Jak na věc


léčitel jaroslav doubrava ceník

Spolupráce léčitele s duchovými bytostmi při léčení

    Diagnostika léčitelem probíhá tak, že jmenuje různé orgány těla, např.: hlava, oči, uši, krk, nos, plíce, žaludek, dvanáctník, tenké a tlusté střevo, žlučník, ledviny, játra atd. A pomocí kyvadélka zjistí, který orgán je nemocen. Potom, třeba pokud jde o žaludek, se v duchu ptá, zda jde o: překyselení, žaludeční vředy, rakovinu, infekci, a opět dostane odpovědi. Pak se může ptát, třeba jak dlouho nemoc trvá, jmenuje příslušné délky trvání a opět dostává odpovědi.
    Tady je třeba upozornit, že léčitel, který úspěšně spolupracuje s dobrou duchovou bytostí, není zpravidla stejně dobře schopen radit člověku i v jiných záležitostech a měl by být krajně opatrný. Ale léčitelé to zpravidla nerespektují a lidé jim věří, neboť neznají, že duchová bytost je zpravidla specializovaná převážně na určitý druh informací a ne na všechno.
    Zpočátku takové informace bývají pravdivé a šokující svou přesností. Ale po nějaké době může dojít ke zhoršení. Výsledek závisí hlavně od duchovního stavu léčitele. Pokud léčitel prvořadě dbá na svůj duchovní růst, jsou diagnostické výsledky nadále výborné.
    V druhém případě, nejčastějším, kdy nejde o vědomé vyzvání duchové bytosti ke spolupráci, ale nakonec k němu nevědomě dojde, probíhá proces vývoje diagnostikování léčitelem zpravidla následovně:


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00