Jak na věc


léčitel jaroslav doubrava ceník

Spolupráce léčitele s duchovými bytostmi při léčení

    Diagnostika léčitelem probíhá tak, že jmenuje různé orgány těla, např.: hlava, oči, uši, krk, nos, plíce, žaludek, dvanáctník, tenké a tlusté střevo, žlučník, ledviny, játra atd. A pomocí kyvadélka zjistí, který orgán je nemocen. Potom, třeba pokud jde o žaludek, se v duchu ptá, zda jde o: překyselení, žaludeční vředy, rakovinu, infekci, a opět dostane odpovědi. Pak se může ptát, třeba jak dlouho nemoc trvá, jmenuje příslušné délky trvání a opět dostává odpovědi.
    V druhém případě, nejčastějším, kdy nejde o vědomé vyzvání duchové bytosti ke spolupráci, ale nakonec k němu nevědomě dojde, probíhá proces vývoje diagnostikování léčitelem zpravidla následovně:
    Jestliže duchovní úroveň léčitele dále klesá, může dojít k tomu, že z dopuštění Božího mu začne dodávat informace dokonce zlý duch. Ten mu zpravidla nedodává všechny informace špatné, ale tu a tam dobré, aby léčitel změnu přehlédl, a později jsou dodávány i chybné a matoucí informace. Léčitel pokud se doví o neúspěchu, omlouvá to mnohdy lehkovážně vymyšlenými důvody. Navíc v tomto duchovním stavu začne léčitel pro pocit své důležitosti a mimořádnosti šířit své vlastní názory, které jsou mnohdy do značné míry produktem jeho pýchy a bývají mnohdy vadné.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8112
cache: 0024:00:00