Jak na věc


laminátové trubky-výroba

KronoSwiss - Sync Chrome Dub Interlaken

    Laminátové plovoucí podlahy lze rozdělit na dvě skupiny, přímý laminát a vysokotlaký laminát. Přímý laminát, označovaný jako DPL je výsledkem jediného kroku technologického postupu. Výrobní náklady, tudíž i cena tohoto produktu jsou nižší. Jeho vrchní vrstvu, která je silná pouhých 0,1mm tvoří několik vrstev papíru prosyceného melaminovou pryskyřicí. Pod ní se nachází dekorační papírová foto tapeta s dezénem dřeva. Přímý laminát je vhodný do místností méně zatížených provozem.
    Renomovaní výrobci dodávají na náš trh rozsáhlé řady tohoto typu podlahových krytin. Zákazník se mezi nimi může orientovat nejen podle požadovaného dekoru, ale také podle deklarované zátěžové třídy. V široké nabídce si lze vybrat nejen laminátové podlahy pro běžné použití v bytovém prostoru, ale i v provedení, určené pro namáhané komerční prostory. Do komerčních prostor volíme vždy podlahy s deklarovanou nejvyšší zátěží, určenou právě pro tento typ provozu. Správnou volbou zátěžové třídy zajišťujeme co nejdelší životnost nových podlah. 


KronoSwiss - Noblesse Ořech Lucca

    Laminátové podlahy se montují systémem, který je nazýván jako zámkový plovoucí. Jedná se o pokládku pomocí zámků (vyřezávaných drážek), umístěných na všech stranách jednotlivých lamel. Lamely spojené zámky se kladou na kročejovou izolaci, umístěnou na paronepropustné folii na pevném rovném podkladu. Pokud si klient vybere kvalitní laminátové podlahy a nechá si je profesionálně položit podle přesného technologického postupu montáže, bude odměněn příjemnou levnou podlahou. 
    Laminátové plovoucí podlahy jsou velmi oblíbené, protože dokonale imitují dekor dřevěných masivních podlah, a přitom si drží příznivou cenu. Snadno se nejen montují, ale také udržují. Sendvičové plochy laminátových podlah dokáží imitovat dřevo v mnoha odstínech. Hodí se pro každý typ interiéru, do méně i více namáhaných míst.


Laminátová podlaha Egger 8/31 EPL137 Dub Elton bílý.

    Laminátové plovoucí podlahy si získávají čím dál větší oblibu hlavně díky tomu, že dokáží skvěle imitovat originální dřevěné podlahy, a přitom si drží poměrně nízkou cenu. Také jejich snadná montáž je oblíbená u kutilů, kteří si chtějí podlahu zhotovit sami. Plusem je i jejich snadná údržba. Laminátové podlahy jsou vlastně sendvičové ploché prvky ve tvaru prkna. Ty se skládají z povrchově nášlapné dekorativní vrstvy laminátu, který svým tištěným vzorem téměř neznatelně napodobují přírodní dřevo. Další část laminátové podlahy tvoří jádrové nosné vrstvy (buďto z dřevotřísky, nebo ze středně zhutněné dřevovláknité desky MDF anebo z vysoce zhutněné dřevovláknité desky HDF) a dále ze spodní protitahové stabilizační dýhy z dřeva jehličnanů anebo z pryskyřicového filmu. Ten má za úkol, chránit před vlhkostí a stabilizovat tvar. Laminátové plovoucí podlahy dělíme na dvě skupiny – přímotlaký laminát (DPL) vhodný do méně namáhaných prostor a vysokotlaký laminát (HPL) s vyšším stupněm tvrdo
    Naše nabídka zahrnuje především laminátové podlahy značky Egger, Quik Step a KronoSwiss. Veškeré typy laminátových plovoucích podlah si můžete po předchozí telefonické domluvě prohlédnout v naší vzorkovně sídlící na adrese Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9. Zajišťujeme také pokládku veškerých laminátových i ostatních druhů podlah.
    V podlahovém studiu naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 se setkáte s ochotnými profesionály, kteří se dlouhodobě podlahám věnují a rádi Vám odborně poradí a upozorní Vás na většinu pozitivních i negativních aspektů při pořízení laminátové podlahy. Umíme Vám poradit s vhodnou volbou podlahy a doplňků přesně podle Vašich požadavků, charakteru řešených prostor a účelu užití. Valnou většinu námi nabízených podlahových krytin můžete v našem studiu prozkoumat na vzorcích.


KronoSwiss - Noblesse Dub americký

    Naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. dodává a pokládá laminátové podlahy, které jsou vyráběny u renomovaných evropských výrobců těchto podlahových krytin. Jedná se o produkty vysoké kvality ve velmi širokém spektru dekorů. Naše klienty dokážeme zaujmout také velkým rozsahem cenových variant těchto podlah. Další výhodou naší nabídky je rozsáhlý výběr doplňkových komponentů, kterými jsou soklové lišty, přechodové lišty, hrany a podložky pod tyto laminátové podlahy.
    Na co nezapomenout při pokládce laminátové podlahy? V první řadě musíme nakoupený materiál zkontrolovat. Jeho kontrola je velice důležitá. Důležitá je také kontrola tzv. zámků (zámky slouží ke spojení lamel). Při kontrole lamel musíme dbát na to, aby lamely nebyly poničeny nebo poškrábány. Důležité je provést aklimatizaci materiálu. Doba aklimatizace by měla být minimálně 48 hodin při teplotě vyšší než 17°C v místnosti, ve které bude podlaha položena. Pokud je teplota nižší, musíme zvýšit i dobu aklimatizace.
    Ke každému dekoru laminátových podlah z naší nabídky umíme zákazníkům doporučit ucelenou řadu doplňků, kterými jsou například vhodné podložky, soklové a přechodové lišty nebo systém údržby. Většina výrobců těchto podlah ve svém portfoliu zahrnuje pohledové doplňky řešené přímo v dekoru dané podlahy.


KronoSwiss - Noblesse Dub New York

    Aby byl laminát dlouhou dobu pořád jako nový, přečtěte si několik tipů, jak o podlahu pečovat. Vyčistit podlahu lze jednoduše zametením nebo vyluxováním. Silné nečistoty, jako například otisky špinavých bot, zaschlé skvrny apod. můžeme odstranit navlhčeným hadrem. Pozor! Hadr musí být dobře vyždímaný, aby se podlaha nepromočila a následně nezničila (pokud se nejedná o voděodolnou variantu).
    Rozhodujete se o pokládce laminátové podlahy ve vašem bytě? Koupě této podlahy je velmi výhodná. Tyto podlahy se snadno instalují, jsou odolné a vhodné pro alergiky. Pokud se rozhodnete, že si koupíte právě laminát, můžete si vybrat design v podobě přírodního dřeva, dlaždic, mramoru apod.
    Podlahy Praha, s.r.o. není pouze prodejcem podlah, dokážeme Vám nabídnout dodání a kompletní servis při montáži laminátové podlahy včetně následné údržby. Naši specialisté Vám pomůžou podlahu vybrat, zaměří ji a navrhnou její pokládku nebo renovaci či údržbu. Disponujeme proškolenými odborníky ve svém oboru. Naším cílem je Vaše spokojenost. Svým zákazníkům zaručujeme seriózní smluvní podmínky, profesionální úroveň nabízených činností a v kompletní záruční a pozáruční servis.


Laminátová podlaha Egger 8/31 EPL106 Jasan Aalborg šedý.

    Nesporným kladem laminátové podlahy je její velmi přijatelná cena, velmi snadná a rychlá montáž, široká škála dekorů, povrchových úprav a rozměrů lamel. Podlaha v tomto provedení nemusí vždy nutně vypadat jako klasické prkno, může mít dekor parket, podlahových palubek, kamene, dlažby nebo třeba abstraktních vzorů. V naší nabídce se můžete setkat nejen s klasickými rozměry lamel laminátových podlah, ale můžeme Vám nabídnout i extra velká prkna nebo formát obdélníkových dlažeb.
    Společnost Podlahy Praha s.r.o. prodává a montuje nejen laminátové podlahy, ale i další podlahové krytiny. Ke každé podlaze umíme našim klientům nabídnout vhodné doplňky k instalaci i správné přípravky na denní čištění a údržbu. Nabízíme rovněž kompletní servis pro laminátové podlahy, které sami dodáváme, i pro ostatní typy podlahových krytin. Volbou vhodné údržby a správným přístupem k jejich používání prodloužíte životnost svých podlah.
    V každém bytě, domě, kanceláři, obchodě, restauraci, bance a jiných interiérech je nutno dříve či později řešit nové podlahy nebo renovaci stávajících podlahových krytin. Zajímavým a finančně méně náročným řešením jsou laminátové podlahy. Jedná se o jedny z nejprodávanějších podlahových krytin posledního desetiletí a společnost Podlahy Praha Vám může nabídnout mnoho typů těchto praktických podlahovin. 


Laminátové podlahy DPL a HPL, jaký je mezi nimi rozdíl?

    Laminátové podlahy můžeme obecně dělit podle zátěže použití na bytové a komerční. Dále v bytových prostorách uvažujeme o tom, jaké bude zatížení podlah v jednotlivých místnostech. Podle tohoto aspektu doporučujeme našim klientům nejvhodnější řady laminátové podlahy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00