Jak na věc


krytiny střešní na pergolu asfaltové

 Střešní krytiny pro šikmé střechy

    Nabízíme také k prodeji zateplovací systémy, fasádní a interiérové barvy, dekorativní omítkoviny, nátěrové hmoty, lepící a stěrkové hmoty a penetrační nátěry firmy Ekolak.
    Asfaltové šindele jsou odolné proti extrémním povětrnostním podmínkám jako jsou mrazy a tropická vedra, šindele mohou být použity ve všech klimatech. Nízká hmotnost dovoluje použít lehčí střešní konstrukci a tím snižuje finanční rozpočet domu. Šindele nevyžadují speciální a drahé příslušenství. Šindelové střechy pohlcují hluk při dešti nebo krupobití. Jsou nabízeny v široké paletě barev a tvarů, která se hodí ke každému stylu budovy a která ladí s okolím budovy.


Vláknocementová střešní krytina

    V současné době se používají tři základní druhy asfaltových vodotěsných izolací: oxidované asfalty, asfalty modifikované APP (ataktický polypropylen) a asfalty modifikované SBS (styren-butadien-styren). Vlivem častých klimatických změn v ČR i z dlouhodobé zkušenosti realizačních firem, jsou nejčastěji využívány asfaltové pásy s modifikátorem SBS, kde ochranu proti UV záření tvoří různobarevný keramický či břidličný posyp na vrchní straně asfaltového pásu. Asfaltové modifikované pásy si zachovávají své elastické vlastnosti od -40° do +90°, proto snadněji přenášejí tepelné i mechanické napětí, kterému jsou vystavovány a tím dokonale chrání střešní konstrukci před vnějšími vlivy. Asfaltové pásy SBS jsou nejrozšířenější v ČR a běžně používané pro všechny typy střech.
    Střecha je stavební konstrukce nad chráněným (vnitřním) prostředím, vystavená přímému působení atmosférických vlivů, tzn. zejména slunečnímu záření, dešti, sněhu a větru. Střešní krytina musí chránit vnitřní prostředí v zimě před chladem a v létě před nadměrným teplem. Při návrhu střechy je třeba brát v úvahu umístění celého objektu a parametry vnějšího prostředí, zasazení do terénu (např. otevřená krajina), parametry vnitřního prostředí (podle typu provozu apod.) a geometrický tvar střechy (sklon střechy, typ a členitost střechy).
    Pálená (keramická) střešní krytina je osvědčená skládaná střešní krytina, která je vyráběna z tradičního přírodního materiálu. V nabídce keramických střešních krytin je ucelený sortiment, který zahrnuje veškeré střešní tašky a systémové doplňky. Materiál použitý při výrobě pálené střešní krytiny zajišťuje její stálobarevnost, velkou odolnost vůči povětrnostním vlivům a její dlouhou životnost.


Střešní krytiny od různých výrobců

    Plechová střešní krytina je odolná, lehká a hospodárná. Plechové střešní krytiny se vyrábí jako imitace tašek s posypem nebo bez posypu nebo jako velkoformátové plechové střešní krytiny. Velmi nízká hmotnost střešní plechové krytiny šetří nejen náklady na vybudování krovu, ale také náklady na přepravu, skladování, manipulaci i montáž. Lehká střešní plechová krytina je vhodná pro jakékoliv střechy. Doporučený minimální sklon střechy je alespoň 14°.V porovnání s pálenou či betonovou taškou je výsledná hmotnost plechové krytiny zanedbatelná. Výsledkem je výrazné snížení zatížení konstrukce budovy. Tyto vlastnosti předurčují použití lehké střešní plechové krytiny jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích.
    Asfaltová (bitumenová) střešní krytina je skládaná střešní krytina s nízkou hmotností. V nabídce je ucelený sortiment zahrnující širokou škálu druhů, tvarů a barev asfaltových desek, šindelů a modifikovaných střešních tašek. Asfaltové šindele je možné použít pro střešní konstrukce se sklonem již od 18°. Asfaltové šindele a tašky jsou vhodné i pro obloukové střechy. Výhodou této střešní krytiny je nižší cena.
    V naší nabídce naleznete střešní krytiny a klempířské výrobky. Střešní systémy Vedag. Den Braven lepidla, tmely, silikony apod. Fasádní a interiérové byrvy Ekolak.
    Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej střešních krytin a doplňků, střešních oken, tepelných izolací, řeziva pro střechy, klempířských prvků včetně plechů v tabulích a ve svitcích. V našem sortimentu naleznete také asfaltové pásy různých typů a značek na ploché střechy


Bitumenové střešní krytiny a PVC desky

    Betonová střešní krytina je skládaná střešní krytina, která je vyráběna z vysoce zhutněného kvalitního betonu. V nabídce betonových střešních krytin je ucelený sortiment, který zahrnuje kvalitní střešní tašky i systémové doplňky. Skládaná betonová střešní krytina se snadno pokládá, vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. V nabídce je široká škála modelů betonových střešních tašek, barev a povrchových úprav skládané betonové střešní krytiny.
    V nabídce pálené střešní krytiny, betonové střešní krytiny, lehké střešní krytiny, bitumenové střešní krytiny, vlnité bitumenové desky, vláknocementové krytiny, skládané střešní krytiny, vlnité krytiny, plechové střešní krytiny, velkoformátové krytiny, maloformátové krytiny, trapézové plechy, prosvětlovací střešní desky, asfaltové šindele.Nákup střešních krytin u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání v rámci jedné objednávky.
    Specializujeme se na montáž nových střech, rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb. Našim zákazníkům vždy poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a sádrakrtonářských prací. Naše nabídka zahrnuje stavební práce v oblasti rekonstrukce střech nebo realizace střech na klíč.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00