Jak na věc


krytina plochých střech

Střechy Pardubice, Chrudim a okolí | DVOŘÁK-STŘECHY s.r.o.

    Realizaci dodávky rekonstrukce původní střechy či střechy nové provádíme s vybranými a osvědčenými dodavateli materiálu. Kvalita střešních krytin jde ruku v ruce s kvalitou odváděné práce - jsme držiteli prestižních certifikátů přímo od výrobců střešních krytin. S námi Vám střecha bude dělat jen radost.
    Německé asfaltové modifikované pásy od společnosti Vedag, vyrobené z homogenizované směsi asfaltů a SBS kaučuku, jsou pásy k širokému použití. Na rozdíl od klasických asfaltových pásů se vyznačují vyšší elasticitou a vysokou odolností proti vysokým i nízkým teplotám. V široké nabídce tak máte možnost vybírat pásy pro hydroizolace staveb, do prostor s nebezpečím vzniku požáru. Díky svým jedinečným vlastnostem je možné asfaltové modifikované pásy využít i pro vegetační střechy. Jsou zárukou dlouhé životnosti a bezporuchovosti při prováděné hydroizolaci plochých střech a spodních staveb. Nemáte s nimi zkušenosti? Naši pracovníci Vám rádi zodpoví jakékoliv dotazy a doporučí nejvhodnější řešení.
    Izolace plochých střech děláme dlouhá léta, zaměstnáváme zručné řemeslníky se spoustou zkušeností, používáme osvědčené materiály a postupy a vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Na ploché střechy vám dáme nadstandardní záruku životnosti.


Potřebujete střechu? Nebo tepelku? Nebo okapy?

    Provádíme výstavbu a rekonstrukce střešních krovů a střešních konstrukcí. Výroba nejrůznějších konstrukcí pergol a altánů, včetně možnosti shlédnout vše předem v 3d modelu na počítači - v oblasti Pardubice, Chrudim a okolí.
    FATRAROOF Thermo - izolace ploché střechy: Hydroizolační systém FATRAROOF THERMO řeší komplexně jednoplášťové střešní konstrukce s tepelně izolační, hydroizolační a parotěsnou vrstvou o klasickém uspořádání v parametru plochých i šikmých střech.Do komplexního sendvičového řešení patří kromě hydroizolační fólie FATRAFOL také tepelně-izolační vrstva z polystyrenu či minerální vaty.
    FATRAROOF Solar - fotovoltaika a izolace střechy: Vzhledem k tomu, že v současné době probíhá na základě podpory orgánů EU rozvoj tzv. obnovitelných zdrojů energie (solární, větrná, geotermální a energie z biomasy), jejichž předností je, že nezatěžují životní prostředí exhalacemi a nevratnou produkcí skleníkových plynů, podpořilo vedení Fatry a.s. záměr vlastní výroby integrovaných fotovoltaických fólií pod názvem FATRASOL.


Ze života firmy Dvořák - střechy s.r.o.

    Firma Dvořák - střechy s.r.o. se specializuje na montáž a renovaci střech především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Našimi zákazníky jsou však také majitelé rodinných domů a bytová družstva mimo tyto regiony, pro které je synonymem kvalitně odvedené práce a rozumné ceny i solidnost a profesionální jednání. Střechy realizujeme jak částečnými dodávkami, tak komplety na klíč. Nedílnou součástí naší činnosti jsou i tesařské a klempířské práce.
    Nahlédněte do sekce Reference a kontaktujte nás. Rádi a ochotně zdarma naceníme vaši poptávku, přijedeme a navrhneme ideální řešení pro vaši střechu. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.
    Izolace plochých střech děláme již více než 20 let, proto máme osvědčené dodavatele kvalitních a ekologických materiálů, za které „dáme ruku do ohně“. To platí také pro naše zaměstnance, za které stoprocentně ručíme.
    Samolepící izolační pásy – bez nutnosti užití natavením, vhodné jako první hydroizolační vrstva na desky pěnového polystyrenu, dále se používají při provádění detailů např. ukončení hydroizolace u oken, světlíků a dveří, dřevěné konstrukce atd. Samolepící izolační pás plní jak vodotěsnou tak i ochrannou funkci v těsné blízkosti stavebních konstrukcí, u kterých by mohlo dojít poškození při aplikaci pomocí PB hořáků.


FATRA - střešní hydroizolační systémy FATRAROOF

    Jsme tu pro Vás - stačí nás jen oslovit. Prostřednictvím jednoduché poptávky Vám vytvoříme bezplatně nezávaznou nabídku - pak je to již jen na Vás, zda s námi své síly spojíte.
    Oxidované asfaltové pásy patří k tradičním materiálům pro ploché střechy. Dnes se většinou používají jako separační vrstvy nebo jako pomocné vrstvy v různých skladbách a konstrukcí staveb. Pro ploché střechy a izolaci spodních staveb existuje široká nabídka těchto pásů. V základním sortimentu nabízíme kvalitní německé pásy od společnosti Vedag. Správné technické a ekonomické řešení Vám nabídnou naši pracovníci.
    Prodáme Vám vše, co pro svoji střechu potřebujete nebo co s ní souvisí. Navíc Vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, na kolik Vás nákup u nás vyjde a budeme se snažit, abyste v kalkulaci našli nějakou slevičku. Samozřejmostí je odborné poradenství a odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se dané otázky. Pak už stačí napsat objednávku, případně podepsat dodací list a zboží zaplatit. Pokud budete potřebovat zboží Vám dovezeme až na stavbu, případně ho složíme hydraulickou rukou. A přibalíme úsměv.


Základní výhody mechanicky kotveného fóliového systému v porovnání s běžnými živičnými krytinami:

    Hydroizolační pásy z modifikovaného asfaltu jsou vyrobeny z kvalitní asfaltové hmoty a nosné vložky, umožňující použití pásu i v místech zvýšeného namáhání - vysoká pevnost i pružnost. Jako vrchní pás na izolaci plochých střech se vyrábí ve variantě dekor s ochranným břidličným posypem, který chrání asfaltovou hmotu proti vlivům UV záření, snižuje povrchovou teplotu a zvyšuje estetický dojem střechy. Tyto pásy jsou vyráběny v různých tloušťkách s výztužnou nosnou vložkou, různých typů a gramáží, dle určení pásu. Asfaltové izolační pásy jsou určeny jak pro povlakové krytiny střešních plášťů, tak i k vodotěsné izolaci spodních staveb.
    Provádíme kompletní montáž tvrdých krytin, šindelů, plechových krytin, bitumenových desek, ale i ostatních dle přání zákazníka především v oblasti Pardubice, Chrudim a okolí. Naše reference však obsáhnou celou Českou republiku.
    Odborně a pravidelně prováděné menší opravy a udržovací práce na střechách zabrání větším škodám a také investicím do budoucna. Nenechte svou střechu nečině přihlížet opotřebení či povětrnostním vlivům.
    SBS modifikované asfaltové izolační pásy - se spřaženou nosnou vložkou z polyesteru a skelných vláken, vyznačují se dobrou odolností a zpracovatelností i za nízkých teplot
    Dekorativní asfaltové izolační pásy - elasto-plastmerické asfaltové pásy s kovovou ochrannou fólií z leštěného hliníku nebo mědi s vysokou tepelnou a mechanickou odolností vrchní vrstvy a dlouhou životností.


Máte zájem o nákup střešní krytiny?

    FATRAROOF Green - izolace zelené střechy: Jedním z rostoucích trendů, který se i u nás těší stále větší oblibě, jsou tzv. „Zelené střechy“. Zeleň na střešních konstrukcích má mnoho příznivých funkcí. Z dobře založené zelené střechy má navíc přínos jak majitel, tak veřejnost. Našly se již i ambiciózní podnikatelské projekty využívající rozsáhlejších střešních ploch pro pěstování květin a zeleniny.
    Jsou vyrobeny z kvalitního měkčeného PVC (PVC-P) a jsou určené pro zhotovení hydroizolační vrstvy na plochých i šikmých střechách, a to i v požárně nebezpečných prostorech. Fólie jsou podle použití buď vyztužené polyesterovou mřížkou, skelnými vlákny, případně kombinovanou armaturou, ale i nevyztužené pro střešní detaily a prostupy. Hydroizolační fólie je možné mechanicky kotvit k podkladu, celoplošně lepit či volně klást u přitížených střech. Fólie lze zatížit zeminou, pojízdnou nebo pochůznou vrstvou či násypem oblého kameniva, jsou odolné UV záření a prorůstání kořínků vegetace.
    Poradíme vám, jakou střešní krytinu použít a jak správně složit jednotlivé vrstvy ploché střechy, aby byla izolace co nejúčinnější. Pro ploché střechy se používají povlakové střešní krytiny:


Spektrum činnosti firmy zahrnuje:

    Realizujeme ploché střechy a izolace plochých střech pro panelové domy, průmyslové objekty, sklady, obchody, školy či administrativní budovy. Pokládáme nové hydroizolační vrstvy, provádíme generální opravy plochých střech i rekonstrukce a regenerace střešního pláště. Kromě izolace plochých střech nabízíme také jejich zateplení. Izolujeme také terasy, balkóny a základy domů. Sídlo firmy je v Litomyšli, zakázky realizujeme po celé České republice. Kontaktujte nás!
    Hydroizolační fólie TPO – hydroizolační fólie vyrobené z TPO (termoplastického polyolefinu) vynikají vysokou odolností proti proražení, proti UV záření, hnilobě a nízkým teplotám. Velmi žádaná moderní hydroizolační fólie pro ploché střechy, průmyslové i spodní stavby.
    Hydroizolační fólie z PVC – široké využití střešních pásů s nosnými vložkami pro účinnou hydroizolaci plochých střech nejen rodinných domů, průmyslových staveb, ale i spodních staveb, jímek apod. Velmi žádaná izolace odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření. Fólie dodávány v různých tloušťkách a šířkách podle individuálních potřeb zákazníka.
    Mezi naše přednosti patří odborné ošetření a renovace plochých střech s nejmodernější technologií, pokládky fólií a hydroizolace. Každá plochá střecha i té nejmenší garáže může dostat zcela novou garanci kvality a odolnosti.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00