Jak na věc


krby v obýváku cena

Rozdělení krbů podle materiálu obezdění

    Mramorové krby - krby s obezděním z mramorových dílců anebo obložené mramorovými vnějšími kachlemi
    Krby na biolíh - (tzv. bio-krby) - speciální topidla spalující tekuté palivo na bázi líhu - obejdou se bez komínu a provozují se přímo v obytných místnostech jako topidlo s otevřeným plamenem
    Akumulační krby - teplo z krbu se akumuluje do zásobníku teplé vody - z něj je pak dům vytápěn i po vyhasnutí krbu. Krb se takto stává nejen lokálním topidlem, ale s pomocí rozvodů tepla a soustavy otopných těles zajišťuje vytápění i vzdálených místností bez potřeby vybudování teplovzdušných rozvodů.
    Kachlové krby - krby s obezděním ze speciálních ozdobných kachlí - spojení funkce krbu a tradičních krbových kamen
    Nyní už můžeme vypracovat konkrétní nabídku s přesnou kalkulací. Pokud s ní souhlasíte, nic nám nebrání začít pracovat na Vašem krbu. Pokud nabídku nepřijmete, nic se neděje, až do tohoto okamžiku je naše spolupráce zcela nezávazná!


Krby bez výměníku

    Ujasněte si, jaký druh, materiál, velikost a tvar krbové vložky Vám bude nejvíce vyhovovat. S výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte se nás v průběhu rozhodování ptát na vše, co Vás zajímá.
    Naši zkušení krbaři provádějí kvalifikované stavby krbů všech typů. Nabízíme komplexní realizaci vytápění krby pro domácnosti, firmy i instituce.
    Krby z jiných materiálů - kombinace oceli, skla, dřeva, výrobky z nerezu a dalších materiálů - především u napodobenin pravých krbů
    V této sekci představujeme ukázky krbů, které jsme schopni realizovat v souladu s vašimi představami. Finální výsledek může vypadat naprosto identicky, nebo může být upraven podle vašich dispozic a situace. Jedná se zejména o ukázky různých řešení obestaveb krbových vložek. Každý krb má uvedeny vhodné krbové vložky, avšak není žádnou překážkou upravit konkrétní model krbu na jinou vložku - topeniště. Realizujeme krby teplovzdušné i teplovodní "na klíč". 
    Elektrické krby - elektrická přímotopná tělesa konstruována tak, aby vizuálně, zvukově i tepelně imitovala provoz skutečného krbu. Nepatří tak mezi pravé krby, ale spíše mezi speciální přímotopy.


Provádíme dodávky a stavby krbů všech druhů

    Nechte si od nás zpracovat 3D návrh. Prohlédněte si ho a dejte nám náměty na jeho zlepšení. Toto opakujme až do okamžiku, kdy s návrhem budete 100% spokojeni.
    Zahradní krby - venkovní krby sloužící převážně k zahradnímu grilování, uzení masa anebo k prostému posezení u ohně
    Interiérové krby - všechny krby umístěné uvnitř interiérů - plní obvykle estetickou funkci i funkci domovního topidla
    Naši krbaři provedou kvalitně, rychle a levně stavby krbů kdekoli v České republice. Realizujeme stavby krbů a celých systémů vytápění krby ve všech typech objektů. Náš tým topenářů je schopen pružně reagovat na termíny instalatérských prací a jejich rozsah podle požadavků zákazníků a investorů.
    Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice, montuje nerezové třísložkové komíny Schiedel a dodává krbové vložky francouzského výrobce SEGUIN DUTERIEZ. Dodáváme moderní designové krby J.C.BORDELET.  
    Ekologické krby - krby se zvýšenou účinností vytápění, krby spalující paliva vyrobená z odpadních surovin, krby bez emisí toxických zplodin a jiná zařízení přinášející významné úspory nebo přispívající k ochraně a šetření životního prostředí.


Krby se vyrábějí v mnoha provedeních - jaké stavíme krby

    Připravte si fotografie konkrétních realizací, grafický návrh od architekta nebo slovy popište, jak mají krb či kamna vypadat, kde budou umístěny a jaké technické požadavky mají splňovat.
    Ke každému krbu je třeba kvalitní komín. Pokud komín ještě nemáte nabízíme Vám stavbu nerezového třísložkového komínu. Pro více informací o komínech navštivte náš web: KominyNaKlic.cz
    Krby se vyrábějí ve více druzích a provedeních. Liší se podle použitého stavebního materiálu, využití v interiérech a exteriérech, náročnosti stavby a transportu materiálu, ve výkonu a v dalších parametrech.
     Krby obezděné s krbovou vložkou - primárním účelem krbu je vytápění místností, sekundárním požadavkem je dekorativnost. Ocelová nebo litinová krbová vložka má trojí účinek :
    Na těchto stránkách Vám pro Vaši inspiraci nabízíme různé styly a provedení krbů a fotogalerii našich realizací krbů. Krby a krbové vložky si můžete prohlédnout v klidu Vašeho domova a v případě zájmu nás kontaktovat a nebo navštívit v naší prodejně.


Krby | Vše o vytápění krbem | Realizace a stavby krbů

     Krbové vložky jsou základním funkčním prvem obezděných krbů a dodávají se často samostatně. Jejich funkcí je zesílení topného účinku krbu, schopnost akumulace tepla a většinou také funkce tepelného výměníku mezi teplem krbu a teplosměnným médiem rozvádějícím teplo do dalších místností domu. Obestavěním ocelové nebo litinové krbové vložky vznikne krb s krbovou vložkou, který se může obezděním libovolně přizpůsobit designu místnosti.
    Šamotové krby - krby postavené ze šamotových cihel - vysoký topný výkon a schopnost akumulace tepla
    Krby bez krbové vložky mají velmi malou účinnost vytápění - předávají teplo do místnosti jen přímým sáláním plamene a vyhřátým obezděním. Vytopení domu tímto druhem krbu trvá velmi dlouho a se značnou spotřebou dřeva, které s přímým přístupem vzduchu hoří velmi rychle. Přesto mají tyto tradiční krby svoje nezastupitelné místo právě pro neopakovatelnou atmosféru, kterou dokáží navodit díky přímému kontaktu s plamenem ohně.
    Díky dobrému pokrytí ČR našimi topenáři Vám profesionálně, kvalitně, rychle a levně provedeme instalaci, opravy nebo rekonstrukci vytápění všemi druhy krbů bez ohledu na místo Vašeho bydliště / firmy.


Rozdělení krbů podle umístění

    Otevřené krby bez krbové vložky umožňují primárně domácí posezení u otevřeného ohně bez nároků na funkci vytápění. Většina těchto klasických krbů je charakteristická otevřeným topeništěm, což umožňuje vzrušující kontakt s otevřeným ohněm, doprovázený slyšitelným praskáním dřeva a vůní pryskyřic.
    Nakonec zbývá už jen prvně rozdělat oheň a těšit se z krásného krbu či kamen u Vás doma. ??? Na každý krb poskytujeme záruku xxxx let a našim zákazníkům dlouhodobě poskytujeme také odborný servis a údržbu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00