Jak na věc


líčení k hnědým očím

Vítejte na stránkách YANA NAVITSKAYA

    Yana Navitskaya je profesionální kosmetická poradkyně a vizážistka, která pracuje v oboru více než deset let. Dokáže z Vás udělat krásnou, sebevědomou ženu.
    Vždy jsem dokázala dosáhnout svých cílů a byla nejlepší a i tady to bylo stejné. Začala jsem dělat něco zcela odlišného, než co jsem do té doby zkusila. Bylo to osvobozující, byl to krok kupředu.
    Jakmile tuto filozofii pochopíte, zjistíte, že učit ženy, jak být krásnější, je tou nejlepší pracovní příležitosti. I díky tomu jsem našla manžela, hodně nových přátelství, skvělý kolektiv a pocit, že jsem na správném místě.
    Dnes je to přesně třináct let, co jsem se setkala s kosmetikou a líčením. Tehdy kosmetika mi pomohla zbavit se akné a ucpaných pórů. Nyní mi pomáhá denně – nejen v boji za krásnější pleť, ale i v tom, abych se cítila nezávislá a sebevědomá.
    Když jsem v roce 2007 vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Minsku, měla jsem za sebou už velkou praxi v oboru. Od prvního ročníku jsem pracovala v reklamě, měla spokojené zákazníky i reference.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8057
cache: 0024:00:00