Jak na věc


lávová lampa ve slevě

Tip na originální dárek pro ženy

    Lávová lampa disponuje hypnotickými vlastnostmi – stačí se na ni zadívat a hned tak z ní oči nespustíte. Zejména ženy si její relaxační účinky velice oblíbily. Proto je fascinující lávová lampa nápaditý dárek pro partnerku, přítelkyni nebo šéfovou. Obdarovat módní lampičkou můžete i maminku, tchýni nebo babičku.
    Svá kouzla stolní lávová lampa předvádí zvláště ve tmě. Díky jejím schopnostem si můžete zpestřit odpočinek o samotě a je také perfektním oživením romantického večera tráveného s milovanou osobou. Není lepší dekorace do obývacího pokoje, ložnice či kanceláře.
    V podstavci lampy je umístěna žárovka a kovový drátek k lepšímu vedení tepla. Nádobka s vodou a voskem se tepelným působením zahřívá (3 – 4 h.) a barevný vosk se postupně začne rozpouštět. Poté bude díky teplu stoupat směrem nahoru, kde se ochladí a začne klesat. Celý efekt se pravidelně opakuje a je doprovázen neobyčejnými tvary bublin, jejich trháním a spojováním.
    Unikátní lávová lampa je skvělým dárkem k jakékoliv příležitosti a můžete ji věnovat ženám i mužům všech generací. Lávovou lampu si lze pořídit do domácnosti, ale i kanceláře nebo penzionu. Jedná se o bezvadný dárek pro členy rodiny, přátele i kolegy ze zaměstnání.


Dekorativní osvětlení pro váš útulný domov

    Mezi originální doplňky do bytu nebo kanceláře patří stolní lávové lampy. Jejich kouzlo spočívá ve speciálním vosku, který se zahřívá pomocí žárovky. Rozehřátý vosk se uvnitř svítidla uvolňuje zcela náhodně a tak vznikají úžasné obrazce. Moderní lávové lampy mají odlišnou výšku a k dostání jsou v několika barevných variantách. Jak si dobře vybrat? Poradíme vám.
    Hledáte dekorativní, a zároveň relaxační dárek? Nabízíme vám úžasnou lávovou lampu, která je moderním doplňkem vhodným do každého interiéru. Dokáže navodit příjemnou atmosféru a pohled na ni je velmi uklidňující. 40cm lávová lampa je k dostání v několika barevných variantách.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00