Jak na věc


kundrata milotice jízdní kola

CentrumsportovnímedicínyMudr.IvanKundrát

    Naše firma se zabývá distribucí čokoládových i nečokoládových cukrovinek, bonbonier, čokolád, lízátek, bonbonů, žvýkaček, pendreků, želatinových sladkostí, hraček s cukrovinkami, energetických nápojů, trvanlivého pečiva a dalšího potravinářského zboží.
    Centrum sportovní medicíny MUDr. Ivan Kundrát je jedinou tělovýchovnou a sportovní ordinací v Karlovarském, Sokolovském a Chebském okrese (Karlovarském kraji) akreditovanou Ministerstvem zdravotnictví ČR a Českou lékařskou komorou pod vedením MUDr. Ivana Kundráta.
    Potřebujete půjčit spolehlivé a kvalitní auto za skvělou cenu? U nás je sazba účtována za den, nikoli za ujeté kilometry. Při dlouhodobějším pronájmu poskytujeme výrazné slevy, při zápůjčce je vyžadována vratná kauce.
    Počátky naší firmy sahají do roku 1991, kdy František Kundrát založil firmu Kundrát ADS. Vozový park tvořily dvě AVIE na rozvoz limonád pořízené na 500.000,- dluh.
    Nynější vozový park čítá 21 vozidel (12 tahačů, 14 návěsů, 6 nákl.vozidel 12 t, 2 nákl.vozidla 6 t, 1 dodávka 1,5 t, a 2 přívěsy 6 t). Jedná se převážně o vozy zn. DAF, IVECO, MAN, RENAULT.
    Postupem času se firma rozšiřovala a začali jsme zabezpečovat i dopravu mezinárodní. V roce 2006 pak byla společnost přetransformována na Kundrát Transport s.r.o.


Vítejte na stránkách velkoobchodního prodejce cukrovinek pro jižní Moravu

    V současné době provádíme kompletní rekonstrukce a výstavby nových střech , zastřešení garážových stání, pergol, zahradních domků a ostatních prací v oboru.
    Společníci nově vzniklé firmy jsou od počátku pan Petr Kundrát, pan Pavel Kundrát (oba s mnohaletými zkušenostmi s podnikáním v dopravě) a otec František, který je neustále hlavním tahounem naší rodinné firmy.
    Náš pracovník přijede až k Vám a ukáže Vám kompletní katalog našeho sortimentu, z kterého můžete rovnou udělat objednávku. Zboží Vám poté dovezeme dle sjednaného termínu.
    30. dubna 2014 Záznam ze slavnostního oznámení zastupitelstvem obce Bítov o chystaném jmenování skály Hvězdička nad kempem Bítov novým názvem Skála Vladimíra Kundráta.
    Společnost Kundrata s.r.o. (dříve Kundrata Richard) - velkoobchod cukrovinek působí na trhu od roku 1994. Nabídka firmy se stále rozšiřuje a nyní patříme mezi nejzajímavější dodavatele cukrovinek na jižní Moravě. Mezi náš sortiment patří čokoládové i nečokoládové cukrovinky od výrobců mnoha známých značek. Zaměřujeme se především na zásobování maloobchodních řetězců, obchodů s potravinami i jiným zbožím, čerpacích stanic atd.


Klinický psycholog, psychoterapeut a hypnoterapeut

    Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy absolvoval v roce 1979. V roce 1983 byl zařazen do oboru tělovýchovného lékařství, z něhož v roce 1989 úspěšně atestoval. Je držitelem licence MZ ČR a ČLK pro obor tělovýchovného lékařství. Byl členem mnoha reprezentačních týmů juniorských kategorií kopané, klubovým lékařem atletů a dalších sportovců. Provádí preventivní lékařské prohlídky pro členy Horské služby a Městské policie. Poskytuje služby sportovního lékaře řadě zahraničních týmů v rámci sportovních soustředění v Karlových Varech.
    Legendární trumpetista, bítovský poštmistr Vladimír Kundrát, proslavil tuto vyhlídku a celý Bítov troubením svých večerek návštěvníkům kempu a celé zátoky. Poprvé z tohoto místa zazněly bítovské večerky v roce 1972. Skála nese jeho jméno od roku 2014, kdy oslavil významné životní jubileum.
    Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a místy i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 1 až 5°C. Noční teploty -3 až -7°C.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00