna, Conciergerie a Sainte-Chapelle nebo Bazilika Sacré Coeur. Poznávacím znakem Paříže je samozřejmě Eiffelova věž, 324 metrů měřící dominanta města. Z uměleckých památek jmenujme Louvre nebo MuseumD´Orsay nebo také čtvrť La Défense, plnou mrakodrapů a supermoderních staveb. Navštívit můžete také montparnasský mhřbitov, na kterém jsou pohřbeni například Guy de Maupassant, Chatrles Baudelaire, Jean Paul-Sartre nebo Jim Morrison. Míst, které stojí za návštěvu, je ale mnohem, mnohem víc! Přesvědčte se sami, stačí jen vybrat z naší nabídky letenek a krásy Paříže můžete obdivovat již zítra!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00