Jak na věc


kubánské rumy brno

Taštička na 4 dýmky umělá kůže černá

    Krámek s doutníky a dýmkami se nachází v krásném prostředí historické části KUTNÉ HORY, na trase k chrámu sv.BARBORY. Nedaleko/50m/je České muzeum stříbra HRÁDEK a nově rekonstruovaná JEZUITSKÁ KOLEJ,kde sídlí Galerie středočeského kraje/GASK/.Obchod má dlouholetou tradici a našel si mnoho spokojených zákazníků.Máme otevřeno každý den.Otvírací doba -DENNĚ. Navštivte starobylou Kutnou Horu, jistě Vás osloví její genius loci, starobylé uličky i množství unikátních památek, pro jejichž význam bylo naše město zařazeno na prestižní seznam UNESCO. Pro ty,kteří rádi nakupují z pohodlí domova, jsou tu tyto stránky. Přejeme pohodový výběr, ať už doutníku, dýmky nebo vína. Martin Vosáhlo a Josef Barták.
    Kouření doutníků není jako u cigaret. Je to rituál. Je na to potřeba správné duševní a psychická pohoda. Správně si ho nahřát, zapálit, a užívat si. Umíte doutníky skladovat, správně seříznout, zapálit?
    Spustili jsme online obchod s doutníky. Nejsme ale pouze eshop, jsme dovozci do ĆR z Mexika a Indonesie. Rozumíme doutníkům a jsme vyhledávanými profesionály pro školení, přednášky a presentace z oblasti kouření, uchovávání a anatomie doutníků.
    Vítáme Vás na internetových stránkách kameného obchodu, dýmky, doutníky, víno, který v roce 2003 otevřeli dva dýmkaři a milovníci vína a doutníků. V naší nabídce naleznete dýmky domácích i zahraničních výrobců, nejkvalitnější suché i vlhké doutníky včetně doplňků. V neposlední řadě nabízíme výběr kvalitních vín.


Dýmkový tabák Larsen 2019 Edition

    Tento dokumentární film nadace Člověk v tísni je sondou do kubánské reality skryté za závojem propagandy režimu Fidela Castra. Hlavním hrdinou Kubánského jara je vůdčí osobnost kubánské opozice Oswaldo Payá Sardiňas, který vysvětluje úsilí disentu o nenásilnou transformaci na „ostrově svobody“, a to navzdory masivní vlně represí rozpoutané režimem v březnu roku 2003, při níž bylo odsouzeno k trestům odnětí svobody až na 28 let více než 70 nezávislých novinářů a členů opozice. Autoři natočili rozhovory s některými z těchto lidí těsně před jejich uvězněním. Jejich výpovědi se střídají s velice emotivním svědectvím příbuzných pouhé dva měsíce po jejich zatčení a uvěznění. Kubánské jaro vypovídá nejen o strachu, který na ostrově vládne, ale též o nadějích prostých Kubánců, kteří se dožadují změn stejně jako sílící opozice. Na Kubě stále existuje informační blokáda a platí zákony, které realizaci podobných dokumentárních filmů trestají. I tento film byl natočený v podmínkách utaj

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00