Jak na věc


krytina plochých střech

Střechy Pardubice, Chrudim a okolí | DVOŘÁK-STŘECHY s.r.o.

    Dekorativní asfaltové izolační pásy - elasto-plastmerické asfaltové pásy s kovovou ochrannou fólií z leštěného hliníku nebo mědi s vysokou tepelnou a mechanickou odolností vrchní vrstvy a dlouhou životností.
    Provádíme výstavbu a rekonstrukce střešních krovů a střešních konstrukcí. Výroba nejrůznějších konstrukcí pergol a altánů, včetně možnosti shlédnout vše předem v 3d modelu na počítači - v oblasti Pardubice, Chrudim a okolí.
    Hydroizolační fólie z PVC – široké využití střešních pásů s nosnými vložkami pro účinnou hydroizolaci plochých střech nejen rodinných domů, průmyslových staveb, ale i spodních staveb, jímek apod. Velmi žádaná izolace odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření. Fólie dodávány v různých tloušťkách a šířkách podle individuálních potřeb zákazníka.


Základní výhody mechanicky kotveného fóliového systému v porovnání s běžnými živičnými krytinami:

    Jsou vyrobeny z kvalitního měkčeného PVC (PVC-P) a jsou určené pro zhotovení hydroizolační vrstvy na plochých i šikmých střechách, a to i v požárně nebezpečných prostorech. Fólie jsou podle použití buď vyztužené polyesterovou mřížkou, skelnými vlákny, případně kombinovanou armaturou, ale i nevyztužené pro střešní detaily a prostupy. Hydroizolační fólie je možné mechanicky kotvit k podkladu, celoplošně lepit či volně klást u přitížených střech. Fólie lze zatížit zeminou, pojízdnou nebo pochůznou vrstvou či násypem oblého kameniva, jsou odolné UV záření a prorůstání kořínků vegetace.
    Realizujeme ploché střechy a izolace plochých střech pro panelové domy, průmyslové objekty, sklady, obchody, školy či administrativní budovy. Pokládáme nové hydroizolační vrstvy, provádíme generální opravy plochých střech i rekonstrukce a regenerace střešního pláště. Kromě izolace plochých střech nabízíme také jejich zateplení. Izolujeme také terasy, balkóny a základy domů. Sídlo firmy je v Litomyšli, zakázky realizujeme po celé České republice. Kontaktujte nás!
    SBS modifikované asfaltové izolační pásy - se spřaženou nosnou vložkou z polyesteru a skelných vláken, vyznačují se dobrou odolností a zpracovatelností i za nízkých teplot
    Izolace plochých střech děláme dlouhá léta, zaměstnáváme zručné řemeslníky se spoustou zkušeností, používáme osvědčené materiály a postupy a vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Na ploché střechy vám dáme nadstandardní záruku životnosti.


Máte zájem o nákup střešní krytiny?

    Samolepící izolační pásy – bez nutnosti užití natavením, vhodné jako první hydroizolační vrstva na desky pěnového polystyrenu, dále se používají při provádění detailů např. ukončení hydroizolace u oken, světlíků a dveří, dřevěné konstrukce atd. Samolepící izolační pás plní jak vodotěsnou tak i ochrannou funkci v těsné blízkosti stavebních konstrukcí, u kterých by mohlo dojít poškození při aplikaci pomocí PB hořáků.
    Jsme tu pro Vás - stačí nás jen oslovit. Prostřednictvím jednoduché poptávky Vám vytvoříme bezplatně nezávaznou nabídku - pak je to již jen na Vás, zda s námi své síly spojíte.
    Nahlédněte do sekce Reference a kontaktujte nás. Rádi a ochotně zdarma naceníme vaši poptávku, přijedeme a navrhneme ideální řešení pro vaši střechu. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.
    Prodáme Vám vše, co pro svoji střechu potřebujete nebo co s ní souvisí. Navíc Vám nejprve zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, na kolik Vás nákup u nás vyjde a budeme se snažit, abyste v kalkulaci našli nějakou slevičku. Samozřejmostí je odborné poradenství a odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se dané otázky. Pak už stačí napsat objednávku, případně podepsat dodací list a zboží zaplatit. Pokud budete potřebovat zboží Vám dovezeme až na stavbu, případně ho složíme hydraulickou rukou. A přibalíme úsměv.


FATRA - střešní hydroizolační systémy FATRAROOF

    Izolace plochých střech děláme již více než 20 let, proto máme osvědčené dodavatele kvalitních a ekologických materiálů, za které „dáme ruku do ohně“. To platí také pro naše zaměstnance, za které stoprocentně ručíme.
    Firma Dvořák - střechy s.r.o. se specializuje na montáž a renovaci střech především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Našimi zákazníky jsou však také majitelé rodinných domů a bytová družstva mimo tyto regiony, pro které je synonymem kvalitně odvedené práce a rozumné ceny i solidnost a profesionální jednání. Střechy realizujeme jak částečnými dodávkami, tak komplety na klíč. Nedílnou součástí naší činnosti jsou i tesařské a klempířské práce.
    FATRAROOF Thermo - izolace ploché střechy: Hydroizolační systém FATRAROOF THERMO řeší komplexně jednoplášťové střešní konstrukce s tepelně izolační, hydroizolační a parotěsnou vrstvou o klasickém uspořádání v parametru plochých i šikmých střech.Do komplexního sendvičového řešení patří kromě hydroizolační fólie FATRAFOL také tepelně-izolační vrstva z polystyrenu či minerální vaty.


Spektrum činnosti firmy zahrnuje:

    Realizaci dodávky rekonstrukce původní střechy či střechy nové provádíme s vybranými a osvědčenými dodavateli materiálu. Kvalita střešních krytin jde ruku v ruce s kvalitou odváděné práce - jsme držiteli prestižních certifikátů přímo od výrobců střešních krytin. S námi Vám střecha bude dělat jen radost.
    Mezi naše přednosti patří odborné ošetření a renovace plochých střech s nejmodernější technologií, pokládky fólií a hydroizolace. Každá plochá střecha i té nejmenší garáže může dostat zcela novou garanci kvality a odolnosti.
    Odborně a pravidelně prováděné menší opravy a udržovací práce na střechách zabrání větším škodám a také investicím do budoucna. Nenechte svou střechu nečině přihlížet opotřebení či povětrnostním vlivům.
    FATRAROOF Solar - fotovoltaika a izolace střechy: Vzhledem k tomu, že v současné době probíhá na základě podpory orgánů EU rozvoj tzv. obnovitelných zdrojů energie (solární, větrná, geotermální a energie z biomasy), jejichž předností je, že nezatěžují životní prostředí exhalacemi a nevratnou produkcí skleníkových plynů, podpořilo vedení Fatry a.s. záměr vlastní výroby integrovaných fotovoltaických fólií pod názvem FATRASOL.


Potřebujete střechu? Nebo tepelku? Nebo okapy?

    Provádíme kompletní montáž tvrdých krytin, šindelů, plechových krytin, bitumenových desek, ale i ostatních dle přání zákazníka především v oblasti Pardubice, Chrudim a okolí. Naše reference však obsáhnou celou Českou republiku.
    FATRAROOF Green - izolace zelené střechy: Jedním z rostoucích trendů, který se i u nás těší stále větší oblibě, jsou tzv. „Zelené střechy“. Zeleň na střešních konstrukcích má mnoho příznivých funkcí. Z dobře založené zelené střechy má navíc přínos jak majitel, tak veřejnost. Našly se již i ambiciózní podnikatelské projekty využívající rozsáhlejších střešních ploch pro pěstování květin a zeleniny.


Ze života firmy Dvořák - střechy s.r.o.

    Německé asfaltové modifikované pásy od společnosti Vedag, vyrobené z homogenizované směsi asfaltů a SBS kaučuku, jsou pásy k širokému použití. Na rozdíl od klasických asfaltových pásů se vyznačují vyšší elasticitou a vysokou odolností proti vysokým i nízkým teplotám. V široké nabídce tak máte možnost vybírat pásy pro hydroizolace staveb, do prostor s nebezpečím vzniku požáru. Díky svým jedinečným vlastnostem je možné asfaltové modifikované pásy využít i pro vegetační střechy. Jsou zárukou dlouhé životnosti a bezporuchovosti při prováděné hydroizolaci plochých střech a spodních staveb. Nemáte s nimi zkušenosti? Naši pracovníci Vám rádi zodpoví jakékoliv dotazy a doporučí nejvhodnější řešení.
    Poradíme vám, jakou střešní krytinu použít a jak správně složit jednotlivé vrstvy ploché střechy, aby byla izolace co nejúčinnější. Pro ploché střechy se používají povlakové střešní krytiny:
    Hydroizolační pásy z modifikovaného asfaltu jsou vyrobeny z kvalitní asfaltové hmoty a nosné vložky, umožňující použití pásu i v místech zvýšeného namáhání - vysoká pevnost i pružnost. Jako vrchní pás na izolaci plochých střech se vyrábí ve variantě dekor s ochranným břidličným posypem, který chrání asfaltovou hmotu proti vlivům UV záření, snižuje povrchovou teplotu a zvyšuje estetický dojem střechy. Tyto pásy jsou vyráběny v různých tloušťkách s výztužnou nosnou vložkou, různých typů a gramáží, dle určení pásu. Asfaltové izolační pásy jsou určeny jak pro povlakové krytiny střešních plášťů, tak i k vodotěsné izolaci spodních staveb.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
17219
cache: 0024:00:00