Jak na věc


krby v obýváku cena

Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit, jsme tu pro Vás!

    Naši krbaři provedou kvalitně, rychle a levně stavby krbů kdekoli v České republice. Realizujeme stavby krbů a celých systémů vytápění krby ve všech typech objektů. Náš tým topenářů je schopen pružně reagovat na termíny instalatérských prací a jejich rozsah podle požadavků zákazníků a investorů.
    Krby se vyrábějí ve více druzích a provedeních. Liší se podle použitého stavebního materiálu, využití v interiérech a exteriérech, náročnosti stavby a transportu materiálu, ve výkonu a v dalších parametrech.
    Interiérové krby - všechny krby umístěné uvnitř interiérů - plní obvykle estetickou funkci i funkci domovního topidla
    Krby z jiných materiálů - kombinace oceli, skla, dřeva, výrobky z nerezu a dalších materiálů - především u napodobenin pravých krbů
     Krbové vložky jsou základním funkčním prvem obezděných krbů a dodávají se často samostatně. Jejich funkcí je zesílení topného účinku krbu, schopnost akumulace tepla a většinou také funkce tepelného výměníku mezi teplem krbu a teplosměnným médiem rozvádějícím teplo do dalších místností domu. Obestavěním ocelové nebo litinové krbové vložky vznikne krb s krbovou vložkou, který se může obezděním libovolně přizpůsobit designu místnosti.
    Šamotové krby - krby postavené ze šamotových cihel - vysoký topný výkon a schopnost akumulace tepla


Dodáme Vám krb podle Vašich představ

    Akumulační krby - teplo z krbu se akumuluje do zásobníku teplé vody - z něj je pak dům vytápěn i po vyhasnutí krbu. Krb se takto stává nejen lokálním topidlem, ale s pomocí rozvodů tepla a soustavy otopných těles zajišťuje vytápění i vzdálených místností bez potřeby vybudování teplovzdušných rozvodů.
    Díky dobrému pokrytí ČR našimi topenáři Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme instalaci, opravy nebo rekonstrukci vytápění všemi druhy krbů bez ohledu na místo Vašeho bydliště / firmy.
    Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice, montuje nerezové třísložkové komíny Schiedel a dodává krbové vložky francouzského výrobce SEGUIN DUTERIEZ. Dodáváme moderní designové krby J.C.BORDELET.  
    Krby bez krbové vložky mají velmi malou účinnost vytápění - předávají teplo do místnosti jen přímým sáláním plamene a vyhřátým obezděním. Vytopení domu tímto druhem krbu trvá velmi dlouho a se značnou spotřebou dřeva, které s přímým přístupem vzduchu hoří velmi rychle. Přesto mají tyto tradiční krby svoje nezastupitelné místo právě pro neopakovatelnou atmosféru, kterou dokáží navodit díky přímému kontaktu s plamenem ohně.


Rozdělení krbů podle materiálu obezdění

    Krby na biolíh - (tzv. bio-krby) - speciální topidla spalující tekuté palivo na bázi líhu - obejdou se bez komínu a provozují se přímo v obytných místnostech jako topidlo s otevřeným plamenem
    Naši zkušení krbaři provádějí kvalifikované stavby krbů všech typů. Nabízíme komplexní realizaci vytápění krby pro domácnosti, firmy i instituce.
    Ke každému krbu je třeba kvalitní komín. Pokud komín ještě nemáte nabízíme Vám stavbu nerezového třísložkového komínu. Pro více informací o komínech navštivte náš web: KominyNaKlic.cz
     Krby obezděné s krbovou vložkou - primárním účelem krbu je vytápění místností, sekundárním požadavkem je dekorativnost. Ocelová nebo litinová krbová vložka má trojí účinek :
    Připravte si fotografie konkrétních realizací, grafický návrh od architekta nebo slovy popište, jak mají krb či kamna vypadat, kde budou umístěny a jaké technické požadavky mají splňovat.
    Nyní už můžeme vypracovat konkrétní nabídku s přesnou kalkulací. Pokud s ní souhlasíte, nic nám nebrání začít pracovat na Vašem krbu. Pokud nabídku nepřijmete, nic se neděje, až do tohoto okamžiku je naše spolupráce zcela nezávazná!


Požádejte ještě dnes o cenovou nabídku krbařských prací

    Nechte si od nás zpracovat 3D návrh. Prohlédněte si ho a dejte nám náměty na jeho zlepšení. Toto opakujme až do okamžiku, kdy s návrhem budete 100% spokojeni.
    Mramorové krby - krby s obezděním z mramorových dílců anebo obložené mramorovými vnějšími kachlemi
    Elektrické krby - elektrická přímotopná tělesa konstruována tak, aby vizuálně, zvukově i tepelně imitovala provoz skutečného krbu. Nepatří tak mezi pravé krby, ale spíše mezi speciální přímotopy.
    Otevřené krby bez krbové vložky umožňují primárně domácí posezení u otevřeného ohně bez nároků na funkci vytápění. Většina těchto klasických krbů je charakteristická otevřeným topeništěm, což umožňuje vzrušující kontakt s otevřeným ohněm, doprovázený slyšitelným praskáním dřeva a vůní pryskyřic.
    Kachlové krby - krby s obezděním ze speciálních ozdobných kachlí - spojení funkce krbu a tradičních krbových kamen
    Ekologické krby - krby se zvýšenou účinností vytápění, krby spalující paliva vyrobená z odpadních surovin, krby bez emisí toxických zplodin a jiná zařízení přinášející významné úspory nebo přispívající k ochraně a šetření životního prostředí.


Vyberte si Vaše nejbližší krbaře ...

    Na těchto stránkách Vám pro Vaši inspiraci nabízíme různé styly a provedení krbů a fotogalerii našich realizací krbů. Krby a krbové vložky si můžete prohlédnout v klidu Vašeho domova a v případě zájmu nás kontaktovat a nebo navštívit v naší prodejně.
    V této sekci představujeme ukázky krbů, které jsme schopni realizovat v souladu s vašimi představami. Finální výsledek může vypadat naprosto identicky, nebo může být upraven podle vašich dispozic a situace. Jedná se zejména o ukázky různých řešení obestaveb krbových vložek. Každý krb má uvedeny vhodné krbové vložky, avšak není žádnou překážkou upravit konkrétní model krbu na jinou vložku - topeniště. Realizujeme krby teplovzdušné i teplovodní "na klíč". 
    Nakonec zbývá už jen prvně rozdělat oheň a těšit se z krásného krbu či kamen u Vás doma. ??? Na každý krb poskytujeme záruku xxxx let a našim zákazníkům dlouhodobě poskytujeme také odborný servis a údržbu.
    Zahradní krby - venkovní krby sloužící převážně k zahradnímu grilování, uzení masa anebo k prostému posezení u ohně
    Ujasněte si, jaký druh, materiál, velikost a tvar krbové vložky Vám bude nejvíce vyhovovat. S výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte se nás v průběhu rozhodování ptát na vše, co Vás zajímá.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00