Jak na věc


lapače tuků

Účinný lapač hmyzu G21 Straubing

    I díky výjimečné vlnové délce ultrafialového světla jde o jeden z nejúčinnějších přístrojů na našem trhu. Zároveň se můžete spolehnout na nízkou spotřebu a vysokou bezpečnost. Jak tento lapač hmyzu funguje? UV-A světlo naláká hmyz v dosahu přístroje dovnitř a tam je paralyzován na vnitřních sítích. Následně spadne do velkého zásobníku, jehož nádobka jde snadno vyjmout, vysypat a vyčistit.
    Princip má jednoduchý, použití ještě jednodušší. Naplníte jej ze ¾ vodou, ve které jste rozpustili něco sladkého, třeba sirup. Postavíte na vhodné místo, většinou někam do vaší blízkosti. Visy jsou dovnitř nalákány a lapeny, ven se už nedostanou. Rozměry lapače jsou 11×8 cm.
    Proti nechtěnému doteku je mřížka samozřejmě chráněna zvenčí izolační schránkou, není se čeho bát. Účinnost bývá zajištěna jak v noci, tak ve dne, může se ale podle světelných podmínek lišit. Provoz těchto zařízení je ekologický a tichý, bez chemikálií a kouře. Zdravotní nezávadnost a malá zátěž pro životní prostředí jsou pro mnoho lidí klíčovými parametry.
    Vadí vám poletující a obtěžující hmyz? Místo složitého odhánění jej lapněte! Jak? Pomocí lapače hmyzu. Ten vosy, mouchy, komáry a ovády naláká a následně usmrtí. Vůbec nevypadá nevzhledně a nenaruší vaši pohodu při venkovním posezení, práci na zahradě a dalších příležitostech. Elektrický lapač G21 pracuje efektivně a ani o něm nebudete vědět.


UV lapač hmyzu s lepicí fólií Insect-O-Cutor Halo 30

    Vosy jsou nejen dotěrné, ale mohou být i nebezpečné. Neměli jste nikdy alergickou reakci na jejich štípnutí? Klidně může nastat příště. A i když ne, jde o záležitost opravdu nepříjemnou. Posezení u něčeho dobrého se může stát honem na vosí vetřelce. Anebo taky ne, pokud se vybavíte lapačem vos.
    Elektrický lapač hmyzu vyřeší starosti s dotěrným létajícím hmyzem u vás doma, na chalupě i při večerním posezení venku. Hodí se na zahrádku, verandu, chatu i do prostor rodinného domu. Rozměry má 14,7 × 9,3 × 22,1 cm a potěší moderním vzhledem.
    UV lapač hmyzu druhé generace Insect-O-cutor Halo je univerzálním zařízením se širokým použitím. Vybaven je lepicí fólií napuštěnou feromony, na kterou se hmyz posadí a už neunikne. Dovnitř jej naláká UV světlo. Lapač je vhodný pro hobby i profesionální využití, a to v domácnostech, podnicích i provozech. Používá se ale jen v uzavřených prostorách, venkovní využití není možné kvůli neselektivnímu působení UV světla.
    Návnada se uvnitř smíchá s vodou, a vosy, které vlétnou, už nevylétnou. Jsou uvězněny v pasti. Lapač Swissinno Natural se hodí na verandy, terasy, k pergolám, do stájí, restaurací, na hřiště, dvory a na spoustu dalších míst, kde jsou vosy nežádoucí.


Výhody a přednosti lapačů hmyzu

    Využití najdou i lepicí fólie s feromony, napomáhající nalákání hmyzu. Další variantou je usmrcení hmyzu mřížkou pod vysokým elektrickým napětím. Jakmile hmyzu vlétne do oblasti jejího elektrického pole, je usmrcen a padá do zásobníku, který se snadno vyjímá a udržuje v čistotě.
    Využijete jej po celý rok a už nemusíte nikde rozvěšovat lepicí mucholapky nebo používat různé chemické prostředky proti hmyzu. Skvělý je i na chatu nebo chalupu, kdy vás zbaví starostí se zabíjením hmyzu a ušetří vás nepříjemných štípanců. Postavit jej můžete dovnitř i na verandu. Má navíc příjemný design, nezabere moc místa a neruší.
    Unikátní lapač hmyzu vás nadobro zbaví starostí s létajícím hmyzem ve vašem obydlí. Účinkuje dobře a neslyšně. Pozor ale, venku můžete dovnitř nalákat i užitečný hmyz! Proto je určen do interiéru. Profesionální provedení, pěkný design a vysoká účinnost jsou skvělou kombinací.


Trápí vás hmyz v domě? Jak od nich mít pokoj? Metod je vícero a k nejmodernějším patří elektronické lapače hmyzu. Bezpečnost šetrnost a účinnost, to jsou hlavní kritéria moderních lapačů hmyzu.

    Většina zařízení pracuje jen v jednom směru nebo má omezený úhel přitahování hmyzu, existují ale i taková, která přitahují hmyz ze všech směrů. Umístěte jej zkrátka tam, kde potřebujete mít od „hmyzáků“ klid, a kde se pohybujete nejvíce. Zároveň lapač nesmí překážet. Jakmile vyřešíte umístění lapače, můžete si konečně začít užívat chvíle doma nebo na zahradě bez zbytečného obtěžování hmyzem.
    Zejména v teplých měsících a za vlahých letních večerů jeho přítomnost určitě oceníte. Posedět venku bez obav z poštípání hmyzem je přece mnohem příjemnější.
    Jde o zařízení bez toxických chemikálií, které vosy vábí dovnitř na návnadu a následně je uvězní. Zároveň by mělo obsahovat mechanismus, který udrží v dostatečné vzdálenosti užitečné včely.
    Do nejmenších detailů propracovaný lapač hmyzu vám zjednoduší život, hlavně v létě. Kromě vysoké výkonnosti se můžete těšit na vkusný design, který neruší a hodí se snad kamkoliv do interiéru. Uvnitř jsou UV lampičky, tělo přístroje tvoří hlavně nerez a hliník.
    Hodí se k rodinnému domu, zahradní chatce, do restaurace, kanceláře, provozovny i na zahradu pod pergolu. Používat lze uvnitř i venku, samozřejmostí je totiž vodotěsnost zařízení. Hmyz se lapí dovnitř a už neunikne. Vy jej pak už jen vysypete ze zásobníku pryč a lapač můžete vesele používat dál.


Jak fungují moderní lapače hmyzu

    Jak se zbavit hmyzu v interiéru bez námahy a efektně? Na mouchy, vosy, komáry, mušky a další „havěť“ platí UV lapač hmyzu Isotronic Isotrap. Jde vlastně o odsávač, který naláká létající hmyz na atraktivní UV světlo a posléze jej nasaje dovnitř do krytu pomocí ventilátoru.
    Všetečné i mlsné vosy nedají pokoj a mohou být nebezpečné. Místo snahy zabít nebo odlákat je naopak nalákejte. Kam? Do pasti, která je zahubí. Lapač vos VTP 50MC341 je skvělou variantou, jak si venkovní relax užít na maximum bez velkého rizika poštípání.
    Vhodný je do prostor 16 až 20 m², na terasu, verandu, balkon, do párty stanu i k zahradnímu posezení. Zavěsíte jej na vhodné místo, zapojíte, zapnete, a už se o nic dalšího nemusíte starat. Jde o elektrický lapač hmyzu, který pracuje ekologicky, bez kouře a chemických látek.
    Stolujete v teplých dnech venku a rádi relaxujete na zahradě? Veranda, terasa, pergola, okolí bazénu, balkon… To jsou místa s hojným výskytem vos. Znáte to – přinesete limonádu, ovoce a další občerstvení, chvíli si užíváte zahradní idylku a rázem se začnete zběsile ohánět.


UV lapač hmyzu Isotronic Mosquito Sauger 62150

    Uvnitř je pak mřížka pod vysokým napětím, která nežádoucí hosty v domácnosti zneškodní. Rozsah působení tohoto UV lapače je 15 m². Jeho rozměry jsou výška 25 cm, délka 10,5 cm a šířka 19,5 cm. Napájí se ze sítě a odběrmá 18 W.
    Uvnitř se nachází speciální UV zářivka atraktivní pro hmyz (2 × 4 W, vlnová délka 365 nm). Dosah zařízení je až 30 m². Jakmile hmyz vletí dovnitř, je usmrcen a spadne do zásobníku. Z něj napadaný hmyz jednoduše vysypeme pryč. Lapač se snadno se čistí a nijak vás nebude rušit při posezení a různých činnostech.
    Vnější ochranná mřížka brání poranění osob i zvířat. Provoz je ekologický a neruší, nevznikají při něm žádné zplodiny a kouř, nejsou zapotřebí chemické látky ani jedy. K zavěšení slouží speciální závěsný kroužek, zařízení můžete samozřejmě i někam postavit. Nechybí vypínač ON/OFF. Použití je snadné a hodně vám ulehčí život, hlavně v letních měsících.
    Zbavte se nepříjemných a mnohdy i nebezpečných vos! Jejich nálety vás překvapí většinou tehdy, sednete-li si na zahradu k dobrému jídlu a pití. Lapač vos obsahuje účinnou návnadu, která vosy naláká a zároveň je bez toxických chemikálií.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00