Jak na věc


krytý bazén frýdek místek pro veřejnost

Ford Mondeo IV kryty zrcátek nerez

    Cenu jednotlivých krytů stanovujeme individuálně, dle rozměrů a složitosti poptaného dílu. Pokud jste nenašli cenu požadovaného produktu, zašlete nám Vaši poptávku na naši emailovou adresu.
    Produkt je skladově dostupný, k jeho expedici dojde následující pracovní den. V případě osobního odběru je třeba zboží nejprve objednat a poté budete o možnosti jeho vyzvednutí informováni.
    Velice zajímavá se jeví výroba krytů z barevných materiálů. Kryt z průsvitného barevného plexiskla může sloužit k modulaci barvy světla, taktéž je možné barevné kryty vhodně začlenit do celkové kompozice prostoru. Barevného efektu lze také dosáhnout vhodným použitím potisků.
    Polykarbonátové kryty se používají v místech, kde hrozí z nějakého důvodu prasknutí plexiskla z důvodu křehkosti materiálu. Typicky se tedy tyto kryty využívají jako ochranné kryty, zejména jako kryty strojů a strojních součástí a kryty průmyslových zařízení. Jsou tudíž vhodné i do exteriérů. Polykarbonátové kryty mohou být:


Mercedes ML (W163) kryty zrcátek nerez

    Čiré plexisklové kryty slouží jako ochrana citlivých a členitých předmětů před prachem a mechanickým poškozením. Jsou tedy vhodné jako náhrada za popraskané kryty gramofonů, dále jako kryty architektonických modelů, kryty na modely, či jako kryty na dorty a další potraviny. Vyrábíme tyto typy krytů:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00