Jak na věc


lagoon vsetín

Mapa hotelu Floriana Garden Lagoon

    Vizualizace barevných provedení interiéru u katamaranu Lagoon 560 je dostupná na stránkách výrobce v části "Konfigurátor Lagoon 560". Pro vytvoření konfigurace nemusíte být přihlášeni, stačí zrušit upozornění na přihlášení, ale uložit vlastní konfigurace můžete jen po přihlášení, resp.založení účtu. V průběhu konfigurace uvidíte možné varianty barevného provedení. 
    Přepravné službě SLOVENSKÁ POŠTA v rozsahu nezbytně nutném pro doručení zásilky: jméno a příjmení, adresa, telefon a emailová adresa.
    Po zveřejnění takového oznámení se bude mít za to, že jste s jeho obsahem byli obeznámeni a veškeré podstatné změny pro vás budou platné.
    Vzhledem k tomu, že Společnost je vázána závazky vyplývajícími ze smluvních vztahů s jejími partnery, stejně jako některými technickými omezeními vyplývajících z charakteru nabízených služeb a produktů, jsou služby a funkce Fotosběrny na Stránkách dostupné jen registrovaným uživatelům. Registrovaným uživatelem se stává každý, kdo provede svou registraci vyplněním registračních údajů v příslušném formuláři na Stránkách.


Recenze hotelu Floriana Garden Lagoon

    Lagoonfoto si vyhrazuje právo dle vlastního uvážení čas od času tyto zásady ochrany osobních údajů změnit. Pokud budou provedeny podstatné změny těchto zásad ochrany osobních údajů, před jejich vstupem v platnost je oznámíme e-mailem. Pokud v důsledku takových změn budete chtít změnit způsoby, kterými Lagoonfoto může používat vaše osobní údaje, můžete tyto změny provést sekci „Můj účet“.
    Nemáme v úmyslu vyžadovat osobní údaje od osob mladších 18 let, ani tyto údaje shromažďovat. Pokud jste mladší 18 let, nezadávejte na tomto webu žádné údaje a nevyužívejte našich služeb. Pokud jste přesvědčeni o tom, že vaše dítě mladší 18 let zadalo na našem webu osobní údaje, obraťte se prosím na beranova@lagoongoto.cz s žádostí o odstranění těchto údajů a ukončení účtu dítěte.
    «Za stálé brízy o síle 9 až 12 uzlů jsme si mohli plně vychutnat práci kontstruktérů. Bez ohledu na značný výtlak 30,3 tun plul Lagoon 560 nejen stálou rychlostí, ale i velmi agilně a po obratech velice rychle nabíral rychlost.» Yacht & Sail, IT - November 2010
    Jiné webové stránky, na které odkazuje Stránka, mohou mít rozdílné podmínky zpracování osobních údajů, než jsou tyto. LAGOON FOTO a.s. nepřebírá zodpovědnost za podmínky na jiných stránkách a doporučuje vždy se s nimi na dané stránce seznámit.


Informace o katamaranu Lagoon 560 S2 v médiích, recenze a testy

    LAGOON FOTO a.s. rozesílá svým klientům e-newsletter. Jeho odběr je dobrovolný a není závislý na registraci uživatele. K jeho odběru se uživatel přihlašuje samostatně na stránce registrace nebo v sekci „Můj účet", odběr lze kdykoli ukončit provedením příslušné operace na Stránce či přímo v doručené zprávě. Lagoonfoto vás i tak bude podle potřeby kontaktovat, pokud dojde ke změně podmínek služby. Kromě toho vám budeme posílat oznámení související se službami, jako jsou mimo jiné registrační e-mail, e-maily vytvářené automaticky v návaznosti na vámi provedené akce tomto webu a upozornění týkající se fakturace. Pokud si je nepřejete dostávat, máte možnost deaktivovat svůj účet.
    «V pětadvaceti uzlovém větru jsme na plné plachty pluli rychlostí 8,5 - 9,2 uzlu podle GPS... Další den jsme za slabého větru vybalili všech 280 metrů čtverečních plachet a pětsetšedesátka krásně plula za skutečného větru dosahujícího pouhých 3 uzlů.» Multicoques Magazine, FR / Multihulls World, UK – February 2011
    Dílo – fotoplátna, fotodárky, fotokeramika 6 měsíců. Fotosběrna maximálně 3 týdny od odeslání fotografií klientovi – z kapacitních důvodů nejsme schopni uchovávat fotografie delší dobu
    Od každé společnosti, se kterou mohou být sdíleny osobní údaje, požadujeme, aby tyto údaje chránila způsobem odpovídajícím těmto zásadám ochrany osobních údajů a aby používání těchto údajů omezila na poskytování služeb pro Lagoonfoto.
    Pokud si však objednáte jakýkoliv produkt nebo službu za účelem, aby vám tyto byly doručeny, potřebuje Společnost od Vás získat některé následující osobní údaje v závislosti na objednávce a zvoleném způsobu dopravy:


Lagoon 560  - vysoká škola pohostinnosti

    Fotografování škol a školek na základě jejich objednávky – zpracování fotografií dle požadavků, následné odevzdání CD nosiče s fotografiemi a odmazání veškerých dat z našich servrů
    Během našeho zářijového testu jsme objevili v Lagoon 450 zábavný rodinný katamaran, větší plachty a zajímavé povrchové zpracování z roku 2010 z něj navíc činí ještě příjemnější a všestrannější katamaran, než byly jeho předchůdci. A jeho větší bratr Lagoon 560, který je postaven na stejných zásadách, splňuje ještě náročnější požadavky a představy v oblasti prostornosti a příjemného pocitu při pobytu na jeho palubě.
    Souhlas se shromažďováním a zpracováváním osobních údajů ve smyslu uvedeného zákona dává osoba společnosti na dobu bezprostředně nutnou pro zpracování a odeslání zakázky a na dobu možné reklamace:


Barevné provedení interiéru katamaranu Lagoon 560

    U Registrace Společnost získává (kromě kontaktních údajů jako jméno, příjmení, telefonní číslo, adresa a e-mailová adresa a fakturačních údajů jako fakturační adresa, IČ, DIČ) taky profilová data, včetně vašeho uživatelského jména a hesla a podrobností o vašich nákupech. V potvrzovacím e-mailu se nezobrazují Vaše přihlašovací údaje, i když byly zasílány pouze na Váš e-mail. Vaše přihlašovací údaje budou pouze uloženy do databáze v šifrovaném tvaru pro Vaše opětovné přihlášení do systému lagoonfoto.cz. Pro shromažďování a zpracování takových údajů vyžaduje GDPR souhlas osoby, která tyto údaje o sobě poskytuje, proto je udělení tohoto souhlasu společnosti nezbytnou podmínkou pro dokončení registrace.
    Pokud máte jakékoli dotazy k bezpečnosti na našich stránkách, můžete nás kontaktovat e-mailem na adrese: beranova@lagoonfoto.cz.
    Pro přesnou nabídku variant interiérového uspořádání kontaktujte autorizovaného distributora, společnost ALTUMARE, která má k dispozici vzorky materiálů, ze kterých je možné vybírat.
    LAGOON FOTO a.s. při své činnosti neposkytuje ani neprodává osobní informace o svých klientech třetím osobám, neshromažďuje ani nezpracovává citlivé údaje o registrovaných uživatelích, především osobní údaje o národnostním, rasovém nebo etnickém původu, politických postojích, členství v odborových organizacích, náboženském a filozofickém přesvědčení, trestné činnosti, zdravotním stavu a sexuálním životě.
    Osobní údaje neprodáváme ani jiným způsobem neposkytujeme jiným společnostem pro účely propagace jejich produktů nebo služeb.
    Přepravné službě GLS, DPD a GEIS v rozsahu nezbytně nutném pro doručení zásilky: jméno a příjmení, adresa, telefon a emailová adresa.


Zájezdy CK do hotelu Floriana Garden Lagoon

    Společnost Lagoonfoto zpracovává jen data nezbytná ke konkrétnímu účelu, ke kterému dal uživatel souhlas. Pokud máte jakékoli dotazy k těmto zásadám ochrany osobních údajů, postupům tohoto webu nebo jednání s tímto webem, můžete se obrátit na našeho pověřence pro ochranu osobních údajů na adrese beranova@lagoonfoto.cz.
    Usilujeme o ochranu obdržených osobních údajů, a to jak při přenosu, tak po jejich doručení. Neexistuje však žádná 100% bezpečná metoda přenosu dat přes internet nebo elektronického ukládání dat. I když bereme v úvahu citlivost osobních údajů, které získáváme, zpracováváme a ukládáme, i současný stav technologií k použití na ochranu vašich osobních údajů, jejich absolutní zabezpečení nemůžeme zaručit.
    Přepravné službě Zásilkovna CZ, Zásielkovňa SK, v rozsahu nezbytně nutném pro doručení zásilky: jméno a příjmení, telefon a emailová adresa.
    Váš přístup k profilu vašeho účtu je dostupný prostřednictvím hesla a e-mailu, které si sami zvolíte. Heslo je zašifrované. Musíte použít silné heslo obsahující písmena i číslice a nikomu ho nesmíte prozradit.
    Souhlas může osoba kdykoliv odvolat. Společnost je v takovém případě povinna nakládat se všemi zpracovanými osobními údaji podle znění uvedeného nařízení. Odvoláním souhlasu však uživatel ztrácí přístup k nadstandardním službám.


Specifikace katamaranu Lagoon 560

    LAGOON FOTO a.s., provozovatel webových stránek www.lagoonfoto.cz, si je vědom skutečnosti, že při své činnosti zpracovává informace, které mají charakter osobních údajů ve smyslu Obecného nařízení na ochranu osobních údajů neboli GDPR (General Data Protection Regulation), které nahrazuje právní úpravu Ochrany osobních údajů v podobě směrnice 95/46/ES a související zákon č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Společnost LAGOON FOTO a.s. prohlašuje, že si je vědoma důležitosti ochrany takových údajů a dodržování všech zákonných a etických pravidel souvisejících s jejich zpracováním považuje za významnou povinnost vůči svým zákazníkům. Společnost disponuje mnohými operačními funkcemi pro ochranu důvěrných a osobních informací.
    Egypt - Marsa Alam. Komlex 4 sesterských hotelů Floriana Garden Lagoon přímo u dlouhé písečné pláže cca 87 km jižně od letiště a asi 20 km od městečka Marsa Alam.
    Lagoon 560, tedy předchůdce modelu S2, si získal ve své kategorii jasné prvenství v oblasti komfortu, ergonomie a stylového designu a to především díky skvělému konstrukčnímu návrhu od společnosti VPLP a interiérového designu architektů ze studia Nauta Design. Inovovaná verze Lagoon 560  přidává velmi atraktivní varianty vnitřního uspořádání, které nejsou v této kategorii lodí vůbec běžné: můžete mít až 5 zcela samostatných kajut s vlastní koupelnou a vybírat můžete ze dvou velmi odlišných variant uspořádání salonu - kuchyň může být buď v salonu, nebo v levé zadní kajutě. Lagoon 560 byl navržen pro maximální pohostinnost i při dlouhých plavbách a je ideálně vybaven pro plavby s posádkou, protože kapitán má na přídi svoji zcela oddělenou kajutu.


Základní informace o katamaranu Lagoon 560

    údaje zadané při registraci lze překontrolovat nebo aktualizovat na Stránce v sekci „Můj účet". Z bezpečnostních důvodů lze určité osobní údaje změnit pouze kontaktováním podpory. Na váš požadavek budeme pohotově reagovat nejpozději do 48 hodin od doručení.
    Kontaktní údaje jsou používány k obchodním účelům, zejména pro potřeby komunikace v obchodním styku. Ostatní informace z registrace jsou používány k tvorbě personalizovaného obsahu a služeb na Stránce, ke správnému nastavení osobního uživatelského účtu uživatele a přizpůsobení služeb požadavkům a potřebám uživatelů. Pro lepší pochopení všeobecných potřeb návštěvníků Stránky může LAGOON FOTO a.s. také profilovat data v souhrnné formě. Například, LAGOON FOTO a.s. může vytvořit seznam nejpoužívanějších vyhledávacích frází tak, že shrne základní vyhledávací fráze od individuálních uživatelů. Shromážděná data jsou anonymní a neobsahují žádné osobní informace, které by mohly identifikovat uživatele.
    Registrace je dobrovolná a bezplatná, jenom využití fotosběrny vyžaduje registraci povinnou, ale nevyplývají z ní žádné závazky s výjimkou povinnosti respektovat obchodní podmínky společnosti a pravidla pro manipulaci s materiály chráněnými autorskými zákony.


Vybavení hotelu Floriana Garden Lagoon

    Vaše osobní údaje a citlivé data (fotografie) jsou uloženy na bezpečném serveru, ke kterému mají přístup pouze vybraní pracovníci Lagoonfoto prostřednictvím hesla.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00