Jak na věc


krokoměr na ruku jako hodinky

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYVÍCE OD AUTORA

    Krokoměry se staly v několika posledních letech poměrně vyhledávaným sortimentem. Může za to hlavně lidská mentalita a novodobý životní styl, kdy se většina z nás pohybuje stále méně a méně. Sedavá zaměstnání mají velice neblahý vliv na celkovou kondici a zdraví člověka.
    Především ti neznalí si pravděpodobně nedokáží představit, jak takový krokoměr vypadá. Jde ve své podstatě o elektronické zařízení malých rozměrů. Produkt snadno skladovatelný v kapse, popřípadě upotřebitelný v závěsu na krku.
    Nabízen je samozřejmě bezpočet nejrůznějších značek. Pakliže vás však zajímá kvalitní krokoměr na ruku jako hodinky, pak se zaměřte na výrobce typu inSPORTLINE, Tanita nebo Yamax. Záruka precizního zpracování a hlavně přesného měření, o něž stojí bezpochyby každý člověk.
    Výrobek, jehož dominantou je malý displej, kde se zobrazují potřebné údaje. Princip fungování je poměrně jednoduchý. Malým zařízením jsou měřeny výkyvy vašeho těžiště, jež odpovídají klasické chůzi, z čehož lze poměrně přesně určit celkový počet kroků za den.


Krokoměr jako hodinky na ruku - pedometr + POŠTA ZDARMA

    Krokoměr na ruku jako hodinky, může mít samozřejmě odlišné množství funkcionalit, v závislosti na tom, co od daného přístroje očekáváte. Kromě celkového měření kroků je to i denní počítadlo, popřípadě kalkulace rychlosti. Nechybí stopky nebo časová měřidla, včetně ukazatele množství spálených kalorií.
    Stručný rádce: krokoměry, neboli pedometry jsou praktickým doplňkem pro všechy sportující. Jedná se o šikovný sportovní doplněk, který vám spočítá kroky, které ujdete za celý den, či týden. Umí zobrazit spálené kalorie, čas věnovaný chůzi a mnoho dalšího. Krokoměr pro seniory pomáhá i se sledováním zdravotního stavu osoby. Ať už se věnujete běžné outdoorové turistice, či severské chůzi, od teď budete mít perfektní přehled o stavu svých výkonech. Odborníci doporučují ujít denně pro zdraví min. 10 000 kroků. Krokoměr lze umístit na ruku jako hodinky a začněte si je hned teď počítat!
    Právě kvůli tomu si někteří jedinci pořizují krokoměr na ruku jako hodinky, aby věděli, kolik kroků za den ujdou. Jaký je jejich energetický výdej a kdy naopak musí vyrazit ještě za nějakým sportem, aby alespoň v částečné míře naplnili potřené pohybové kvóty.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00