Jak na věc


labema

Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon

    Vstupenky nemám rezervované - V případě, že dané vstupenky nemáte rezervované a o představení je velký zájem a očekává se brzké vyprodání představení, doporučujeme Vám nečekat a zakoupit si jiná místa.
    Nedostatek času do začátku představení - V případě, že je do začátku představení už málo času, nahlaste v pokladně Variabilní symbol nákupu a naši pokladníci Vám vydají klasické papírové vstupenky.
    1) Logopedická terapie - nabízí rodičům dětí s poruchami řeči možnost využít logopedickou péči pod vedením odborného logopeda v naší MŠ 2) Výuka anglického jazyka - "Angličtina hrou" - děti se seznamují s anglickým jazykem a získávají formou her, písní a říkadel základy anglického jazyka pod vedením zkušené lektorky 3) Oslavy dětských narozenin
    Kupující, který si zakoupí vstupenky prostřednictvím internetu, bez výhrad přijímá veškerá ustanovení těchto obchodních podmínek a je povinen se jimi řídit.
    Pokud ještě platba nebyla provedena (např. jste zrušili nákup před platbou apod.) a Vámi zvolená sedadla jsou ještě obsazena, prosím opakujte nákup později. Vámi obsazena místa budou uvolněna do prodeje do 30 minut od Vašeho neúspěšného pokusu o nákup.


Marek Krátký hodnotí utkání proti Hradci Králové

    Zákazník bere na vědomí a bezvýhradně souhlasí, že jím zadané kontaktní údaje mohou být zaznamenány v systému za účelem pozdějšího kontaktování provozovatelem nebo obsluhou kina. A současně bere na vědomí a souhlasí, že v případě opakované Neprovedení a neodvolání rezervace, mu může být budoucí rezervace zablokována. Rezervaci lze odvolat osobně nebo telefonicky v pokladně kina.
    ústí nad Labem – Šestou nulu v letošním ročníku a třetí v řadě zaznamenal po výhře nad Hradcem Králové Marián Tvrdoň, jenž po Jiřím Lindrovi převzal post gólmanské jedničky a letos nechyběl mezi tyčemi v žádném z ligových zápasů. Brankář FK ústí nad Labem se vyhoupl po 14. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY do čela brankářských statistik, na paty mu šlape páteční sok Radim Ottmar a Milan Švenger, se kterým změří síly tuto neděli.
    Děti z 2.D Základní školy Na Výsluní navštívily 13. 11. 2017 oddělení lůžek následné péče. Pro pacienty si připravily krásné písně i malé dárečky. Návštěva dětí tak příjemně naladila nejen pacienty, ale i personál...
    Na naší webové stránce máte možnost zakoupit vstupenku přes internet a okamžitě ji zaplatit platební kartou nebo převodem. Není nutný tisk vstupenek. Stačí, když při vstupu do sálu ukážete na svém mobilu e-mail se vstupenkou.


Sestřih: FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové

    Pokud ještě platba nebyla provedena (banka má technickou odstávku apod.) a Vámi zvolená sedadla jsou ještě obsazena, prosím opakujte nákup později. Vámi obsazena místa budou uvolněna do prodeje do 30 minut od Vašeho neúspěšného pokusu o nákup.
    Všeobecné závazné podmínky vymezují práva prodávajícího (provozovatel kina) a kupujícího (zákazník) a platí pouze při rezervaci vstupenek přes internet.
    Rezervace vstupenekZákazník bere na vědomí, že rezervace je nezávazná av případě, že si vstupenky nevyzvedne ve stanoveném čase před zahájením představení, tak provozovatel kina může vstupenky uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi. Stanovený čas je oznámen zákazníkovi ihned po ukončení rezervace v rezervačním systému a zároveň zaslán emailem, pokud byl email správně zadán. Vstupenky si zákazník může vyzvednout pouze v pokladně kina a to sdělením variabilního čísla rezervace, nebo svých kontaktních údajů zadaných při rezervaci. Zákazník může být vyzván k předložení svých identifikačních dokladů personálem kina za účelem kontroly.


Plyšáková výzva vybrala pro děti v nemocnici 163 plyšáků!

    Pozvánka na 9. zasedání ZO Kladruby nad Labem, které se bude konat 13. 11. 2019 od 18.00 hod v zasedací místnosti OÚ čp. 110 Program jednání: 1. Smlouva o zřízení věcného břemene – služebnosti p. p. č. 161/1 v k. ú. Komárov 2. Nákup propagačních materiálů 3. Návrh na pamětní minci obce Kladruby nad Labem 4. Zpráva finančního a kontrolního výboru 5. Projednání zabezpečení bezpečnosti v obcích městkou policií Chvaletice 6. Poplatky – stočné, TKO na rok 2020 7. Oprava budovy obecního úřadu v Kladrubech nad Labem, hostince Kolesa 8. Cenové nabídky dopravního značení 9. Rozpočtové opatření, rozpočet na rok 2020 10. Dohody o provedení práce uzavírané se zastupiteli
    Při platbách máme s bankami nastavený a dohodnutý časový limit na zpracování platby 25 minut. Za tento čas musí banka platbu ověřit, zpracovat a zaslat nám potvrzení o zrealizované platbě.
    Vedení nemocnice si dovoluje oznámit, že Vrchní soud v Praze, svým rozhodnutím ze dne 22.6.2017, zrušil úpadek PP Hospitals, s.r.o. (nemocnice Brandýs n/L).
    Pokud v e-mailové zprávě, kterou jste obdrželi spolu se vstupenkami, není uvedeno jinak, tak vstupenky není třeba vytisknout a postačí, když se při vstupu do sálu prokážete mobilním telefonem se staženou rezervací vstupenek s čitelným čárovým kódem.
    Plastová dárková karta je zabalena v pěkném obalu a jejím posláním je někoho potěšit. Na výběr máte z několika barevných a tematických motivů, které můžete zkombinovat podle sebe.


Zůstaňte informováni o našich novinkách

    ÚNOR * divadelní představení v MŠ - Jak Rákosníček uklízel rybníček * karnevalový rej BŘEZEN * jarní fotografování * jarní tvoření s rodiči * hýbánky - zpívánky s Anetou DUBEN * Velikonoce v MŠ - pečení jidášů, velikonoční tvoření, zdobení školky, vynášení Morény - zvyky a tradice * velikonoční výlet - Pasíčka (záchranná stanice) * čarodějnický den KVĚTEN * sportovní hry * jak mě to bude slušet ve školní lavici? - ZŠ Řečany nad Labem * piknik v přírodě ČERVEN * oslava dne dětí * fotografování na ukončení školního roku * ozdravný pobyt dětí ve škole v přírodě - Štíří důl * školní výlet - ZOO Jihlava * Cesta za pokladem - akce pro rodiče a děti * besídka pro rodiče a veřejnost na ukončení školního roku * spaní v MŠ Tento program bude aktuálně doplněn dle nabídky
    Děkujeme všem, kteří se přidali k Plyšákové výzvě! Díky vám jsme vybrali 163 plyšáků!
    Žádný problém. Vstupenky je možné uhradit přes internetové bankovnictví těch bank, které máte v nabídce při platbě. V případě, že se tam Vaše banka nenachází použijte prosím možnost Platba kartou. Jde o standardní platbu kartou a je možné zaplatit všemi uvedenými typy karet.
    Ve Vašem případě však banka platbu neprovedla v tomto limitu. Proto byla Vámi obsazena místa uvolněná do dalšího prodeje a nákup vstupenek je třeba zopakovat.
    V případě, že při koupi vstupenek prostřednictvím internetu došlo sice k odepsání částky z účtu zákazníka, ale vstupenky se nezobrazují, reklamaci vrácení peněz z důvodu neposkytnutí služby si musíte uplatnit v bance, která Vám vystavila platební kartu, jejímž prostřednictvím platba proběhla. Takové reklamace nemůže řešit provozovatel kina AAAAAAAAAAAAAAA.
    Máme pro vás další fotografie ze včerejšího utkání proti Hradci Králové, tentokrát od pana Solaře.


Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Hradci Králové!

    Nesprávná e-mailová adresa - V případě, že jste neobdrželi vstupenky, je možné, že jste při nákupu vstupenek omylem zadali nesprávnou e-mailovou adresu. V takovém případě nám zašlete Variabilní symbol nebo ID platby na e-mailovou adresu info@ticketware.cz a my Vám vstupenky opětovně zašleme.
    Blues, Jazz, MB, Soul, Rock, Pop, Elektronická hudba, Melodická hudba, Instrumentální hudba, Komorní hudba, Trance, Folk, Rock and Roll, Beat, Ostatní, a cappella
    Zakoupené vstupenky prostřednictvím internetu můžete vrátit pouze z důvodu, že se představení z technických důvodů neuskuteční (porucha na technickém zařízení, nebo nebyl dodán film do kina) a to nejpozději před začátkem představení a maximálně do 7 dnů od jejich zakoupení požadovat za ně zaplacenou finanční hodnotu . Musíte tak učinit písemně. Písemná žádost musí obsahovat název představení, datum a čas, počet vstupenek a cenu celkem, variabilní symbol platby a číslo účtu, na který má být zaplacená částka poukázána. Pokud žádost nebude obsahovat některý z uvedených údajů, nebude vyřízena.
    E-mail se vstupenkami se může nacházet v různých složkách - Zkontrolujte si prosím všechny složky doručené pošty, včetně Spamu, Nevyžádané pošty, Reklamy, Sociálních sítí apod.


Fany a pes (Fritzi: Eine Wendewundergeschichte)

    Vrácení prostředků - V případě, že Vám byly finanční prostředky staženy z Vašeho bankovního účtu, do 3 pracovních dnů od platby Vám budou peníze automaticky vráceny na Váš účet.
    Plná e-mailová schránka - Ověřte si prosím, zda nemáte plnou poštovní schránku, což brání přijetí e-mailu se vstupenkami. Po uvolnění přeplněné poštovní schránky Vám systém automaticky odešle vstupenky ještě jednou.
    Statistiky o návštěvnosti: abychom věděli určit pro vlastní potřeby a pro potřeby našich reklamních partnerů, kolik lidí navštívilo naše stránky. Tato data jsou anonymní a poskytují nám skvělou zpětnou vazbu, jak lidé používají náš web, abychom mohli jeho obsah vylepšovat.
    Marek Krátký hodnotí vítězné utkání proti Hradci Králové, ve kterém Arma přehrála soupeře v poměru 2:0.


Addamsova rodina (The Addams Family)

    Zákazník bere na vědomí, že současně si může rezervovat vstupenky pouze na 1 představení. A rezervovat vstupenky na další představení může až po ukončení rezervace, kterou předtím začal. Pokud zákazník nedodrží tyto pokyny provozovatel neručí za to jeho rezervaci, přesto, že zákazník obdrží email o potvrzení rezervace. Provozovatel si vyhrazuje právo ně zrušení takové rezervace a to bez oznámení zákazníkovi.
    Vstupenky nemám rezervované - V případě, že dané vstupenky nemáte rezervované a o představení je velký zájem a očekává se brzké vyprodání představení, doporučujeme Vám zakoupit si jiná místa a použít přímo platbu kartou namísto bankovního převodu.
    Nedostatek času do začátku představení - V případě, že je do začátku představení už málo času, nahlaste v pokladně variabilní symbol nákupu a naši pokladníci Vám vydají klasické papírové vstupenky.
    Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 5 až 1°C.


Zakupte vstupenku online, s doručením do mobilu

    ZÁŘÍ * rozloučení se školáky  * vystoupení dětí - kulturní program u příležitosti zahájení výstavy historické fotografie Kladruby nad Labem a okolí ŘÍJEN * předplavecká výuka - plavecký areál Chrudim * školní výlet Staré Hrady - Z pohádky do pohádky * kino do škol - Život stromů (promítání ve 3D) * loutkové divadlo - Jak Jeníček zlobil a o lesních pěšinkách LISTOPAD * podzimní tvoření s rodiči * vánoční fotografování * loutkové divadlo v MŠ - Jak se zvířátka chystají na zimu * hýbánky - zpívánky s Anetou PROSINEC * vánoční jarmark - rozsvícení vánočního stromečku - vystoupení dětí s kulturním programem * Čert a Mikuláš v MŠ * pečení mikulášských perníků a cukroví v MŠ * adventní výlet do skanzenu - Veselý kopec * adventní tvoření s rodiči * vánoční nadílka v MŠ LEDEN * VČD Pardubice - divadelní představení Krkonošské pohádky Tento program bude aktuálně doplněn dle nabídky

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0008:55:33