Jak na věc


lečitelka z ulice

Léčitelka Alena Krejčová pomáhá posluchačce Marii

    Pojďte, chcete-li, tiše se uvelebte a já se Patičky zeptám, jak a kde se takovému kouzlení naučila. A budou-li vám slova Patičky vrtat hlavou, napište mi, srdečně vám prozradím, kde Patičku najdete.


Nejnovější články | PHOENIX On-line

    Často přívlastek „medicinální“ laikům asociuje něco zdravovědného, nemocničního, s čímž mám spojenu další mou příhodu, tentokráte nahořklou, kdy můj salon navštívila paní, odhaduji, vyššího středního věku (50). Vizáží včetně luxusních střevíců to byla dáma, to se musí nechat. Ovšem když se z té parády vyzula, její společenská příčka se bouřlivě otřásala v základech – na prstech kuří oka, paty popraskané, co je pemza, asi netušila. Nicméně – požadavky na mé služby měla objemné, až mi byla podivná ta jednorázová péče o její zanedbané nohy. Po hodině mé odborné práce měla chodidla jako batole. Vstala z křesla, obula se do své obuvnické luxusní exotiky a s utrousením „tak díky“ odcházela. Koukala jsem za ní mrkajíc překvapeně víčky a ještě, než zmizela za dveřmi, stihla paní taktně připomenout, že ještě nezaplatila. Paní se s křečovitě našpulenými rty otočila. Pro změnu překvapeně mrkala víčky zase ona a kvikotavým hlasem opáčila: “To vám zaplatí přece zdravotní pojišťovna!!!“ Musela
    Medicinální pedikúra je konkrétní ošetření nohou (chodidel) pomocí speciálního přístroje a měnitelných diamantových frézek a brusek, také se můžete setkat s názvem suchá pedikúra. Není potřebná voda k namáčení chodidel. Je to ošetření velmi účinné, nebolestivé, bezpečné a hygienické (frézky se po jejich použití sterilizují ve sterilizátorech). Tato metoda se používá k ošetření zarostlých nehtů, mozolů, otlaků, kuřích ok, popraskaných pat, ztluštělých nehtů. Především je určená pro diabetiky, neboť při provádění této metody nedochází k riziku pořezání a způsobení otevřeného poranění, venkoncem následného přenosu infekčního onemocnění.
    Posluchačka Marie z Prahy se podle svých slov cítí dobře. Přesto se chce podrobněji podívat na své zdraví. A co přesně si od naší léčitelky Aleny Krejčové slibuje?
    „Já jsem se s tím srovnala a už to nebudu řešit. -- Velmi vám budu oponovat, ať se vám to líbí nebo ne, protože kdybyste se s tím, Maruško, srovnala, tak já bych to nenašla.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00