Jak na věc


krytina na střechu šindel

Produkty SATJAM v našem sortimentu

    Plechová střešní krytina je odolná, lehká a hospodárná. Plechové střešní krytiny se vyrábí jako imitace tašek s posypem nebo bez posypu nebo jako velkoformátové plechové střešní krytiny. Velmi nízká hmotnost střešní plechové krytiny šetří nejen náklady na vybudování krovu, ale také náklady na přepravu, skladování, manipulaci i montáž. Lehká střešní plechová krytina je vhodná pro jakékoliv střechy. Doporučený minimální sklon střechy je alespoň 14°.V porovnání s pálenou či betonovou taškou je výsledná hmotnost plechové krytiny zanedbatelná. Výsledkem je výrazné snížení zatížení konstrukce budovy. Tyto vlastnosti předurčují použití lehké střešní plechové krytiny jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích.
    Pálená (keramická) střešní krytina je osvědčená skládaná střešní krytina, která je vyráběna z tradičního přírodního materiálu. V nabídce keramických střešních krytin je ucelený sortiment, který zahrnuje veškeré střešní tašky a systémové doplňky. Materiál použitý při výrobě pálené střešní krytiny zajišťuje její stálobarevnost, velkou odolnost vůči povětrnostním vlivům a její dlouhou životnost.
    Betonová střešní krytina je skládaná střešní krytina, která je vyráběna z vysoce zhutněného kvalitního betonu. V nabídce betonových střešních krytin je ucelený sortiment, který zahrnuje kvalitní střešní tašky i systémové doplňky. Skládaná betonová střešní krytina se snadno pokládá, vyznačuje se vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. V nabídce je široká škála modelů betonových střešních tašek, barev a povrchových úprav skládané betonové střešní krytiny.


Vláknocementová střešní krytina

    Střecha je stavební konstrukce nad chráněným (vnitřním) prostředím, vystavená přímému působení atmosférických vlivů, tzn. zejména slunečnímu záření, dešti, sněhu a větru. Střešní krytina musí chránit vnitřní prostředí v zimě před chladem a v létě před nadměrným teplem. Při návrhu střechy je třeba brát v úvahu umístění celého objektu a parametry vnějšího prostředí, zasazení do terénu (např. otevřená krajina), parametry vnitřního prostředí (podle typu provozu apod.) a geometrický tvar střechy (sklon střechy, typ a členitost střechy).
    Asfaltové šindele jsou odolné proti extrémním povětrnostním podmínkám jako jsou mrazy a tropická vedra, šindele mohou být použity ve všech klimatech. Nízká hmotnost dovoluje použít lehčí střešní konstrukci a tím snižuje finanční rozpočet domu. Šindele nevyžadují speciální a drahé příslušenství. Šindelové střechy pohlcují hluk při dešti nebo krupobití. Jsou nabízeny v široké paletě barev a tvarů, která se hodí ke každému stylu budovy a která ladí s okolím budovy.
    Asfaltová (bitumenová) střešní krytina je skládaná střešní krytina s nízkou hmotností. V nabídce je ucelený sortiment zahrnující širokou škálu druhů, tvarů a barev asfaltových desek, šindelů a modifikovaných střešních tašek. Asfaltové šindele je možné použít pro střešní konstrukce se sklonem již od 18°. Asfaltové šindele a tašky jsou vhodné i pro obloukové střechy. Výhodou této střešní krytiny je nižší cena.


Výroba střešních krytin, oken a okapů.

    Specializujeme se na montáž nových střech, rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb. Našim zákazníkům vždy poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a sádrakrtonářských prací. Naše nabídka zahrnuje stavební práce v oblasti rekonstrukce střech nebo realizace střech na klíč.
    Výroba probíhá ve dvou výrobních závodech v Ostravě a v Písečné u Jeseníku na ploše téměř 80 000 m2. Čtrnáct profilovacích výrobních linek skýtá záruku dodávek výrobků ve špičkové kvalitě, množství a termínu. Od roku 2006 je společnost SATJAM členem skupiny jednoho z největších výrobců ocelových profilů v Evropě, společnosti Pruszynski Sp. z o.o.. Prodej a zákaznický servis zajišťuje pět vlastních obchodních středisek a síť obchodních partnerů, kterými jsou téměř všichni prodejci stavebních materiálů v ČR. Poradenství pro investory, architekty a projektanty v rámci větších projektů je zajišťováno z centrály firmy v Ostravě. Odbornost realizačních firem je zdokonalována pravidelnými bezplatnými školeními.
    Prodáváme stavební tmely, silikony, lepidla a polyuretanové pěny této světoznámé holandské firmy Den Braven. Skladem je široký výběr jejich rozsáhlého sortimentu za velmi příznivé ceny.


Bitumenové střešní krytiny a PVC desky

    Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Vyrábí a dodávána trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.
    V naší nabídce naleznete střešní krytiny a klempířské výrobky. Střešní systémy Vedag. Den Braven lepidla, tmely, silikony apod. Fasádní a interiérové byrvy Ekolak.
    V nabídce pálené střešní krytiny, betonové střešní krytiny, lehké střešní krytiny, bitumenové střešní krytiny, vlnité bitumenové desky, vláknocementové krytiny, skládané střešní krytiny, vlnité krytiny, plechové střešní krytiny, velkoformátové krytiny, maloformátové krytiny, trapézové plechy, prosvětlovací střešní desky, asfaltové šindele.Nákup střešních krytin u více prodejců dle výběru nejbližšího místa dodání v rámci jedné objednávky.


Střešní systémy a krytiny SATJAM

    Vlnité desky z tvrzeného PVC nebo bitumenové vlnité krytiny vhodné na zastřešení terasy, balkónu, letní zahrady, skleníky, hospodářské budovy. Pro svou nízkou hmotnost jsou bitumenové střešní krytiny ideální pro překrytí starých střech a jako funkční řešení pro střechy a obklady stěn na nejrůznějších typech střech.Výroba střešní krytiny je na principu dvacetivrstvé laminace s vlákny orientovanými v podélném směru. Neobsahuje azbest ani formaldehyd.
    Moderní, účinné a spolehlivé řešení zateplení šikmých střech, zajišťující optimální splnění stavebně fyzikálních požadavků na tepelnou ochranu a ochranu proti kondenzaci. Tepelně izolační panely jsou vyrobeny z polyisokyanurátové pěny PIR vypěněné mezi dvě vrstvy papírové vložky opatřené z vnější strany hliníkovým povlakem.
    Vláknocementová krytina je skládaná střešní krytina na bázi cementu armovaného vláknem. Tato střešní krytina je svou tvarovou a barevnou rozmanitostí a propracovaností detailů vhodná i pro složité architektonické kompozice. Složení střešní krytiny zaručuje její nehořlavost, mrazuvzdornost a odolnost povětrnosti. Nízká hmotnost konstrukce ji předurčuje i pro rekonstrukce, protože není třeba zesilovat krov. Nezatěžuje konstrukci krovu tak jako např. střešní krytina z pálených nebo betonových tašek. Krytina je propustná pro vodní páru.


 Střešní krytiny pro šikmé střechy

    Nabízíme také k prodeji zateplovací systémy, fasádní a interiérové barvy, dekorativní omítkoviny, nátěrové hmoty, lepící a stěrkové hmoty a penetrační nátěry firmy Ekolak.
    Široký výběr střešních krytin vhodných jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby, vám dává jedinečnou příležitost vybrat si právě to, co potřebujete. K dispozici vám bude ucelený systém, který řeší zastřešení vašeho domu po estetické i funkční stránce. Okapy, o které se nemusíte starat. Bezúdržbový okapový systém, který splňuje vaše požadavky na funkčnost i estetiku. Stejně jako moderní příslušenství pro střešní plášť je významným doplňkem vaší nové nebo rekonstruované střechy. Trapézové plechy nachází v moderním stavitelství nejrůznější uplatnění - od jednoduchých střešních krytin až po konstrukční prvky v rámci velkých stavebních projektů. Se stěnovými kazetami a dalšími fasádními prvky jsou základem lehkých opláštění.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
16717
cache: 0024:00:00