Jak na věc


levnější vysavač na okna

Levné vysavače - Nejlevnější vysavače na HLEDEJCENY.cz

    Ano jsou to prodejci podvodníci,takhle se neprodává ale vnucuje.A když si to nekoupíte tak Vám dealer naschvál zničí vysavač.VLASTNÍ ZKUŠENOST.Děkuji. 
    Tak si tady tak pročítám různé příspěvky a nedá mi taky nepřidat komentář. Je vidět, že je zde strašně málo lidí, co vědí něco podrobnějšího o vysavačích a o obchodě už vůbec nic.
    zajímalo by mě kolik z vás chytráků má rajbíka za 60 000 v hotovosti, a kdo z vás si jakože myslí že ho má taky za 60 000 ale koupil si ho na splátky za 89 000, jelikož vím že moc lidí si rajbíka na keš nebere, většina lidí ho splácí a tudíž za něj dal 89 tisíc, hlupáčci, když rajbíka tak za hotový.
    Pro rybičku: původně, jsem chtěla napsat pohádkář Anderssen, ale protože jste žena, použila jsem přídomek Božena Němcová…myslím, že to není nic hanlivého, byla to velká žena své doby a zanechala nám nesmazatelný odkaz…tím jsem chtěla jen naznačit, že Vaše pohádka o tom, jak jste si koupili vysavač za 70 000, přesto, že jste neměli na nájem a jídlo, byla velmi humorná…a vzkaz od bobiny byl pro teddy nebo teddyho a ne pro Vás, takže pláčete na špatném hrobě…chtělo by to trochu lépe číst  


Levné vysavače - Nejlevnější vysavače na HLEDEJCENY.cz

    Lena: Jestliže máte Rajbl již 15 let tak to máte na dnešní dobu už docela hodně zastaralej křáp kterej nemá ani HEPA filtr. Ten HEPA filtr kterej má dnes skoro každej vysavač v cenách od třech tisíc výše. O ostatních technických parametrech ani nemluvě. Ale je na Vás názorně vidět jak dokáže být dlouho člověk zmanipulovaný a zaslepený a to následkem jednoho podomního prodeje. Dá se to ale pochopit. Nikdo kdo dá za vysavač 70000,– nebude mít přece sebemenší chuť ani snahu se dozvědět že si vlastně koupil parametrově průměrný vysavač. Jak by potom vypadal že? Poznámka a narážka že někomu bordel nevadí a o tom kdo v čem žije když neuklízí Rajblem je pouhá manipulativní řečička kterou povině používají poskokové s lampou a někdy i slabší jedinci kteří jim podlehli.
    TAKZE BUDTE VSICHI ROZUMNI A RIDTE SE POUZE SVIM VLASTNIM ROZUMEM A INTUICI. A NEDAVEJTE NA „RADY“ NEKOHO KOHO JSTE VZIVOTE NEVIDELI A NEUVIDITE A ANI NEVITO ZDA VAM RADI DOBRE..... CO MUZETE VEDET CIM A JAK SI DOMA UKLIZI?
    Když dojdou argumenty,taková je odpověd. Mimochodem o prasatech v mém příspěvku řeč nebyla a jestli se tak USER cítí je to jeho problém.Podle jeho vyjařování od toho prasečího chlívku nemá daleko. To je opravdu konec polemiky .


Rainbow vysavač - podomní podvodníci

    Certifikat? Byla zadost si ho nechat udelat tady v CR , ale jsou to vyhozene penize. Legitimita takoveho testu je neverohodna. Vzhledem k velke korupci. Tudis je to certifikat mezinarodni. Neni vybec zadny problem aby jste dal tem firmam co vyrabi vase vysavace namet aby si ho dali udelat take. Je tu hodne vodnich vysavacu a bez sackovych take. Jeste ani jeden neprosel temito testy. Nebojte uz to udelali. Jen se o tom asi nedozvite. Certifikace trvala 2 roky. Jen pro Vasi informaci . HILFA a jine neprosli o Fujverku se nebudu zminovat. To je pracka na penize lidi. U takovych majitelu se prodava Rainbow nejlepe. Ty maj potom infarkt kdyz vidi porovnani na vlastni oci.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10519
cache: 0024:00:00